Nie da się korzystać z wypoku. Kuźwa Michau migałeś się i migałeś że jakoś to będzie ale jeśli to nie piorun w serwerownie (a burzy w Poznaniu nie ma ) to ja wymiękam. Prześpię kryzys.
No chyba że to u mnie to zwracam honor.
#zalesie #psujo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wchodzę sobie na mój profil i widzę, że gdzieś wsiąkło mi 20k akcji XD - było 45, jest 25
Ktoś ma podobnie?
#psujo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie tam rzucenie informacją odnoście dlaczego od piątku (a właściwie to od czwartku po 23) do niedzieli (chyba rana) wypok działał źle...
a__s napisała w tym wpisie

Cześć! :-) Problem jest nam znany, przez cały weekend walczyliśmy z dość sporym atakiem. Sytuację udało nam się opanować, ale jak widać miało to swoją cenę. Zapewniam jednak, że Twoje akcje nie zniknęły, wyłączone zostało jedynie ich zliczanie. To tylko chwilowe problemy, powoli będziemy przywracać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hmm @wykop #wykop coś się popsuło i w profilu przy liczbie komentarzy mam napisane 1, z liczby akcji też mi usunęło liczbę komentarzy, co to za obyczaje, co? :/ #psujo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Zastanawiałem się co jest że żadnych powiadomień nie mam. Wszystko w porządku po prostu wypok zamula xD
#psujo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adrpan: Jak się stołowali razem z allegro w beyond to był spokój, allegro pozbyła się bękarta to jest kaplica z działaniem serwisu. Jakieś routingi przez ukraińskie sieci po europie xD
  • Odpowiedz