Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@walter-pinkman: U mnie dzisiaj chodzi płynnie w sumie szczególnie porównując ostatnie dni.
- 1
@Monalka: Plus dochodzi minute, dostaje powiadomienia z tagu z przed trzech dni. Wykopem znowu coś targa. Prześpię to.
Co Białki znów o------y, że mnie wylogowało ze wszystkich urządzeń? #psujo #michaupsuje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Wchodzę sobie na mój profil i widzę, że gdzieś wsiąkło mi 20k akcji XD - było 45, jest 25
Ktoś ma podobnie?
#psujo
Ktoś ma podobnie?
#psujo
@Sepang: Przespałeś aferę. Wstydź się.
- 3
Takie tam rzucenie informacją odnoście dlaczego od piątku (a właściwie to od czwartku po 23) do niedzieli (chyba rana) wypok działał źle...
a__s napisała w tym wpisie
a__s napisała w tym wpisie
Cześć! :-) Problem jest nam znany, przez cały weekend walczyliśmy z dość sporym atakiem. Sytuację udało nam się opanować, ale jak widać miało to swoją cenę. Zapewniam jednak, że Twoje akcje nie zniknęły, wyłączone zostało jedynie ich zliczanie. To tylko chwilowe problemy, powoli będziemy przywracać
- 1
- 2
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Co robić jak telewizor "nie widzi" urzadzen podłączonych przez kabel hdmi? #pomocy #psujo #telewizja #technologia
- 4
@aldrig: ja mam to samo i tylko 1 znalezisko wykopane...
- 2
@darek-jg: faktycznie. Nie zauważyłam znalezisk, mało się udzielam na głównej.
Dodaję screenshot i wołam @brechtbakker. Controleer dit alsjeblieft.
Dodaję screenshot i wołam @brechtbakker. Controleer dit alsjeblieft.
źródło: comment_ZKJf8pIhZJ3hhhgUJuj4bzI7VV5TSD6Y.jpg
Pobierz@Amelie: jak ktoś ma pecha to i palec w dupie złamie ;)
Zastanawiałem się co jest że żadnych powiadomień nie mam. Wszystko w porządku po prostu wypok zamula xD
#psujo
#psujo
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@adrpan: Jak się stołowali razem z allegro w beyond to był spokój, allegro pozbyła się bękarta to jest kaplica z działaniem serwisu. Jakieś routingi przez ukraińskie sieci po europie xD
- 1
@MlRECZEK: @s_t_u_l_e_j: mam jeszcze serwer we Francji na którym mam postawione proxy, nie uwierzycie ale wypok nieznacznie szybciej działa przez nią...
@EvineX: mi wogole nie ładuje
konto usunięte via Android
- 1
@EvineX tak
Tyle że nad ranem pw zawsze działało gorzej niż zwykle
Ale przez resztę dnia też działa źle, czeka się wieki na załadowanie
Tyle że nad ranem pw zawsze działało gorzej niż zwykle
Ale przez resztę dnia też działa źle, czeka się wieki na załadowanie
- 3
Ej @wykop co wy tam w tej serwerowni uskuteczniacie, że wypok laguje? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wykop #psujo #maciejpsuje
#wykop #psujo #maciejpsuje
@WuDwaKa: chodzą plotki, że na serwerze zabrakło plusów.
@lubie-sernik i @freakz zaraz by doładowali i by nie lagowalo
@lubie-sernik i @freakz zaraz by doładowali i by nie lagowalo
@WuDwaKa: integracja z usosem





















#psujo czy też #moderacja bo nie dostałam żadnego powiadomienia @Moderacja