Fajniei #google cenzurują islandzkojęzyczne przekleństwa - jak zaczniesz pisać "andsko" to jest w propozycjach, ale jak dopiszesz "t" to propozycje znikają XD

#psujo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Google Translate p----------o

Tłumaczy mi "znakomita obsługa" na "usługi pogrzebowe", mimo iz usługi pogrzebowe są zupełnie inaczej i w ogóle nie da się tego tak zinterpretować.

Za to "Menedżer restauracji" tłumaczy na "Starszy Wice Prezydent" xD

Do
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seid: Dobra. Wzięli 3 tysie jak pisało na stronie, na pizzy wygląda na to, że są wszystkie składniki.

A że babka niekumata to nie chciałem sie wykłócać - chyba słabo mówiła po angielsku, do tego podejrzanie brzmiał jej ukraiński akcent...
  • Odpowiedz
Zauważyliście że znikają plusy? Ktoś ma np 8 klikam i zamiast 9 jest 7, rozumiem że ktoś mógł cofnąć ale już kilkanaście razy mi się tak dziś zdarzyło, #wykop #psujo ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wykop #tagi #psujo

Drogi Wykopie, zgłaszałem niejednokrotnie brak aktualizacji popularnych tagów użytkownika, w profilu po prawej stronie, taka ramka (zatrzymała się gdzieś we wrześniu). Przyzwyczaiłem się że już nie można na skróty wyszukać swoich wpisów w danym tagu, co było dość wygodne. Tak samo jak zerknięcie jaki mniej więcej content tworzy nieznany mi użytkownik.

Dziś odkryłem że tag który na wykopie funkcjonuje od wczoraj, nie-autouzupełnia się
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

halko @WPpilot wcześniej nie wiedziałam o co chodzi, ale teraz już jestem pewna
jak na coś klikam to musze klikać 30 razy
jak wybieram kanał to kurde nie mogę
zalogować też się nie mogę
po prostu niektóre rzeczy do kliknięcia po kliknięciu nie dają nic
dzieje mi się to na operze i firefoxie
#wppilot #psujo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zepsula mi sie karta micro SD od SanDiska. Wlasciwie to nie wiem co sie z nia stalo. Byla w rejestratorze w aucie, ostatnio wywalilo blad, ze nie ma karty pamieci. Jak chcialem sformatowac pod Windowsem wywalalo, ze nie mozna dokonczyc formatowania.
W diskpart polecenie clean trwalo w nieskonczonosc, a mkfs w linuxie trwa jak na razie na "Writing superblocks and filesystem accounting information" - nie zapowiada sie, aby sie skonczylo.
SanDIsk 32GB.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZajebbcieTrudnyNick: to samo stało się z lennypanelem. kiedyś raz wywołany zostawał - teraz jak zabierzesz kursor znika. lista powiadomień też jest z-----a - trzeba kliknąć dwa razy, po za pierwszym pokazuje poprzednie XD
  • Odpowiedz