@Gieremek: A skąd pomysł że ktoś celowo truje psy? To mogłybyć nieszczęśliwe wypadki. Jak mniemam ten pan z siekierą również wtargnął na czyjąś posesję i zaatakował psa? Czy może pies szedł grzecznie na smyczy przy nodze, w kagańcu i wtedy został ofiarą psychopaty z siekierą? Możesz podlinkować jakiś artykuł na ten temat?
  • Odpowiedz
  • 17
@Tagliacozzo: Też miałem. Oni nie rozumieją na czym polega problem. Na uczłowieczaniu psów, naruszaniu granic innych ludzi, roszczeniowości (chcą wchodzić z psem do sklepu, restauracji, kina), hałasie który przeszkadza innym ludziom a przede wszystkim o stwarzaniu zagrożenia. To jest porąbane żeby człowiek bał się iść z dzieckiem do lasu a jak zatluczesz w obronie własnej psa to idziesz siedzieć.
  • Odpowiedz
@kukold: Ewentualnie można jeszcze rozjechać samochodem, np na pasach. Ale pies bezpieczniejszy, najwyżej rozpłaczesz się przed sądem i powiesz standardową formułkę "on się tylko chciał pobawić" albo "wyczuł złego człowieka" a w ogóle to on nie gryzie, nie wiem o co się czepiacie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Czarny-rycerz_40k: banda przegrywów na wykopie się nakręciła wzajemnie i stąd ta cała "wojna". 90% treści generuje kilka takich przegrywów, plusując się wzajemnie. To nie pierwsza taka wojenka, skończy się jak tylko przegrywy podrosną i znajdą sobie kogoś, względnie gdy znudzą się tematem i zaczną szczuć na coś innego.
  • Odpowiedz
✨️ Powstanie Wielkopolskie przeciwko inwazji psów
Powstanie Wielkopolskie przeciwko inwazji psów:
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/bestialskie-ataki-na-psy-pod-poznaniem-trzy-zostaly-otrute-trutka-na-szczury/r63kjqe,2b83378a
W czasach kiedy tutejsi użytkownicy zakopują informacje o rozszarpanym mężczyźnie przez psy jako "informacja nieprawdziwa", wojownicy o normalność są banowani, trzeba pamiętać, że usera można zbanować, ale jego idei nigdy. #psiarze

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mogliby sobie ci ludzie kupic albo wziac ze schroniska jakiegos ciapka? Przeciez taki piesio, to chyba nie zagryzie doroslego chlopa w taki sposob, ze mu beda musieli obie nogi amputowac

Jak juz musza to psiecko miec, to chociaz jakas mala niegrozna rase, ja j---e xD

Ja i tak jestem mocno zaskoczony, ze owczarki sa zdolne do takiej rzezi
Ciekawe, co by bylo jakby tam jakies bernardyny albo pitbulle biegaly
czarnoibialo - Nie mogliby sobie ci ludzie kupic albo wziac ze schroniska jakiegos ci...

źródło: temp_file6278507864586381370

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czarnoibialo: TTB "gryzą" inaczej niż właśnie owczarki które to głównie "kąsają" Tak jak i niemieckie tak o belgijskie są właśnie zdolne do takich rzeczy a już w ogóle kilka innych owczarków to jeszcze poważniejsze psy. Przecież ten łeb od tych Belgów to nie brał żadnego psiecka tylko świadomie wręcz szkolił te psy do pompowania i obrony. To albo były albo wciąż aktywny policjant. Na którego były skargi. Debil i właśnie
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Na X jest tego mnóstwo mógłbym wam wrzucić screeny ale pewnie dostałbym za to bana. W każdym razie wpisy mające po kilka tys. plusów w których jadą z psiarzami naprawdę ostro.
  • Odpowiedz
  • 5
@PurpleHaze: czyli prawiczek, który spermi do chlopa.

@lhotse89 wojownicy klawiatury

@KRCZVSK no cóż. Na psiegrywach to może takie coś zadziałać. Zobaczą usunięty komentarz z odpowiedzią, że jestem agresywny to pomyślą, że jakieś wulgaryzmy napisałem. Czerwone podkreślenia na nich działają.

@Casuel może to jest jeden z tych przypadków, który przez psy nie ma dziewczyny.
  • Odpowiedz
3 lata temu. Owczarki Belgijskie zagryzły rowerzyste.

Właściciel został finalnie skazany na 3 lata więzienia za niedopilnowanie psów. 3 lata pierdla za życie człowieka xD
Przypominam że za zabicie psa można dostać tyle samo.

#zielonagora #psiarze
RenkaRenkeMyje - 3 lata temu. Owczarki Belgijskie zagryzły rowerzyste.

Właściciel zo...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RenkaRenkeMyje: Owczarek belgijski + wieśniak, który trzyma psy jako ochronarzy do pilnowania zardzewiałej brony i gołębnika. Typ oczywiście, że bez honoru najmniejszego by się przyznać i wziąć odpowiedzialność. O-kro-pień-stwo na każdym możliwym poziomie.
  • Odpowiedz
@Casuel: Nie pogrążaj się bo już pokazałeś jak się wyśmiewasz z tragicznej śmierci człowieka. Na pierwszej stronie wykopu można poczytać jak cię to bawiło. PS. Na razie to twój wpis poleciał więc uważaj żebyś ty nie dostał bana.
  • Odpowiedz
Gdyby ten komentarz był o amstaffie lub psie do niego podobnym to miałby 1000 plusów, a jego wariant pojawiłby się na wykopie jeszcze z pięć razy, ale jako że dotyczy owczarka belgijskiego, kojarzonego raczej z akcji ratowniczych niż walk psów sprzed 200 lat, to jednak wykop zdecydował się na powściągliwość. xD

Właściwie wszystko w tym komentarzu to bzudra wypowiedziana przez pijanego wujka na weselu.

#psiarze #psy #shitwykopsays
KRCZVSK - Gdyby ten komentarz był o amstaffie lub psie do niego podobnym to miałby 10...

źródło: Screenshot 2025-10-16 at 09.00.38

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trzy sita Sokratesa to filozoficzny test, który polega na przesianiu swoich słów przez trzy kryteria: prawdę, dobroć i użyteczność. Zanim coś powiesz, zastanów się, czy to, co chcesz powiedzieć, jest: Prawdziwe, Dobre, Pożyteczne.

Jedyne sito z jakiego korzysta, to sito z jego dziurawego mozgu¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@A330: "pana" do sprzątania xD A czemu nie "pani"? To po pierwsze, po drugie najgorszy rak to psy szczające w windach bo przyczynia się to do dewastacji urządzeń w sposób zagrażający życiu ich użytkowników.
  • Odpowiedz