Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@dobry-informatyg:
- Grzybiarz widząc biegnące w jego kierunku pieski, pomyślał: "Mam przeje***e"
- Biegnące pieski: "Oj tak byczku"
- Grzybiarz widząc biegnące w jego kierunku pieski, pomyślał: "Mam przeje***e"
- Biegnące pieski: "Oj tak byczku"
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Gieremek: A skąd pomysł że ktoś celowo truje psy? To mogłybyć nieszczęśliwe wypadki. Jak mniemam ten pan z siekierą również wtargnął na czyjąś posesję i zaatakował psa? Czy może pies szedł grzecznie na smyczy przy nodze, w kagańcu i wtedy został ofiarą psychopaty z siekierą? Możesz podlinkować jakiś artykuł na ten temat?
- 4
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@Chuopijak: apropos Turcji to wymyślili sobie tam taki sposób na zlikwidowanie problemu agresywnych lub bezpańskich psów - do 2028 rok ma ich po prostu nie być 👻
https://www.pap.pl/aktualnosci/turecki-parlament-za-usypianiem-bezpanskich-psow
https://www.pap.pl/aktualnosci/turecki-parlament-za-usypianiem-bezpanskich-psow
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@EditorTM: #harlekinydlaprzegrywow
Ja z żoną dzielę się spacerami po połowie. często też wychodzimy razem, a wspólny spacer z psem to fajna wspólna aktywność na świeżym powietrzu.
Ja z żoną dzielę się spacerami po połowie. często też wychodzimy razem, a wspólny spacer z psem to fajna wspólna aktywność na świeżym powietrzu.
- 17
@Tagliacozzo: Też miałem. Oni nie rozumieją na czym polega problem. Na uczłowieczaniu psów, naruszaniu granic innych ludzi, roszczeniowości (chcą wchodzić z psem do sklepu, restauracji, kina), hałasie który przeszkadza innym ludziom a przede wszystkim o stwarzaniu zagrożenia. To jest porąbane żeby człowiek bał się iść z dzieckiem do lasu a jak zatluczesz w obronie własnej psa to idziesz siedzieć.
- 136
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: były na niego skargi, że rykoszety latają po okolicy, ale spokojnie, służby nie stwierdziły nieprawidłowości.
normalnie byłby to temat do śmiechu...
normalnie byłby to temat do śmiechu...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Stare polskie powiedzenie mówi: jeśli chcesz kogoś zabić bez konsekwencji spuść na niego swoje #psy
#psiarze #psiapatologia
#psiarze #psiapatologia
@kukold: albo kobiete na psiegrywa
@kukold: Ewentualnie można jeszcze rozjechać samochodem, np na pasach. Ale pies bezpieczniejszy, najwyżej rozpłaczesz się przed sądem i powiesz standardową formułkę "on się tylko chciał pobawić" albo "wyczuł złego człowieka" a w ogóle to on nie gryzie, nie wiem o co się czepiacie.
Mały update do tego wpisu:
https://wykop.pl/wpis/83479085/rzeczniczka-prokuratury-wlasnie-powiedziala-na-kon
- były policjant
- właściciel strzelnicy
- psy prawdopodobnie mieszańce owczarka niemieckiego i belgijskiego
https://wykop.pl/wpis/83479085/rzeczniczka-prokuratury-wlasnie-powiedziala-na-kon
- były policjant
- właściciel strzelnicy
- psy prawdopodobnie mieszańce owczarka niemieckiego i belgijskiego
Jeszcze brakuje w tym bingo pickupa, myślistwa i czerwonej czapeczki Trumpa xD
@ziemniak_na_export: nie brakuje za to gaśniczakowego szurania
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lhotse89:
źródło: 1000001379
Pobierz- 2
@Czarny-rycerz_40k: banda przegrywów na wykopie się nakręciła wzajemnie i stąd ta cała "wojna". 90% treści generuje kilka takich przegrywów, plusując się wzajemnie. To nie pierwsza taka wojenka, skończy się jak tylko przegrywy podrosną i znajdą sobie kogoś, względnie gdy znudzą się tematem i zaczną szczuć na coś innego.
- 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
✨️ Powstanie Wielkopolskie przeciwko inwazji psów Ⓘ
Powstanie Wielkopolskie przeciwko inwazji psów:
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/bestialskie-ataki-na-psy-pod-poznaniem-trzy-zostaly-otrute-trutka-na-szczury/r63kjqe,2b83378a
W czasach kiedy tutejsi użytkownicy zakopują informacje o rozszarpanym mężczyźnie przez psy jako "informacja nieprawdziwa", wojownicy o normalność są banowani, trzeba pamiętać, że usera można zbanować, ale jego idei nigdy. #psiarze
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Powstanie Wielkopolskie przeciwko inwazji psów:
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/bestialskie-ataki-na-psy-pod-poznaniem-trzy-zostaly-otrute-trutka-na-szczury/r63kjqe,2b83378a
W czasach kiedy tutejsi użytkownicy zakopują informacje o rozszarpanym mężczyźnie przez psy jako "informacja nieprawdziwa", wojownicy o normalność są banowani, trzeba pamiętać, że usera można zbanować, ale jego idei nigdy. #psiarze
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
@mirko_anonim a skąd wiadomo, że to nie były trutki rozrzucone dla szczurów? Wystarczy wyprowadzać psa w kagańcu to nic nie zeżre.
- 3
dla uśmieszku
#psiarze
#psiarze

- 4
@WielkiNos: jak nie lubie psiarzy tak ty jestes chory
boki zrywać normalnie. Ciekawe ile żarcia zużyła żeby go wyszkolić specjalnie na tą scenę na tiktoka.
@WielkiNos: Podkreślić na czerwono, czy poradzisz sobie bez tego?
źródło: 1000013231
PobierzNie mogliby sobie ci ludzie kupic albo wziac ze schroniska jakiegos ciapka? Przeciez taki piesio, to chyba nie zagryzie doroslego chlopa w taki sposob, ze mu beda musieli obie nogi amputowac
Jak juz musza to psiecko miec, to chociaz jakas mala niegrozna rase, ja j---e xD
Ja i tak jestem mocno zaskoczony, ze owczarki sa zdolne do takiej rzezi
Ciekawe, co by bylo jakby tam jakies bernardyny albo pitbulle biegaly
Jak juz musza to psiecko miec, to chociaz jakas mala niegrozna rase, ja j---e xD
Ja i tak jestem mocno zaskoczony, ze owczarki sa zdolne do takiej rzezi
Ciekawe, co by bylo jakby tam jakies bernardyny albo pitbulle biegaly
źródło: temp_file6278507864586381370
Pobierz@czarnoibialo: TTB "gryzą" inaczej niż właśnie owczarki które to głównie "kąsają" Tak jak i niemieckie tak o belgijskie są właśnie zdolne do takich rzeczy a już w ogóle kilka innych owczarków to jeszcze poważniejsze psy. Przecież ten łeb od tych Belgów to nie brał żadnego psiecka tylko świadomie wręcz szkolił te psy do pompowania i obrony. To albo były albo wciąż aktywny policjant. Na którego były skargi. Debil i właśnie
@czarnoibialo podobno w schroniskach jest dużo pitbullopodobnych świniaków... ciekawe czemu tyle ich oddają hmmm...

@Assailant: W ogóle tutejsze trolle nie zdają sobie sprawy ze skali hejtu na psiarzy na X. Dalej żyją przekonaniu że to kilka osób z wykopu ma z tym problem.
@PurpleHaze: Na X jest tego mnóstwo mógłbym wam wrzucić screeny ale pewnie dostałbym za to bana. W każdym razie wpisy mające po kilka tys. plusów w których jadą z psiarzami naprawdę ostro.
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czahrolek98: Modus operandi NPC-ów. xD To tylko mówi o rahitycznym stanie ich przekonań, których nawet nie umieją obronić. xD Jak stare baby i marihuaen. xD
- 5
@PurpleHaze: czyli prawiczek, który spermi do chlopa.
@lhotse89 wojownicy klawiatury
@KRCZVSK no cóż. Na psiegrywach to może takie coś zadziałać. Zobaczą usunięty komentarz z odpowiedzią, że jestem agresywny to pomyślą, że jakieś wulgaryzmy napisałem. Czerwone podkreślenia na nich działają.
@Casuel może to jest jeden z tych przypadków, który przez psy nie ma dziewczyny.
@lhotse89 wojownicy klawiatury
@KRCZVSK no cóż. Na psiegrywach to może takie coś zadziałać. Zobaczą usunięty komentarz z odpowiedzią, że jestem agresywny to pomyślą, że jakieś wulgaryzmy napisałem. Czerwone podkreślenia na nich działają.
@Casuel może to jest jeden z tych przypadków, który przez psy nie ma dziewczyny.
- 681
3 lata temu. Owczarki Belgijskie zagryzły rowerzyste.
Właściciel został finalnie skazany na 3 lata więzienia za niedopilnowanie psów. 3 lata pierdla za życie człowieka xD
Przypominam że za zabicie psa można dostać tyle samo.
#zielonagora #psiarze
Właściciel został finalnie skazany na 3 lata więzienia za niedopilnowanie psów. 3 lata pierdla za życie człowieka xD
Przypominam że za zabicie psa można dostać tyle samo.
#zielonagora #psiarze

@RenkaRenkeMyje: Owczarek belgijski + wieśniak, który trzyma psy jako ochronarzy do pilnowania zardzewiałej brony i gołębnika. Typ oczywiście, że bez honoru najmniejszego by się przyznać i wziąć odpowiedzialność. O-kro-pień-stwo na każdym możliwym poziomie.
@Casuel: Nie pogrążaj się bo już pokazałeś jak się wyśmiewasz z tragicznej śmierci człowieka. Na pierwszej stronie wykopu można poczytać jak cię to bawiło. PS. Na razie to twój wpis poleciał więc uważaj żebyś ty nie dostał bana.
- 6
Gdyby ten komentarz był o amstaffie lub psie do niego podobnym to miałby 1000 plusów, a jego wariant pojawiłby się na wykopie jeszcze z pięć razy, ale jako że dotyczy owczarka belgijskiego, kojarzonego raczej z akcji ratowniczych niż walk psów sprzed 200 lat, to jednak wykop zdecydował się na powściągliwość. xD
Właściwie wszystko w tym komentarzu to bzudra wypowiedziana przez pijanego wujka na weselu.
#psiarze #psy #shitwykopsays
Właściwie wszystko w tym komentarzu to bzudra wypowiedziana przez pijanego wujka na weselu.
#psiarze #psy #shitwykopsays
źródło: Screenshot 2025-10-16 at 09.00.38
Pobierz@KRCZVSK kogo obchodzi rasa. Zagryzły to na pniaka i fajrant panie naczelny wykopowy obrońco pitbullopodobnych świniaków.
Trzy sita Sokratesa to filozoficzny test, który polega na przesianiu swoich słów przez trzy kryteria: prawdę, dobroć i użyteczność. Zanim coś powiesz, zastanów się, czy to, co chcesz powiedzieć, jest: Prawdziwe, Dobre, Pożyteczne.
Jedyne sito z jakiego korzysta, to sito z jego dziurawego mozgu¯\(ツ)/¯
Jedyne sito z jakiego korzysta, to sito z jego dziurawego mozgu¯\(ツ)/¯
- 284
źródło: 1000028807
Pobierz
























Komentarz usunięty przez autora Wpisu