Hej Mirki!

Zosatełem szczęśliwym posiadaczem zesstawu move. Pytanko mam co polecacie? Zakupilem juz Sport Champions 1 & 2 oraz Start the Party 2. Jakies sugestie co i jak?

#ps3
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

do 2105 jeszcze trochę czasu


@johnny-oio: Oj tam, święta, zaraz po świętach, nowy rok, Wielkanoc, wakacje, wszystkich świętych i znowu święta

  • Odpowiedz
Grają jakieś mirki na #ps3 w #bf4 ? Słyszałem dużo zlego o tej wersji gry jednak jak sobie obserwuje http://bf4stats.com/ ps3 jest albo na pierwszą (jak teraz) albo na drugą pod względem ilości graczy platformą, jakby było na maxa skopane to raczej by tak nie bylo. Stad moje pytanie jest sens kupić za to 100zł premium edycje?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kfjec: Ja podziękuje - mam swoją konsolę, ale może znajdzie się ktoś chętny. Tym bardziej, że jeśli "niedziałające" oznacza "padnięty laser" to naprawa jest dość prosta.
  • Odpowiedz
i później zmieniać z powrotem przy ew. ponownym wgraniu?


@Danny10: tak

wgraj z ps3, sprawdź pod jakimi folderami się tworzą, zmień nazwę głównego folderu, wgraj z ps4, porównaj

a później mieszaj niczym chemik zmierzający po nagrodę nobla xD
  • Odpowiedz
Witam, czy ktoś może mi powiedzieć czy warto spróbować jeszcze gta4 na ps3? Za 30 złotych jest kompletny zestaw z epizodami. Granie na PC odpada (#dirtyconsolepeasant). Gta5 na razie nie chcę - zaopatrzę się jak już kupię ps4.

#gta #ps3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@titam: Mimo wszystko lepiej zagrać w GTA na PC.

Na konsoli jest brzydkie i klatkuje.

Co nie znaczy, że gra nie jest genialna. A taki zestaw to spokojnie 40h na samo przejście wątków fabularnych. Potem jeszcze misje poboczne, multiplayer itd.
  • Odpowiedz
Kto chce na sylwestra grać w grę ?

Ps3 slim 300 gb + okablowanie + dwa pady + cod ghost pl #ps3 #sprzedam #allegro

Gra stan idealny , konsola również , pady zużyte ale działają jeden org drugi nie org

540cebulionów
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@rnso: konto z grą :) i z season passem (wszystkie dlc) ściągasz z konta które Ci dam i instalujesz na konsoli. Grasz i wbijasz trofki na swoim. Online i aktualizacje działają
  • Odpowiedz