Jedna z lepszych gier w jakie było mi grac na #ps3 to #masseffect 2, ograłem wszystkie moje pudełkowe gry, sprzedałem je i został ten rodzynek, żal ale również idzie pod młotek, za mało czasu by przechodzić ją drugi raz dla platyny, teraz zabieram sie z ciekawości za trójkę która kiedyś wpadła z plusa.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki od #dualshock3 #ps3
Pady przez pierwsze kilka minut wariują, włączają się wszystkie przyciski, dzieją się cuda i potem wszystko wraca do normy. Tez tak mieliście? Co jest tego przyczyną?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasna cholera,ile czasu może się instalować jedna gra. #granturismo6 najpierw pobierało 16 aktualizacji a teraz już po uruchomieniu znowu się instaluje. Pokazuje,że jeszcze 4min ale już tak od dobrych 40min. Mam nadzieję,że gra jest tego warta. #ps3 #gorzkiezale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Liquid_Snake: Już jestem po pierwszym ograniu ( ͡º ͜ʖ͡º) prezentuje się świetnie i jak wspomniałeś,jazda znakomita. Aczkolwiek mam nadzieję,że trudności z czasem się podniesie bo po kilku wyścigach kupiłem trochę droższe autko i bez problemów dojeżdżam pierwszy.
  • Odpowiedz
#pytanie dla mirków posiadających #konsole #ps3

Czy mogę pobierać rzeczy z PS Store na pendrive? Konkretnie to brakuje mi miejsca na dysku na pobranie gry, chcę więc podłączyć pena i pobrać tam plik instalacyjny, a potem zainstalować na dysku konsoli z tegoż pendrajwu. Czy można to tak ustawić, żeby pobierało na pena? Bo obecnie pokazuje mi "za malo pamięci na dysku", więc bierze pod uwagę tylko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nocnica: Spróbuj usunąć jakieś dane gier, których już nie potrzebujesz. Może zyskasz te 100mb. Ewentualnie spróbuj zrobić kopię zapasową tylko ustawień gier, potem usuń wszystkie, zainstaluj i przywróć. Tylko nie wiem, czy można same ustawienia kopiować.
  • Odpowiedz
@nofink: i tak bardziej Ci się opłaca kupić trójeczkę :p (na niej są wszystkie 6 części w niewygórowanych cenach - a ta odnowiona wersja to w większości skok na kasę)
  • Odpowiedz
mirki. kupiłem se na #szmateks buzzery do #buzzswiatquizow . nie mam konsoli ani gry ale czy jesli bym miał jakiś emulator to myślicie, że idzie to odpalić z tymi kontrolerami na windowsie? główne problemy: czy winda rozpozna taki kontroler (usb ofkoz) i czy jesli kontrolery są starsze (na kablach, od dwójki chyba) to czy będą współpracować (jeśli teoretycznie uruchomie) z jakimś nowym buzzem na ps3 pomyślanym? Jakkolwiek durne
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach