Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1
Wiemy co SONY zaprezentuje w swojej części hali

Gorączka jaką wywołuje E3 2015 udziela się wszystkim. Kolejne ogłoszenia zamiast poczekać na właściwy moment lądują w internecie jedno po drugim.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Komentarz usunięty przez moderatora
@Jezus_z_Galileii: to że było ich mało, wynika z kolei z ceny i wymagań licencyjnych. Produktów które działały z 360 było mnóstwo, ale nie mogą się tym reklamować
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@mrOlii: Po prostu jakbym walnął cenę, to by mówili "a mogłeś drożej"
Drogie mireczki, za niecałe 5 dni odbędzie się konferencja #sony na #e3 . Jak wszyscy wiemy Japońce upodobali sobie dziwne godziny. Dlatego wpadłem na genialny pomysł! Po prostu każdy próbuje zgadnąć, która kolumna albo który wiersz zostanie zapełniony, a podczas konferencji wypatrujemy zdarzeń opisanych na obrazku i sprawdzamy, czy mieliśmy rację! Życzę miłej zabawy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4 #ps3
#ps4 #ps3
źródło: comment_QV1svdjQIzvn2z4NSj8lNNFd4tdu6hNt.jpg
Pobierz- 1
- 1
@menmikimen: środkowa kolumna
- 2
@pazdzioch564: było 6 godzin temu.
- 0
- 2
- 4
Sprzedam PS3 Slim 320GB, do tego dorzucam GT5, GOW 3, U2, FIFA 14 (fifka cyfrowa). Cena 450zł ;) #sprzedam #ps3 #consolepeasants #konsole
Mirki mam pytanie.
Czy zakup PS3 jest w ogóle sensowny ?
Bo czaję się na PS4 ale to jest ponad 1500 zl a PS3 bym mial za okolo 300-400 zl
Warta ta aukcja na przyklad: http://allegro.pl/konsola-sony-playstation-3-320gb-ps3-poznan-ps3-i5408973651.html
Czy zakup PS3 jest w ogóle sensowny ?
Bo czaję się na PS4 ale to jest ponad 1500 zl a PS3 bym mial za okolo 300-400 zl
Warta ta aukcja na przyklad: http://allegro.pl/konsola-sony-playstation-3-320gb-ps3-poznan-ps3-i5408973651.html
@aiding: bierz PS3, warto
- 3
6
Kierownica Logitech do PS4, powitajmy G29!

Firma Logitech długo kazała nam czekać, ba! nawet kazali nam te myśli porzucić. Ale o to w końcu jest następczyni najlepszych kierownic na konsole.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Niemiecki Amazon miał ją na chwilę w ofercie, teraz usunął
#logitech #g29 #ps4 #ps3 i (wbrew poprzednim plotkom) #pcmasterrace
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=166988757&postcount=1447
#logitech #g29 #ps4 #ps3 i (wbrew poprzednim plotkom) #pcmasterrace
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=166988757&postcount=1447
źródło: comment_K1bCMELqRAPNCCeG1RILSrC3a3oEph9w.jpg
Pobierz(wbrew poprzednim plotkom) #pcmasterrace
@Zioman: jak coś z portem usb miałoby nie współpracować z PC?
@janushek: DFGT też było pod ps3 i co i nic działa pod PC
- 2
#pcmasterrace #gry #ps3 #ps4
Dragons Dogma Online będzie grą cross-platformową. Wspólnie będą mogli pograć gracze z PS3, PS4 i PC.
Dragons Dogma Online będzie grą cross-platformową. Wspólnie będą mogli pograć gracze z PS3, PS4 i PC.
- 1
Mirki, podejście chyba trzecie i mam nadzieje ostateczne.
Sprzedam PS3 Slim 120GB + 1xDualshock 3 (w bardzo dobrym stanie) + około 20 gier na płytach (GTA V ze steelbookiem, TLOU, GT4, inFamousy oba, Tomb Raider, Fallout: New Vegas, Batman Arkham Asylum i City, FIFA 13, Little Big Planet, Skate 3 i coś tam jeszcze) + na dysku FIFA 14, TTT2, Minecraft. Konsola w bardzo dobrym stanie. Zdjęcia zestawu mogę wrzucić jak wrócę
Sprzedam PS3 Slim 120GB + 1xDualshock 3 (w bardzo dobrym stanie) + około 20 gier na płytach (GTA V ze steelbookiem, TLOU, GT4, inFamousy oba, Tomb Raider, Fallout: New Vegas, Batman Arkham Asylum i City, FIFA 13, Little Big Planet, Skate 3 i coś tam jeszcze) + na dysku FIFA 14, TTT2, Minecraft. Konsola w bardzo dobrym stanie. Zdjęcia zestawu mogę wrzucić jak wrócę
- 1
- 1
#ps3 #konsole
na ile wyceniacie taki zestaw?
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5426881299&ref=last-visited
na ile wyceniacie taki zestaw?
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5426881299&ref=last-visited
- 3
Drodzy Mircy - sprzedam. Stoi nieużywana, czasu ani chęci na granie nie ma. Konsola PS3 wraz z zestawem, w którego skład wchodzi:
-PS3 wersja z dyskiem 160GB
-dwa oryginalne pady (czarny razem z konsolą, czerwony kupiony w zestawie z grą Infamous 2 w jakimś saturnie) oba wyposażone w silikonowe osłony i nakładki na L1 L2 (fast trigger?)
-kamera PS Eye
-dwa kontrolery Move
-dwa kable do ładowanie sticków/padów
-PS3 wersja z dyskiem 160GB
-dwa oryginalne pady (czarny razem z konsolą, czerwony kupiony w zestawie z grą Infamous 2 w jakimś saturnie) oba wyposażone w silikonowe osłony i nakładki na L1 L2 (fast trigger?)
-kamera PS Eye
-dwa kontrolery Move
-dwa kable do ładowanie sticków/padów
źródło: comment_V3LOXfIvEclxQYTvixNS2UPyEW4AdQXp.jpg
Pobierz- 1
#ps3
Poleccie jakies dobre gry na ps3.
God of war mi sie nie podobal, za to seria uncharted zajebista. Red dead redemption tez mi sie nie podobalo, heavy rain bylo spoko.
Najlepiej gry w stylu uncharted. Far crye sa dobrymi grami?
Poleccie jakies dobre gry na ps3.
God of war mi sie nie podobal, za to seria uncharted zajebista. Red dead redemption tez mi sie nie podobalo, heavy rain bylo spoko.
Najlepiej gry w stylu uncharted. Far crye sa dobrymi grami?
- 4
@dnasstorm: koniecznie the last of us od naughty dog'a, najlepsza gra w jaką w życiu grałem
- 2
@dnasstorm: Ale Red Dead to ty szanuj.
Poza tym The Last of Us od twórców Uncharted i Tomb Raider (ten najnowszy) który jest bardzo zbliżony do przygód Drake'a.
Z dobrych gier to jak pisał kolega wyżej Beyond Two Souls bo widzę że lubisz gry z naciskiem na fabułę. Far Cry to też otwarty świat jak RDR i może Ci nie podejść choć mi bardzo się podobał jako strzelanka. Jeśli zaś
Poza tym The Last of Us od twórców Uncharted i Tomb Raider (ten najnowszy) który jest bardzo zbliżony do przygód Drake'a.
Z dobrych gier to jak pisał kolega wyżej Beyond Two Souls bo widzę że lubisz gry z naciskiem na fabułę. Far Cry to też otwarty świat jak RDR i może Ci nie podejść choć mi bardzo się podobał jako strzelanka. Jeśli zaś
- 2
W sumie niegłupim pomysłem ze strony Sony byłoby wyprodukowanie telewizorów z wbudowanym #ps3
#elektronika #sony #konsole
#elektronika #sony #konsole































Jest coś podobnego do Ni no Kuni na PS3? Ale pod względem fabularnym a nie gatunkowym, bo w sumie system walki nie do końca mi odpowiadał.