#ps3 Cześć, stoi sobie ta skrzynka i pojawia się pytanie. Czy jest jakaś gra, która spowoduje że będzie się ją włączało by pograć z małżonką? Mamy F1, Rayman, i kilka innych. Co jest warte kupienia dla dwóch, trzech graczy aby się świetnie bawić i szybko nie znudzić?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki,
sklep z grami konsolowymi z tej strony, chcieliśmy się przywitać i zorganizować małe #rozdajo ale o tym poniżej.
Przeglądamy wypok już od dłuższego czasu, m.in. stąd czerpiemy wszystkie newsy o grach i postanowiliśmy dołączyć do społeczności.

Krótko o nas: zajmujemy się wszystkim, co związane z gamingiem, organizujemy eventy, wymieniamy gry, serwisujemy konsole. Wszystko co dusza zapragnie :) Aktualnie nasze oddział znajdują się w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie oraz Bielsku Białej.

Jeśli
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gry #ps3 #psvita
Grał ktoś w Dungeon Hunter: Alliance?
Gra po skończeniu daje możliwość gry na podwyższony poziomie dla lepszego grindu, czy raczej raz przejdziesz i s--------j? Bo nie wiem czy brać na vitkę za 33 zł
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przegrywens: grałem, z tego co pamiętam to jest jakiś jeden wyższy poziom ale jeżeli oczekujesz czegoś w stylu diablo czy sacreda to się rozczarujesz. Ja przechodziłem każda postacią i niestety trochę się nudzi.
  • Odpowiedz
Kupiłem wczoraj tego pada (Speedlink Torid) i podzielę się wrażeniami :P
Pad ma kształt pada od Xboxa 360, przy czym jest trochę mniejszy i lżejszy. Jeżeli idzie o wygodę - bardzo dobrze leży w dłoniach, tutaj bez zastrzeżeń. Wykonany jest z matowego plastiku, dobrej jakości, zresztą ogólnie sprzęt jest dobrze wykonany i spasowany.
Działa na baterii, która trzyma około 10h i ładuje się go kablem mini USB (w zestawie). Pada można podłączyć
W.....r - Kupiłem wczoraj tego pada (Speedlink Torid) i podzielę się wrażeniami :P
P...

źródło: comment_50XXsZy6qrgE7WidycFgyhhAZKqPwmRR.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lunder: nie ma czegoś takiego jak obiektywna recenzja, to po pierwsze.
Po drugie - nie mam 12 lat, żeby się padami jarać. Nigdzie nie napisałem że jest super, bo są pady lepsze (choćby od xboxa 360 albo PS4) ale pod względem wykonania i działania jest w porządku, jak na swoją cenę jest bardzo dobrze, bo można za stówę kupić też chłam od Hamy, czego nie polecam. Do tego weź pod
  • Odpowiedz
@lukasarei: bardzo fajna, ale niestety jeszcze nie skonczylem (bo Wiedzmin..). Ja chyba ostatecznie dla niej kupie pstv bo jednak grac tyle godzin na vicie to czasami niewygodnie, a szczegolnie w domu ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@000loki: mój różowy gra w wiedźmina ^^
Ja puki co męczę Persone 3 FES (ps2 classics na ps3 - już prawie 90 godzin a jest 6. Listopada ^^) i Shin Megami Tensei 4 na 3DS i właśnie bardzo odpowiada mi granie na przenośnych bo mogę się rozłożyć wieczorem na leżaku w ogródku z browarkiem :D - dlatego nie chce mi się grać na stacjonarnych, ale muszę się w końcu przełamać
  • Odpowiedz
Jestem świeżym posiadaczem konsoli i nie mam pojęcia jak to jest. Mogę pożyczyć od kumpla gtaV i sobie przejść singla, kiedy on w tym czasie będzie u siebie grał online? Mnie nie zależy na trybie sieciowym, chciałbym tylko przejść grę i zabrać się za następną.

#ps3
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, bardzo długo grałem w Fife 10 na PS3 dodam że grałem na najwyższym poziomie trudności bez problemowo, teraz pogrywam trochę w Fifę 13 też na PS3 i różnica jest masakryczna, ledwo sobie radzę na zawodowcu, ogólnie piłkarze są jacyś ospali, zamuleni. Może to kwestia ustawień? Nie możliwe aby była chyba ąz taka duża różnica w poziomie co?
#fifa #fifa10 #fifa13 #gry #ps3
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach