#ps3 Cześć, stoi sobie ta skrzynka i pojawia się pytanie. Czy jest jakaś gra, która spowoduje że będzie się ją włączało by pograć z małżonką? Mamy F1, Rayman, i kilka innych. Co jest warte kupienia dla dwóch, trzech graczy aby się świetnie bawić i szybko nie znudzić?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

wojTrek
via Android- 3

Zielony34
- 6
@wojTrek: Ja zawsze polecam Little Big Planet, oraz serię Lego.
konto usunięte
- 3
@wojTrek: diablo 3 wraz z dodatkiem
- 1017
Cześć Mirki,
sklep z grami konsolowymi z tej strony, chcieliśmy się przywitać i zorganizować małe #rozdajo ale o tym poniżej.
Przeglądamy wypok już od dłuższego czasu, m.in. stąd czerpiemy wszystkie newsy o grach i postanowiliśmy dołączyć do społeczności.
Krótko o nas: zajmujemy się wszystkim, co związane z gamingiem, organizujemy eventy, wymieniamy gry, serwisujemy konsole. Wszystko co dusza zapragnie :) Aktualnie nasze oddział znajdują się w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie oraz Bielsku Białej.
Jeśli
sklep z grami konsolowymi z tej strony, chcieliśmy się przywitać i zorganizować małe #rozdajo ale o tym poniżej.
Przeglądamy wypok już od dłuższego czasu, m.in. stąd czerpiemy wszystkie newsy o grach i postanowiliśmy dołączyć do społeczności.
Krótko o nas: zajmujemy się wszystkim, co związane z gamingiem, organizujemy eventy, wymieniamy gry, serwisujemy konsole. Wszystko co dusza zapragnie :) Aktualnie nasze oddział znajdują się w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie oraz Bielsku Białej.
Jeśli
- 14
@Alibaba1234: @cielo: @Torezz: @Robocovo: Pewnie dają losowe do pobrania. Ja mam tak z Need for Speedem Most Wanted i Jak & Daxter trylogy.
- 0
@ThrashMetal: te gry co wymieniłeś skończyły mi się parę dni temu ale za to Just Cause 2 mam bez limitu.
- 1
@Danny10: no i w ogóle niech zrobią porządną grę. w końcu mają czas do 2020.
3
Podsumowanie targów E3 2015. 10 najciekawszych prezentacji

Było sporo nowych fajnych gier :)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Danny10 @bartdziur Dziękuję za doinformowanie, aczkolwiek zapomniałem dopisać, że architektura PS3 i X360 różnią się od siebie. Nie bez powodu deweloperzy narzekali na programowanie Cella
Architektura PS3 http://game.watch.impress.co.jp/docs/20060329/3dps303.jpg
Architektura X360 http://www.cdrinfo.com/images/uploaded/Xbox_Architecture_large.gif
Architektura PS3 http://game.watch.impress.co.jp/docs/20060329/3dps303.jpg
Architektura X360 http://www.cdrinfo.com/images/uploaded/Xbox_Architecture_large.gif
- 0
@Danny10: Też tak mi się wydaje, bo póki co lista tytułów nie powala. Równie dobrze może się to skończyć jak z kompatybilnością 360tki z pierwszym Xboxem, gdzie lista tytułów stanowi dość mały procent wszystkich gier a i jakoś nie słyszałem by ta opcja była często wykorzystywana http://xbox.about.com/od/xbox360faqs/a/360bclist.htm
- 0
@coolface: ale na Pentiumie 2,2GHz, 2 GB RAM i integrze może chodzić słabo :<
- 1
@Wandsbeker: gierka byla hejcona z poczatku przez problemy z grafika i tak zginela w otchlani. tak to kawal porzadnej gry :)
- 6
https://gamedot.pl/news,sony-twierdzi-ze-nie-potrzebujemy-wstecznej-kombatybilnosci
Serio (╯
Mamy doświadczenie we wstecznej kompatybilności. Pierwsze modele PlayStation 3 były kompatybilne z PlayStation 2, co wówczas było bardzo pożądaną funkcją, a prawie w ogóle nie było używane.
Serio (╯
@Przegrywens: grałem, z tego co pamiętam to jest jakiś jeden wyższy poziom ale jeżeli oczekujesz czegoś w stylu diablo czy sacreda to się rozczarujesz. Ja przechodziłem każda postacią i niestety trochę się nudzi.
@Przegrywens: można coś tam loocic ale lokacje są mocno liniowe i trochę mija się z celem. Jedynie przejście wszystkimi postaciami.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
@TheDoom: to pisał koleś który 24/7 siedzi na mikroblogu i plusuje wpisy i komentarze, także tego xD
Kupiłem wczoraj tego pada (Speedlink Torid) i podzielę się wrażeniami :P
Pad ma kształt pada od Xboxa 360, przy czym jest trochę mniejszy i lżejszy. Jeżeli idzie o wygodę - bardzo dobrze leży w dłoniach, tutaj bez zastrzeżeń. Wykonany jest z matowego plastiku, dobrej jakości, zresztą ogólnie sprzęt jest dobrze wykonany i spasowany.
Działa na baterii, która trzyma około 10h i ładuje się go kablem mini USB (w zestawie). Pada można podłączyć
Pad ma kształt pada od Xboxa 360, przy czym jest trochę mniejszy i lżejszy. Jeżeli idzie o wygodę - bardzo dobrze leży w dłoniach, tutaj bez zastrzeżeń. Wykonany jest z matowego plastiku, dobrej jakości, zresztą ogólnie sprzęt jest dobrze wykonany i spasowany.
Działa na baterii, która trzyma około 10h i ładuje się go kablem mini USB (w zestawie). Pada można podłączyć
źródło: comment_50XXsZy6qrgE7WidycFgyhhAZKqPwmRR.jpg
Pobierz- 2
@rozlane_mleko: Euro RTV AGD
@Jestem_Tutaj: @Jestem_Tutaj: racja, tak samo BigBen, odradzam za to Hama
@Jestem_Tutaj: @Jestem_Tutaj: racja, tak samo BigBen, odradzam za to Hama
- 0
@Lunder: nie ma czegoś takiego jak obiektywna recenzja, to po pierwsze.
Po drugie - nie mam 12 lat, żeby się padami jarać. Nigdzie nie napisałem że jest super, bo są pady lepsze (choćby od xboxa 360 albo PS4) ale pod względem wykonania i działania jest w porządku, jak na swoją cenę jest bardzo dobrze, bo można za stówę kupić też chłam od Hamy, czego nie polecam. Do tego weź pod
Po drugie - nie mam 12 lat, żeby się padami jarać. Nigdzie nie napisałem że jest super, bo są pady lepsze (choćby od xboxa 360 albo PS4) ale pod względem wykonania i działania jest w porządku, jak na swoją cenę jest bardzo dobrze, bo można za stówę kupić też chłam od Hamy, czego nie polecam. Do tego weź pod
9
PS4 i wsteczna kompatybilność. Sony tłumaczy, dlaczego jej nie dostaniemy

Podczas targów E3 Microsoft zaskoczył nas informacją o nowej funkcji Xboksa One. PS4 podobnej nie dostanie, ponieważ...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@lukasarei: bardzo fajna, ale niestety jeszcze nie skonczylem (bo Wiedzmin..). Ja chyba ostatecznie dla niej kupie pstv bo jednak grac tyle godzin na vicie to czasami niewygodnie, a szczegolnie w domu ;)
- 1
@000loki: mój różowy gra w wiedźmina ^^
Ja puki co męczę Persone 3 FES (ps2 classics na ps3 - już prawie 90 godzin a jest 6. Listopada ^^) i Shin Megami Tensei 4 na 3DS i właśnie bardzo odpowiada mi granie na przenośnych bo mogę się rozłożyć wieczorem na leżaku w ogródku z browarkiem :D - dlatego nie chce mi się grać na stacjonarnych, ale muszę się w końcu przełamać
Ja puki co męczę Persone 3 FES (ps2 classics na ps3 - już prawie 90 godzin a jest 6. Listopada ^^) i Shin Megami Tensei 4 na 3DS i właśnie bardzo odpowiada mi granie na przenośnych bo mogę się rozłożyć wieczorem na leżaku w ogródku z browarkiem :D - dlatego nie chce mi się grać na stacjonarnych, ale muszę się w końcu przełamać
- 1
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Jestem świeżym posiadaczem konsoli i nie mam pojęcia jak to jest. Mogę pożyczyć od kumpla gtaV i sobie przejść singla, kiedy on w tym czasie będzie u siebie grał online? Mnie nie zależy na trybie sieciowym, chciałbym tylko przejść grę i zabrać się za następną.
#ps3
#ps3
- 1
Mirki, bardzo długo grałem w Fife 10 na PS3 dodam że grałem na najwyższym poziomie trudności bez problemowo, teraz pogrywam trochę w Fifę 13 też na PS3 i różnica jest masakryczna, ledwo sobie radzę na zawodowcu, ogólnie piłkarze są jacyś ospali, zamuleni. Może to kwestia ustawień? Nie możliwe aby była chyba ąz taka duża różnica w poziomie co?
#fifa #fifa10 #fifa13 #gry #ps3
#fifa #fifa10 #fifa13 #gry #ps3
- 1
@xDawidMx: sprzed za tyle samo z dyskiem 320 ;p
@ziobro2: Było kiedyś dostępne, pamiętam jak za dzieciaka się kupowało bo dodawali tam wersje demo gier na PSX. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4


















