via Android
  • 2
@shichibukaii: xddd fakt faktem wolalbym ps4 zwlaszcza jak mysle o bloodborn ale mimo wszystko wsteczna komoatybilnosc bedzie kusic.
Nowa konsole i tak bede kupowal najwcxesniej za 2 lata wiec zobacze jak sie rozwije do tego czasu rynek
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Jak nie grałeś i za taka cenę szczerzę polecam. Pierwszą cześć chyba 7 razy przechodziłem, taka dobra. Super się gra, fajnie n--------a, d------e zadania, i historia. Arkham 8/10 a nie 10 za ostatniego Bossa w pierwszej części bo jest najłatwiejszy z wszystkich, poplątanie fabularne z trójki i że za dużo tych dlc.
  • Odpowiedz
@Reinspired: wypożyczasz konto, pobierasz i masz do czasu, aż usuniesz profil PS3 z grą lub grę. Nawet po utracie dostępu do konta PSN (bo to konto wypożyczasz, nie kupujesz) gra będzie działać poprawnie na twoim właściwym profilu.
  • Odpowiedz
  • 1
Mirki pomocy.
Kupiłem, #ps3 z #fifa14. Chwilę spobie pogralem żeby sprawdzić czy wszystko działa. Teraz gdy próbuje włączyć grę pojawia się informacja "Podczas Operacji Uruchamiania Wystąpił Błąd (8001006)" Ktoś wie jak to naprawić? #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Możesz spróbować zrobić format dysku z poziomu PC albo odbudować cała bazę danych. Pobierz jakieś demko z PSS i sprawdź czy dalej to samo. Ewentualnie jeśli masz inny dysk to sprawdź.
  • Odpowiedz
Dawno nie korzystałem z PSS. Wspólne zakupy możliwe tak jak kiedyś? (jakieś 3-4 lata temu ostatni raz chyba kupowałem w ten sposób).
#ps3
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wierszu:
jak masz zaufane źródło to wątpie aby była awaria. slimki są dopracowane. to nie x360, że jebnie ci RRODem po 3 dniach xD poszukaj po lombardach, ćpuny zostawiają pod zastaw albo opychają zadbane sztuki
  • Odpowiedz
#gry #ps3 #ninokuni

Jest coś podobnego do Ni no Kuni na PS3? Ale pod względem fabularnym a nie gatunkowym, bo w sumie system walki nie do końca mi odpowiadał.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adrian00: Przyznaję, że walka, to jednak najsłabsza część gry. Jak całością jestem zachwycony, tak walka troszkę psuje radość, chociaż idzie przywyknąć i gra się przyjemnie. W moim sercu, jednak tylko turowe jRPG w stylu Dragon Questa, czy FFX.
  • Odpowiedz