po wyjęciu dysku w #ps3 (w celu rozebrania) i ponownym wsadzeniu ghosty będą działać?
kiedyś wyjmowałem, ale teraz nie pamiętam czy miałem tam ghosty czy nie.
wydaje mi się że powinno działać :x
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ThreeLeggedCrow:

W związku ze zmianami wprowadzonymi przez UEE dotyczących działania (anty-cheat, przegląd gier online) kopiowany przedmiot używasz go na własne ryzyko! Polecam wyłączne korzystanie w trybie offline! W przypadku jakichkolwiek sankcji wobec rachunku klienta nie jestem odpowiedzialny.
  • Odpowiedz
Platyna wbita w Thief, zajęło mi to ponad 40 godzin, ale było warto. Świetna gra, godny następca Deadly Shadows.
#gry #ps3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gry #ps3 #kupkawstydu2015

Ogrywanie staroci:
- "Papers, Please" - idealna symbioza monotonnej mechaniki i tematu, wszystkie zachwyty w pełni zasłużone. Jedynym minusem był ten futurystyczny zakon, który całkowicie wybijał ze wschodniego klimatu.
- "Shadowrun: Returns" - przy Dragonfallu, którego aktualnie ogrywam, wygląda jak techdemko, które ma nas oswoić ze systemem walki. Brak istotnych decyzji bardzo boli. Podobała mi się za to fabuła
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podczas próby włączenia rozgrywki online wyskakuje komunikat Unable to connect to Game Server as it may be under maintenance currently or because your Network Settings may be configured incorrectly. Z podprzednimi wersjami PESa nie mam problemu (jeszcze dziś grałem online). Zmieniłem także ustawienia routera (otworzyłem wszystkie porty), ale to również nie przyniosło efektów.

ktoś coś w temacie?
#gry #pes2015 #ps3 #pytanie #pytaniedoeksperta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

unable to connect to game server as it may be under maintenance currently or because your network settings itd


czy ktoś miał taki problem z #pes2015 na #ps3? nie mogę się połączyć się z siecią w grze

czy jest możliwość, że wina leży po stronie ustawień routera? odblokowałem wszystkie porty wan i lan i dalej nic
jakieś
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki! Czy ma ktoś z Was na sprzedaż Drakengard 3 w rozsądnej cenie? ()
#ps3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WcaleNieZajetyLogin: no ludzi jest dość mało, system rang nie wiem czy jest, ale są mecze turniejowe, można z nich wyjść bez kary co jest bez sensu i w sumie wersja na konsole nie była chyba od wyjścia CS GO na PC updatowana czyli nie ma tam ani M4A1-S i USP. Przy tym nie ma żadnych map, które zostały wprowadzone w operacjach i zostały na stałe (overpass, cache). Nie wiem czy
  • Odpowiedz
Za ile dostanę PS3 Slim/Super Slim - może być używana, jak najmniejszy dysk. Bez gier, bez padów nawet.

#ps3
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,
wiemy, że mirko lubi kubki, my też je lubimy więc zrobiliśmy nowe wzory. Do kolekcji dołączył m.in. Wiedźmin 3, Batman Arkham Knight oraz nowe wzory Assassins Creed.

Pełna nasza oferta na www.xgamecenter.pl/category/kubek-gracza/

Tym czasem, bierzemy się za odpisywanie Wam odnośnie wymiany konsol PS4 na XBOX360 z wpisu http://www.wykop.pl/wpis/13716909/czesc-kolejna-konsola-ps4-wymieniona-na-wypoku-z-j/, 49 nowych wiadomości czeka ( ͡
xgamecenter_pl - Cześć,
wiemy, że mirko lubi kubki, my też je lubimy więc zrobiliśmy...

źródło: comment_156SYAB7TIPEprIsazddbP6iXEA607s2.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do sprzedania trochę sprzętu, zależy mi na odbiorze osobistym (okolice Katowic), może ktoś zainteresowany?
- PS3 slim 320GB + 2xpad, 2xmove, kamerka eye, zestaw singstar, do tego gry: Terminator, Michael Jackson i sports champions (gra na move), Polskie przeboje (gra do singstara). Cena 500 zł
- Wii bez bajerów, przerobiona, czarna, do tego stacja dokująca i 2 kontrolery. Cena 150 zł
- TV Philips 42pfl 6008K (jeszcze na gwarancji). Cena 1100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gry #ps3 #pcmasterrace
Zacząłem sobie pogrywać w Darksiders2. I jedyne co mogę powiedzieć to: "babciu to jest zajebiste!". Dużo zmian na plus w stosunku do jedynki.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ogur: Bo pewnie słabo się sprzedały. Nie miały takiej siły przebicia jak CoDy czy kolejne BF. Duży % graczy nawet nie kojarzy tej serii.
  • Odpowiedz
Hej mirki, kojarzy ktoś czy do DA:Inquisition na PS3 można dociągnąć sobie angielskie audio? Kupiłem grę na allegro od jakiegoś #januszebiznesu który oczywiście zapomniał wspomnieć w opisie, że audio jest po szwabskiemu i nie wiem teraz czy odsyłać grę czy nie, a nie będę mógł gry przetestować przed sobotą.
#ps3 #dragonage #playstation
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach