No witam serdecznie moi mili, dziś 1 czerwca czyli dzień dziecka i jak widać z tego powodu mamy ładną beleczkę na wykopie.

Pytanie organizacyjne do @a__s @wykop - czy w związku z Pride Month będzie choć jeden dzień z tęczową flagą na belce? Myślę że na portalu, który ostatnio słynął głównie z rasizmu i niewybrednych komentarzy i w kraju, który został wybrany najbardziej homofobicznym w EU, warto byłoby przełamać pewne
Kozajsza - No witam serdecznie moi mili, dziś 1 czerwca czyli dzień dziecka i jak wid...

źródło: comment_1591007393wULibBnH9KdJI5fuGxtCww.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza:

warto stanowić przykład i przypomnieć że wszyscy, również ludzie o odmiennej orientacji są na wykopie mile widziani
Wstawienie tęczowej flagi sprawi, że ktoś poczuje się mile widziany? Bez belki zaglądasz tu i czytasz niewybredne komentarze będąc niemile widzianym, a jak flaga pojawi się na pasku to będziesz czytać te same niewybredne komentarze z uśmiechem na ustach?
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: Dzisiaj nie jest miesiąc, miesiąc jest miesiącem a dzień jest dniem. Każde wydarzenie można świętować na swój własny sposób. Daj ludziom prawo do cieszenia się z tego, kim są i nie hejtuj!
  • Odpowiedz
@Joii: Troglodytami są tęczowi którzy nie widzą w tych wszystkich zmianach, tego że firmy chcą się wzbogacić na tym pride month.

Aleee nieee, oni to robią by pokazać sile tęczy xDD

Już nie wiem kto jest większym debilem. Ludzie którzy mówią że nie będą kupować przez zmiany loga, czy ci którzy próbuje te zmiany usprawiedliwiać i się z nimi zgadzają...
  • Odpowiedz
Tej, @m__b , @A__s, @wykop, @moderacja,

Może na prośbę wielu osób z tagu #4konserwy proszą o to, byście wsparli #pridemonth i chociaż na tydzień zmienili logo? Nasza tajna grupa - choć nie istniejąca - #neuropa wykoała już robotę za Was.

Pokażecie w ten sposób, że wypok jest miejscem dla każdego, no
Goofas - Tej, @m_b , @A_s, @wykop, @moderacja, 

Może na prośbę wielu osób z tagu #...

źródło: comment_M7Kcq2gsb9ziTh7yLdXrvWzvtKe0CPjQ.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goofas: Popieram. Tym bardziej, że przez pisowskie trolle ten portal ma opinię trzymającego z brunatną falą, warto odeprzeć te zarzuty i pokazać, że Białek nie ma z nimi nic wspólnego
  • Odpowiedz
  • 123
@Chlejus uważasz, że są tak samo piętnowani jak homoseksualiści? chcą ich "zdelegalizować", wysyłać na pracę w jakichś chorych obozach pracy, czy zmuszać do terapii żeby być "normalnym"?

@valhander chyba nie wiesz co oznacza ta mapka
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piszesz tak dziwacznie te wpisy że w sumie nie wiem ani czy mnie obrażasz ani po której stronie się opowiadasz ani po co w ogóle xd


@gansevudei: dziwne. Napisalam praktycznie to to samo co ty a ty piszesz, ze jest to dziwne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz