Dobra przespałem się z tym nowym malowaniem Williamsa i stwierdzam ze nie jest ono jednak takie złe. Przy dziennym świetle powinno się to prezentować o niebo lepiej niż w tej ciemnej norze a pozatym to co widzieliśmy wczoraj to zeszłoroczna konstrukcja. Bardziej obiektywny jest ten screen. No i najważniejsze to ma zapier***** a nie ładnie wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Róbcie mi miejsce w pociągu. Can’t wait to
Alf_Rudy - Dobra przespałem się z tym nowym malowaniem Williamsa i stwierdzam ze nie ...

źródło: comment_IgpB0RRSRUvHi0nVRy78Pioh4mktgcbX.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vegetan: zgadzam się, u nas to przynajmniej ktoś stara się o tym mówić (np. CG) ale za granicą to wygląda tak jakby RK od 2011 se siedział w domu, pykał w iRacing albo jeździł na rowerze - nikt nie mówi o jego występach w WRC ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@revlayup: Ja za bardzo nigdy nie lubiłem tego kanału - nie mój typ humoru. Niektóre filmy ciekawe, ale prowadzący jest absolutnie odpychający dla mnie.
Ale nie dziwi mnie taka reakcja, tam nigdy nie było tematu Kubicy za bardzo, pozostali kierowcy, czy to jeżdżący, czy poza gridem, jakoś tam byli wspominani, ale Kubica chyba nie jest lubiany przez prowadzącego/zespół.

Nie mówię, że powinien być, bo np. polskie strony/serwisy fanowskie za bardzo
  • Odpowiedz