Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Williams cancel shakedown to focus on first test | Formula 1®

Williams have cancelled a planned shakedown of their new FW42 car so they can focus on hitting the ground running when pre-season testing begins on Monday.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Dobra przespałem się z tym nowym malowaniem Williamsa i stwierdzam ze nie jest ono jednak takie złe. Przy dziennym świetle powinno się to prezentować o niebo lepiej niż w tej ciemnej norze a pozatym to co widzieliśmy wczoraj to zeszłoroczna konstrukcja. Bardziej obiektywny jest ten screen. No i najważniejsze to ma zapier***** a nie ładnie wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Róbcie mi miejsce w pociągu. Can’t wait to
źródło: comment_IgpB0RRSRUvHi0nVRy78Pioh4mktgcbX.jpg
Pobierz- 11
@meris91: nie zesraj sie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
0:45 - Jak wyobrażaliśmy sobie prezentację nowego Williamsa
0:25 - Co myślimy po prezentacji Williamsa
#f1 #kubica #powrutcontent
0:25 - Co myślimy po prezentacji Williamsa
#f1 #kubica #powrutcontent

konto usunięte via Android
- 16
@Alf_Rudy mi tam się podoba
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
@Alf_Rudy: ma być niezawodny, szybki i prowadzić się należycie a nie K. U. R. W. A. ładny!
- 4
XXXXD
#heheszki #humorobrazkowy #f1 #williams #powrutcontent #kubica #samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
Prentki, wbijaj ana wykop. @SpalaczBenzyny - namów go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #f1 #williams #powrutcontent #kubica #samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
Prentki, wbijaj ana wykop. @SpalaczBenzyny - namów go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_POBF5BJ506zgmCE36UjpxV4Hkvk0OE30.jpg
Pobierz@Alf_Rudy: a chooooj tam, byleby był szybki.
- 4
@Alf_Rudy: jakby to zobaczył to by się śmiał, jestem przekonany
Komentarz usunięty przez autora
Według mnie chyba najładniejszy concept do tej pory. Bardzo bym się ucieszył jakby tak się prezentował bolid w poniedziałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica #f1 #powrutcontent
#kubica #f1 #powrutcontent
źródło: comment_z0ay13N9VcpmBeG3fXQdw2aIXwRkeZDf.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 7
@Alf_Rudy: mi się ten najbardziej podobał
źródło: comment_lwrSRLet1ScvWaBavan7EdW8fyECG1Jz.jpg
Pobierz@Alf_Rudy: Nie bądźcie rozczarowani gdy malowanie będzie to co w Orlenie.
konto usunięte via iOS
- 17
Znalazłem stary numer Newsweeka z lipca 2013. Z tylu taka reklama, kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciągle nie mogę zrozumieć jak on wtedy wygrał tego mistrza w swoim pierwszym sezonie w rajdach, coś niesamowitego :)
#f1 #kubica #powrutcontent #wrc
Ciągle nie mogę zrozumieć jak on wtedy wygrał tego mistrza w swoim pierwszym sezonie w rajdach, coś niesamowitego :)
#f1 #kubica #powrutcontent #wrc
źródło: comment_OIC9DHOYuPo43CRcHZfxeWGqa7T4bOrH.jpg
Pobierz@chianski brakuje mi podkreślania tego faktu w opisach jego powrotu. To był wyczyn prawie tak wielki jak powrut.
- 3
@Vegetan: zgadzam się, u nas to przynajmniej ktoś stara się o tym mówić (np. CG) ale za granicą to wygląda tak jakby RK od 2011 se siedział w domu, pykał w iRacing albo jeździł na rowerze - nikt nie mówi o jego występach w WRC ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co myślicie? Już nie oglądamy WTF1? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomijam, że porównywanie tego jest trochę bez sensu, ale oni i tak będą umniejszać Robertowi.
#f1 #kubica #powrutcontent
Pomijam, że porównywanie tego jest trochę bez sensu, ale oni i tak będą umniejszać Robertowi.
#f1 #kubica #powrutcontent
źródło: comment_V23IlkqAjzPn1uCHn5IfDV8DyCr5YYy6.jpg
Pobierz@revlayup: Część uważa Laudę za największego powrutowca i rozumiem ich. Sam nie wiem który powrót jest większy.
- 11
@revlayup: Ja za bardzo nigdy nie lubiłem tego kanału - nie mój typ humoru. Niektóre filmy ciekawe, ale prowadzący jest absolutnie odpychający dla mnie.
Ale nie dziwi mnie taka reakcja, tam nigdy nie było tematu Kubicy za bardzo, pozostali kierowcy, czy to jeżdżący, czy poza gridem, jakoś tam byli wspominani, ale Kubica chyba nie jest lubiany przez prowadzącego/zespół.
Nie mówię, że powinien być, bo np. polskie strony/serwisy fanowskie za bardzo
Ale nie dziwi mnie taka reakcja, tam nigdy nie było tematu Kubicy za bardzo, pozostali kierowcy, czy to jeżdżący, czy poza gridem, jakoś tam byli wspominani, ale Kubica chyba nie jest lubiany przez prowadzącego/zespół.
Nie mówię, że powinien być, bo np. polskie strony/serwisy fanowskie za bardzo
11
Wypadek na Ronde di Andora – Ósma rocznica

Dzisiaj mija dokładnie 8 lat od tego wydarzenia, więc pochylmy się nad sprawą tego wypadku i przeanalizujmy go z perspektywy czasu.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- 39
- 18
@AmolfKikler: he is pushing so hard
- 12
@AmolfKikler: zapisuje, przyda sie na przyszłość do w--------a brytoli xd
Kubica jedna ręka nawet nie może Clair prześcignąć a co dopiero młodego George’a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica #f1 #powrutcontent
#kubica #f1 #powrutcontent
źródło: comment_gBWbXqobR4jHekjPOQ4gXQY7FRL8VVB3.jpg
Pobierz















#f1 #kubica #powrutcontent
źródło: comment_sfGyDaOuNvrZK7QtPn6PsBDNyY5fgRo2.jpg
PobierzNa razie najładniejszy