Wszystkie ankiety z cyklu ,,Najlepsze miejsce kierowców w sezonie" dobiegły końca , czas na wielkie PODSUMOWANIE
Jak głosowały mirki z #f1 ? Kogo będzie stać na dobry występ w stylu Gaslyego w Bahrajnie 2018, lub Strolla w Baku 2017 ? Jak oceniane są szanse Roberta Kubicy #kubica ? Przekonajmy się .
PS. PROSZĘ O PLUSY BO TROCHĘ ROBÓTKI BYŁO ( ͡° ͜ʖ ͡°) #zebroplusy

Od razy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaxonxst: Ankiety, ankietami, a wystarczy jedno deszczowe GP, najlepiej na początku w Australii, gdzie bedą debiutanci, nowe bolidy etc. Połowa nie ukonczy, a połowa uzyska najlepsze wyniki w sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kurier DPD obok mnie kieruje nadgarstkiem lewej ręki, w prawej trzyma obcinaczkę do paznokci, której w trakcie jazdy używa na lewej ręce, a Wy mówicie że nie wruci?!

I to wszystko na wozie o niebagatelnych gabarytach, a nie gokarcie z turbodoładowaniem

#kubica #f1 #powrutcontent
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Redz18: Chciałbym tylko przypomnieć, że Jacques Villeneuve ma w swoim CV niebywałe osiągnięcie, bowiem w------i go z zespołu który został założony specjalnie dla niego XD
  • Odpowiedz