@tomwick55: Ja jak pierwszy raz robiłem sobie do pracy "nocne" owsianki, to trochę się przeraziłem, jak z małego słoiczka płatków, jogurtu, malin i nasion chia, wyszło mi prawie 500 kcal. Porcja wyglądała jak do zjedzenia "na 4 łyżki". Ale jednak coś w tych płatkach jest, że jest to mega sycące i pierwszego dnia nawet nie zjadłem całości, tylko przywiozłem resztkę do domu i nie byłem głodny. Później zmniejszyłem ilość płatków
  • Odpowiedz