Wszystko
Najnowsze
Archiwum

@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: wyczuwam inspirację CMAZem
- 3
- 0
- 4
- 1
Nigdy nie słuchałem Quebo uznając go ciut za rap dla gimbazy. Lecz ostatnio Tidal polecił mi "Refren trochę jak Lana Del Rey" i kurcze, prawie łezka poleciała... nawet jeśli w życiu jest spoko, to pojawiają się dni gdy człowiek siada i chciałby cofnąć czas. A czasem nie chciałby czuć już nic.
Na moim boisku szkolnym i bez pieniędzy
Gapiłem się wtedy wolny na księżyc
Gdyby tamten ja mógł temu wysłać

@L3gion: Ja w ogóle nie przepadam za rapem i hip hopem ale ten kawałek Quebo wyjątkowo lubię.
Jeszcze BUBBLETEA bardzo mi się podoba i w SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ jest coś fajnego.
Innych jego piosenek nie trawie jak większości tego gatunku.
Jeszcze BUBBLETEA bardzo mi się podoba i w SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ jest coś fajnego.
Innych jego piosenek nie trawie jak większości tego gatunku.
- 2
@PawelW124: Bo to co tu wymieniłeś to w zasadzie pop, a nie rap, więc zapewne dlatego ci się to podobają.
- 2
@janushek: faktycznie chłopa od 2:45 nie da się zrozumieć co on mówi. Dla mnie cały ten kawałek 2/10 - ani jednego wersu który by zapadł w pamięć tylko jakieś p--------i typu "biorę sukę na hotel"
- 1
@janushek: na geniusie ktoś ładnie podsumował tego ostatniego xd
źródło: comment_1666549831SGlhz1SovZl4Ab6DqpW6rv.jpg
Pobierz
- 2
- 3
@scrimex: całkiem zabawowy klip
- 1
- 11
- 1
- 1

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@janushek: goat, bleeeh na tych co maja zamknięte głowy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ehh mogliby kiedyś dla swojej płyty ogarnąć ładną i nieprzekminioną okładkę xD
#rap #muzyka #polskirap #trzeciwymiar #nullizmatyk #nullo
#rap #muzyka #polskirap #trzeciwymiar #nullizmatyk #nullo
źródło: comment_1666206957bHRuwnhO6qGhgtfSDik4zR.jpg
Pobierz@SlenderCzester: nie, widocznie musi być d------a technicznie xD
- 0






































#polskirap #muzyka #heheszki