szukam goscinki Quebonafide z podziemia, pewnie lata 2009-2011
tytul oscylowal wokol slow "klamstwo, prawda", a zwrotka Que dotyczyla roznych teorii spiskowych, wers z JFK na pewno kojarze

grafika na YT jakas taka zielonawa byla

przeszukalam internety bez skutku
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boże pomóżcie, szukam polskiego kawałka, raczej średnio znany raper ale mogę się mylić, głos i flow podobny do magika trochę. Pamiętam początek teledysku, że witają się pod klatką albo coś takiego, potem zbiera się całe osiedle i chodzą między blokami. Kawałek chillowy, z ostatnich lat.
#polskirap #rap
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polski raper : "tamta ździra nie chciała słuchać ze mną Nicki Minaj :(( "

Nastoletnie julki : (,)(,)(,)

#rap #polskirap
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ero, Wilku WDZ, Onar, Berson, m dizzy, Hazzidy, Włodi, Wdowa, Tobik, Kafar, Kuba Knap, Miki, Pękacz, Pysk, Bilon, Łajzol, Czerwin, INKG, Kwiatek, Louis Villain, Erha, Szczur ZSW, Wigor, Merd! - Puk Puk! Kto tam?

#nowoscpolskirap #polskirap #rap #ero #jwp
kicjow - Ero, Wilku WDZ, Onar, Berson, m dizzy, Hazzidy, Włodi, Wdowa, Tobik, Kafar, ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach