Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, 8 sierpnia w Krakowie organizujemy forumowy zlot.
W związku z tym, szukamy do wynajęcia fotografa na jeden wieczór, od godziny ~19:00. Rzecz jasna oferujemy wynagrodzenie. Po więcej szczegółów zapraszam na e-maila: polish@pokerstrategy.com. Ktoś? Coś?

Tutaj ogólne informacje o zlocie.

#p---r #krakow #fotografia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@micky1: Domyślam się , ale przy moim bankrollu, póki co tak bym nie ryzykował za 10$, bo to byłoby głupie :P Wiesz, trochę też wchodzi w grę scared money....( ͡ ͜ʖ ͡). Zresztą, czasami takie coś all innuję w turkach hiper za 10 c, w droższych turkach, robiłbym to, jakbym był podstawiony pod ścianą z 1-5 BB
  • Odpowiedz