Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@PsychoKiller: Gdzie mogę sprawdzić wyniki dominika? Na stronie wsop są wyniki tylko top 100
- 0
@le_banana: Póki co zostaje tylko facebook Pańki, ale niestety ostatni update to ten który podałem w poście. Z racji na ilość osób grających, minie duuużo czasu zanim uwzględnią w tej statystyce wszystkich. Nigdzie też nie znalazłem informacji jak idzie Tegesowi.
- 2
Odpadł Franczak
#p---r
Poszło szybko. Najpierw ograł mnie Petrangelo, potem Colman, na koniec z 10BB wjechałem z A7 z hj. Flop A7x. Turn Q. Busted 26th
#p---r
- 1
na koniec z 10BB wjechałem z A7 z hj. Flop A7x. Turn Q. Busted 26th
@laggeros: nie rozumiem. Franczak szedł z A7, dostał 2 pary na flopie i co? Czemu odpadł przez damę? hj to hijack - pozycja przez buttonem?
@Lacik: hijack to dwie pozycje przed buttonem, a fakt, powinien powiedzieć jaką miał rękę, ale nie powiedział, pewnie jeszcze był zamyślony. Przeciwnik miał pewnie AQ, albo QQ
- 2
Franczak już out.
#p---r
#p---r
Franczak 840k, 21/26, 17 big blindów. Robi się coraz bardziej gorąco, pozostaje tylko trzymać kciuki
#p---r #wsop #franekmusisz
#p---r #wsop #franekmusisz
- 2
Franczak 22/26, 840k stack przy avg 1.6 kk, ale nie wiem co konkretnie się stało
#p---r
#p---r
- 3
Franczak obecnie 19/28 ze stackiem 1.1kk przy avg prawie 1.5kk
#p---r
#p---r
- 2
Hellmuth wypowiedział wojnę Zinno xd
póki co to drugiemu lepiej idzie xd
#p---r
póki co to drugiemu lepiej idzie xd
#p---r
Ooooo Franczak się zwiesił jak był na big blindzie, ne pokminił, że czas na jego decyzje i zwolnił troszkę rozdanie. Typ co wcześniej wsunął, musiał się trochę pospinać ( ͡° ͜ʖ ͡°) (w spoilerze cytat z wsop.com).
#p---r #wsop #franekmusisz
#p---r #wsop #franekmusisz
- 1
- 0
@PsychoKiller: Tollerene no name? XDDDD
ma ktoś link do tego fianłu 111,111?
będzie normalna transmisja video?
#p---r
będzie normalna transmisja video?
#p---r
@duszek360: W grze jest jeszcze 45 zawodników, więc stół finałowy zaczną pewnie nad ranem.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Przyżarło konkretnie na piąteczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p---r
#p---r
źródło: comment_UzpNI4zjR9r3qtXxmI9wwLzT4nv8HB13.jpg
PobierzJestem na ogromnym downswingu od jakiegoś czasu. Po paru dniach znó
Odpaliłem dziś 4 turki.
I z każdego odpadłem po max 30rękach mimo dobrych decyzji
1) Sprawdzam allin od kolesia z 60% VPP KK TT
3) Board; J6T trzymam TK koleś betuje malutko więc sprawdzam, turn T koleś daje spory Overbet (podejrzewam wysoką parę), alliny, pokazuje mi KK river K
4) AT > KK
Odpaliłem dziś 4 turki.
I z każdego odpadłem po max 30rękach mimo dobrych decyzji
1) Sprawdzam allin od kolesia z 60% VPP KK TT
3) Board; J6T trzymam TK koleś betuje malutko więc sprawdzam, turn T koleś daje spory Overbet (podejrzewam wysoką parę), alliny, pokazuje mi KK river K
4) AT > KK
- 3
zszedłem ze spinów bo byłem -40$ poniżej Expected chip won, liczyłem że na mtt i sng będzie inaczej.
@lunada: fuck logic
- 1
@lunada: no lekko pod EV jesteś, ale mówienie o downswingu 40BI jest śmieszne przy takim EV ROI. Czekają Ciebie swingi nawet na 200-300BI. Sam jestem teraz 100BI pod EV na 30s, gdzie EV ROI mam blisko 11%, a czym mniejsze EV ROI tym większe swingi w dół.
- 5
Dziś trzymamy kciuki za Piotra Franczaka, dzień drugi High Rollera 111 111$, ma 1kk w żetonach przy avg 880k -16 stack na 44 graczy (najwyższy niecałe 2kk). Żeby dojść do kasy musi zając minimum 16 miejsce, płatne 250k$, jeśli uda mu się wygrać oprócz złotej bransoletki zdobędzie też 4mln $. Teges niestety już odpadł, nieźle mu szło, miał nawet 6go stacka, ale jego AK zostało złamane przez AQ i został z 4bb,
źródło: comment_Z0vGrrbMcnNYTXefZwqrVRFYzjbEPnFR.jpg
Pobierz- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PokerStrategyPL: #franekmusisz XD
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
też tak macie, że już się grać nie chce ale żal się głupio wsuwać i ciągniecie turka trochę na siłę?
#p---r
#p---r
@Kus: Mam tak cały czas, dlatego staram się nie grać MTT tylko jakieś jednostolikowe sit&go najlepiej turbo albo hyper
- 0
@fdsgvf-vfdbd: ja wole MTT bo większy profit z nich mam niż z sng. Ale to wymaga zaplanowana sesji a nie "aa zagram chwile" i trzecia godzina leci xD
jest gdzieś transmisja z teg oza 111,111?
#p---r
#p---r
- 4
też wam tak lagują starsy? net normalnie działa, a na p* 2 razy w przeciągu 15min lagi takie że mnie wyrzuciło
#p---r
#p---r
Rozpoczął się już highroller?
#p---r
#p---r
















#p---r