tymczasem Teges oraz Pańka rozpoczynają 1500$ NL holdem
#p---r
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mimo, że Franczak odpadł w akcji pozostaje dwóch Polaków. W Evencie #59 grają Teges i Dominik Pańka. Zwycięzca PCA zdążył się już prawie podwoić (7,5k->14k), póki co jest przerwa.
#p---r #wsop
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@le_banana: Póki co zostaje tylko facebook Pańki, ale niestety ostatni update to ten który podałem w poście. Z racji na ilość osób grających, minie duuużo czasu zanim uwzględnią w tej statystyce wszystkich. Nigdzie też nie znalazłem informacji jak idzie Tegesowi.
  • Odpowiedz
Odpadł Franczak

Poszło szybko. Najpierw ograł mnie Petrangelo, potem Colman, na koniec z 10BB wjechałem z A7 z hj. Flop A7x. Turn Q. Busted 26th

#p---r
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na koniec z 10BB wjechałem z A7 z hj. Flop A7x. Turn Q. Busted 26th


@laggeros: nie rozumiem. Franczak szedł z A7, dostał 2 pary na flopie i co? Czemu odpadł przez damę? hj to hijack - pozycja przez buttonem?
  • Odpowiedz
@Lacik: hijack to dwie pozycje przed buttonem, a fakt, powinien powiedzieć jaką miał rękę, ale nie powiedział, pewnie jeszcze był zamyślony. Przeciwnik miał pewnie AQ, albo QQ
  • Odpowiedz
Franczak 22/26, 840k stack przy avg 1.6 kk, ale nie wiem co konkretnie się stało
#p---r
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellmuth wypowiedział wojnę Zinno xd
póki co to drugiemu lepiej idzie xd
#p---r
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ooooo Franczak się zwiesił jak był na big blindzie, ne pokminił, że czas na jego decyzje i zwolnił troszkę rozdanie. Typ co wcześniej wsunął, musiał się trochę pospinać ( ͡° ͜ʖ ͡°) (w spoilerze cytat z wsop.com).


#p---r #wsop #franekmusisz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem na ogromnym downswingu od jakiegoś czasu. Po paru dniach znó
Odpaliłem dziś 4 turki.
I z każdego odpadłem po max 30rękach mimo dobrych decyzji
1) Sprawdzam allin od kolesia z 60% VPP KK TT
3) Board; J6T trzymam TK koleś betuje malutko więc sprawdzam, turn T koleś daje spory Overbet (podejrzewam wysoką parę), alliny, pokazuje mi KK river K
4) AT > KK
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lunada: no lekko pod EV jesteś, ale mówienie o downswingu 40BI jest śmieszne przy takim EV ROI. Czekają Ciebie swingi nawet na 200-300BI. Sam jestem teraz 100BI pod EV na 30s, gdzie EV ROI mam blisko 11%, a czym mniejsze EV ROI tym większe swingi w dół.
  • Odpowiedz
Dziś trzymamy kciuki za Piotra Franczaka, dzień drugi High Rollera 111 111$, ma 1kk w żetonach przy avg 880k -16 stack na 44 graczy (najwyższy niecałe 2kk). Żeby dojść do kasy musi zając minimum 16 miejsce, płatne 250k$, jeśli uda mu się wygrać oprócz złotej bransoletki zdobędzie też 4mln $. Teges niestety już odpadł, nieźle mu szło, miał nawet 6go stacka, ale jego AK zostało złamane przez AQ i został z 4bb,
ktoosiu - Dziś trzymamy kciuki za Piotra Franczaka, dzień drugi High Rollera 111 111$...

źródło: comment_Z0vGrrbMcnNYTXefZwqrVRFYzjbEPnFR.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

też tak macie, że już się grać nie chce ale żal się głupio wsuwać i ciągniecie turka trochę na siłę?
#p---r
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fdsgvf-vfdbd: ja wole MTT bo większy profit z nich mam niż z sng. Ale to wymaga zaplanowana sesji a nie "aa zagram chwile" i trzecia godzina leci xD
  • Odpowiedz
też wam tak lagują starsy? net normalnie działa, a na p* 2 razy w przeciągu 15min lagi takie że mnie wyrzuciło

#p---r
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach