• 3
@le_banana: gl , ja swoja gre zakonczyłem z refleksja: maly re-raise na river nigdy ale to nigdy nie wrozy nic dobrego. Zazwyczaj set i wyzej -_*
  • Odpowiedz
Pańka, Teges oraz Janeeeeek przed chwilą rozpoczęli 1111$ no limit unlimited reentry
#p---r
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jest na starsach jakiś skrót klawiaturowy żeby mi pokazało wizualizację ostatniego rozwiązania?
#p---r
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, czy 300 żetonów to wystarczająca ilość by komfortowo pograć w 4-6 osób? Czy lepiej celować w 500?
#p---r
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sledz: Zależy jakie masz nominały, i jak wam wygodnie podzielić te żetony w zależności od wpisowego.

Ja bym osobiście dopłacił minimalnie i celował w 500. Zawsze lepiej, aby nieco u dealera żetonów zostało, w razie, jakby ktoś chciałby się np dokupić. Poza tym człowiek się psychicznie lepiej czuje, kiedy widzi, że na start ma np 50 sztuk żetonów, a nie 20 ;)
  • Odpowiedz
Zarówno Dominik Pańka, jak i Mikołaj "Teges" Zawadzki odpadli z Eventu #59. Dominik na swoim facebooku napisał, że przegrał dwa flipy i stracił wszystkie żetony. Tegesowi połamali asy (w spoilerze opis rozdania jego autorstwa).


Dzisiaj bodajże zaczyna się Main Event w którym na pewno wezmą udział Pańka i Jan Przysucha, nie wiem jak Silent Sharksi
#p---r #wsop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Druga przerwa w evencie #59 (1,5k NL Hold'em), Dominik Pańka ma 21k żetonów (ze startowych 7,5k) przy blindach 100/200. Co u Tegesa nie wiadomo. Wg danych ze wsop.com w turnieju bierze udział 1955 graczy, przewidują, że liczba ta przekroczy 2k.
#p---r #wsop
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellmuth, mimo bycia legendarnym graczem, jest tragiczną osobistością. Jak zareagował gdy Dan Colman go ograł w bardzo dużej puli?

Hellmuth shoots out of his chair and takes a few paces around his chair. "What the f* is he doing?" he asks nobody in particular. Then, he addresses Colman directly. "What are you f*ing doing?" Hastings is still giggling loudly, and Colman's smile grows as he stacks the pot.

#p---r #wsop
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Franczak napisał na fb

Po wygranym 3way pocie miałem 1,3 mln. 26bb i 10 miejsc do kasy. I nagle...straciłem koncentrację i skupienie. Migrena, z >którą walczyłem od rana, niewyspanie (obudziłem się po niecałych 5h snu z bólem łba) dały niestety znać o sobie. Do tego >absolutne bezkarcie co w tej fazie turnieju gdy co chwilę ktoś się wysypuje jest kluczowe.

Wczoraj czułem się świetnie. Grałem skupiony i skoncentrowany. Dzisiejszego dnia nie da
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tymczasem Teges oraz Pańka rozpoczynają 1500$ NL holdem
#p---r
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach