@DanteTooMayCry: Zrobiłeś team do pvp na o-------l nie patrząc na IV i metę, i nazywasz ligę żałosną? Bitch, please...
Po pierwsze: Flareon, Espeon i Aggron są słabymi pokami do pvp
Po drugie: Obecnie jest sezon testowy pvp i najpierw była dostępna tylko Great Liga, teraz jest dostępna tylko Ultra Liga, a za 2 tygodnie będzie dostępna tylko Master Liga.
Po trzecie: jak już wbijesz wyżej ranking, to z takimi pokami
  • Odpowiedz
Po godzinie 16 dostałem maila, że moja nominacja przeszła. Pokestop po 19.40 się nie pojawił. Czy jest szansa, że może wejdzie jeszcze jutro? Czy już lipa? Jestem pewien, że jest w pustej komórce
#pokemongo
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzasPogardy: aaa to spokojnie czekaj tak jak wcześniej mówili.
Nieraz tylko im odwala i w weekend nie dodają.
Zresztą sprawdź na ingresie czy nie ma portalu choć sam nie wiem jak to działa w drugą stronę... Zazwyczaj dodawałem z Ingressa xd
  • Odpowiedz
W Krakowie, koło ronda Mogilskiego ktoś poprzesuwal sobie gymy pod okna.
Da się to jakoś zgłosić, nie mając 40lvl?
#pokemongo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam! Mam wielką prośbę, czy ktoś z graczy mogłby wytłumaczyć jak grać z fake gps? Dostałam zaproszenie na ExRaida bardzo daleko ode mnie a szkoda by było nie skorzystać. Posiadam Redmi 6A. Proszę o pomoc :)
#pokemongo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach