Rozsierdzony bugami w PvP postanowiłem zgłosić to supportowi, który odesłał mnie do wykazu potwierdzonych bugów. Niantic to są jednak zwierzęta. Tym bugiem z trybem lotniczym wygrali wszystko. Zrzucić na nich atomówkę, a truchło zasypać wapnem.

#pokemongo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
0378 3245 7382
Wróciłem do poksów po dłuższym czasie, dodajcie do znajomych, żebym powysylal gifty
#pokemongo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy macie jakiś dokładny kalkulator wyliczający CP po ewolucji. Sam znalazłem wyłącznie takie co podają wartość w przedziale, gdyż nie uwzględniają wyłącznie CP. #pokemongo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Kurdę wyjść o 1:22 bo wreszcie widzę Gibla na radarze to już jest odrealnione życie do granic możliwości. No ale pies się ucieszył bo na POLE wyszedł bonusowo. #pokemongo

Tak serio to cieszy mnie takie wyjście na szybko spontanicznie jak kiedyś gdy czatowało się na Laprasy w 2016, 2017 roku.
TomgTp - Kurdę wyjść o 1:22 bo wreszcie widzę Gibla na radarze to już jest odrealnion...

źródło: comment_1581209765m7GWzMPmW66axX2gqd5VvA.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poziomek90: no, a jednak. U Ciebie pewnie tak jak pisałeś dużo zjada ten split screen. Aha dodam, że custom rom 9. W sumie jeżeli split screen zjada baterię podwójnie to jeszcze te 3h mógłbym uznać za coś normalnego. Zależy co za bateria i jaki rom.
I nie ma sensu się sprzeczać czy jest tak czy inaczej. Moje pytanie dotyczyło czego innego i ciągle jestem ciekaw jak się sprawuje konkretnie model
  • Odpowiedz
Co jest z tym Nianticiem nie tak, że z 12 giftow dropnęło mi tylko jedno jajko? Jak mam te jajka wykluwać?

To samo mam z pokestopami. Gifty 2 z 10 pokestopów ostatnio. Jakaś padaka

#pokemongo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@papaj_21_37 nie no jasne, ja jestem zwolennikiem tego żeby nawet za "darmowe" gry płacić w jakiś sposób, bo nikt dobrej gry nie będzie rozwijał za darmo. Ale jak już kilka razy widać takie zależności to... XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jot_Ka: jak nie masz dobrego groundona to grachomp jest dość podobny, a ja nie mam napakowanych groundonow i nie mam cukierków, a do grachompa łatwiej nazbierać
  • Odpowiedz