Jeśli chodzi o pokestopy to tworzy się maksymalnie jeden w komórce S17. Ktoś orientuje jak wygląda wielkość komórki w Ingressie i Harry Potter Wizard, w której może być maksymalnie jeden obiekt? #pokemongo #wayfarer #ingress
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmienili coś z naliczaniem km przez bujawki? Ostatnio coraz gorzej, albo w ogóle nie zlicza, albo tylko kilka metrów. Platforma iOS.

#pokemongo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pokemongo
zastanawia mnie czy z powodu aktualnej kwarantanny w naszym kraju nie wysłać prośby do nantic aby przesuneli jakieś event np CD na np 2 tygodnie. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale przy obecnej sytuacji lepiej byłoby siedzieć w domu i zaczekać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Waderra: będziesz się z fejkiem wymieniać? To jest równie słabe co latanie na fejku i przewaga względem legitnych graczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CzasPogardy: Ostatnio widziałem że był ban wave i jakiś fejk przestał działać to otwierałem szampana z radości ale jak piszesz chyba znowu mają się dobrze.. Ehh zasrane fejki
  • Odpowiedz