Wszystko
Najnowsze
Archiwum
24
Niantic odwołuje eventy w Pokemon GO oraz rozdaje "wabiki" dla pokemonów

Niantic wprowadza pewne zmiany dotyczące eventów oraz samej gry, w związku z obecną sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa na świecie. Wszystko po to by ludzie nie wychodzili z domów. Pokemony mają przychodzić same do graczy za darmo.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@radomski_typ Mi się udało złapać 10/10/10 ale z raidami było bardzo słabo od 19 do 21 tylko jedna piątka na 20 gymach
@radomski_typ: Widzę ze nie tylko ja miałem to szczęście
źródło: comment_1584098680p3oQGHBeZAOZY4vc46PTJq.jpg
Pobierz#pokemongo podobno że względu na koronawirusa mają wypuścić update z opcją fly
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 0
konto usunięte via Android
- 2
- 884
- 45
- 138
- 0
@DArtagniel: W Ingress prawdopodobnie 20m odległości od innych portali. Tu jest wtyczka do mapy, która to pokazuje:
https://github.com/piczkaczu/iitc-min-portal-distance
https://github.com/piczkaczu/iitc-min-portal-distance
- 0
@DArtagniel: w Wizards Unite jest lepiej niż w PoGO bo są wszystkie te co w Ingressie, a których w PoGO brakuje
#pokemongo
Ej mirasy z teamred podajcie mi swoje nicki, mam w zadaniu dodać jeszcze 2 znajomych. Wyślę gifty w zamian :)
Ej mirasy z teamred podajcie mi swoje nicki, mam w zadaniu dodać jeszcze 2 znajomych. Wyślę gifty w zamian :)
@NaopaKctylko po nicku nikogo nie zaprosisz, musisz mieć kod gracza ( ͡º ͜ʖ͡º)
I taguj #pokefriends tam poszukaj kodów
I taguj #pokefriends tam poszukaj kodów
- 0
@cielo: poszło zapro :)
- 0
Zmienili coś z naliczaniem km przez bujawki? Ostatnio coraz gorzej, albo w ogóle nie zlicza, albo tylko kilka metrów. Platforma iOS.
#pokemongo
#pokemongo
@orzel90: sprawdź czy przy ostatniej aktualizacji Ci się Adventure Sync nie wyłączył, były z tym jazdy ostatnio :D. #umniedziala
- 1
#pokemongo
zastanawia mnie czy z powodu aktualnej kwarantanny w naszym kraju nie wysłać prośby do nantic aby przesuneli jakieś event np CD na np 2 tygodnie. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale przy obecnej sytuacji lepiej byłoby siedzieć w domu i zaczekać
zastanawia mnie czy z powodu aktualnej kwarantanny w naszym kraju nie wysłać prośby do nantic aby przesuneli jakieś event np CD na np 2 tygodnie. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale przy obecnej sytuacji lepiej byłoby siedzieć w domu i zaczekać
@Waderra: będziesz się z fejkiem wymieniać? To jest równie słabe co latanie na fejku i przewaga względem legitnych graczy.
@psychob: weź drugi telefon, załóż na nim nowe konto. Pododawaj ludzi do wymiany giftami i 10lvl wbijesz w godzinę ( https://pogotrainer.club/ ). Potem się sam z sobą wymienisz.
Różowy potrzebuje giftow bo się jej revivry kończa 9393 1494 6427 #pokemongo #pokefriends
@kamilbrawo2 spotligh hour
Potrzebuje nowych friendsow, ktoś mnie doda? 759275498082. Dzieki
#pokemongo
#pokemongo
- 0
Ktoś bawi się jeszcze w fake GPS? Jak to robicie? W mojej okolicy nie ma nic..
#pokemongo
#pokemongo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CzasPogardy: Ostatnio widziałem że był ban wave i jakiś fejk przestał działać to otwierałem szampana z radości ale jak piszesz chyba znowu mają się dobrze.. Ehh zasrane fejki
- 0
#pokemongo
Poszukiwany GSE7782; ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Poszukiwany GSE7782; ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Zamiast koronawirusa postanowiłem złapać wonsza
#pokemongo
#pokemongo
źródło: comment_1583772297KwpMti7s9avoiXQLiwDI14.jpg
Pobierz





















Brać i siedzieć na dupie xD
źródło: comment_1584075446kU9vcJAbmVHjRxamDdD3yX.jpg
Pobierz