Mam mały problem z siecią Plus, może ktoś mi podpowie jak z tego wybrnąć.
Z tą siecią w sumie współpracuję już od kilkunastu lat, mam tam kilka telefonów firmowych + telewizję, swój nr prywatny miałem w Play.
Uznałem że może czas przenieść wszystko na jedną fakturę, zatem zdecydowałem się przeniesienie numeru na abonament wraz z nowym telefonem.
Poprosiłem w salonie o telefon Samsung z ładowaniem indukcyjnym, zaproponowano mi Flip4 i A53...
Co się okazało po
Z tą siecią w sumie współpracuję już od kilkunastu lat, mam tam kilka telefonów firmowych + telewizję, swój nr prywatny miałem w Play.
Uznałem że może czas przenieść wszystko na jedną fakturę, zatem zdecydowałem się przeniesienie numeru na abonament wraz z nowym telefonem.
Poprosiłem w salonie o telefon Samsung z ładowaniem indukcyjnym, zaproponowano mi Flip4 i A53...
Co się okazało po































Internet kończy się w grudniu, na umowie z 2020 r. jest jakaś umowa powiązana i wpisany nie używany numer telefonu (plus plan zero) ale okazuje się, że to router kupiony na własność. Na fakturzę widnieją 4 numery (w tym
10 zł za pierwsze połączenie w danym Okresie rozliczeniowym, drugie i każde kolejne połączenia - bezpłatne
10 zł za pierwszy SMS w danym Okresie rozliczeniowym, drugi i każdy kolejny - bezpłatny
Możesz wypowiedzieć tę umowę, raty (jeśli zostały jeszcze jakieś do spłacenia) i tak zostaną.