Mirki, chcę wypełnić PITa. Jak wiadomo od 15 lutego PIT-37 jest już uzupełniany przez pracodawcę i dostępny na e-pit. A co jeśli potrzebuję dodatkowo wypełnić jeszcze PIT-36? Chodzi o #kryptowaluty. Można go jakoś potem dodać na e-pit, czy klikając "akceptuj i wyślij" nie możemy nic zmienić, tj. każdy pit jest osobno, czy razem?
Poza tym pracując na UZ ma się wyższy zwrot podatku? Ja mam UOZ, kolega UZ w
Poza tym pracując na UZ ma się wyższy zwrot podatku? Ja mam UOZ, kolega UZ w























źródło: comment_To2zcA2Th0bPXrt0ta1R5tPQHmUgtx6D.jpg
Pobierzźródło: comment_Uh3qmzDmUl8Pxha3CK1HeH5wyty7878O.jpg
Pobierz