Wchodzisz na mapę i widzisz to, co wtedy robisz?
#pathofexile2 #poe2 #ankieta
acidd - Wchodzisz na mapę i widzisz to, co wtedy robisz?
#pathofexile2 #poe2 #ankieta

źródło: 20260610081356_1

Pobierz

łat du ju du?

  • Omijam szerokim łukiem 61.8% (21)
  • Wchodzę na pełnej kurtyzanie do samego końca 35.3% (12)
  • Wchodzę na chwilę ale po czasie kończę 2.9% (1)

Oddanych głosów: 34

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acidd: Robić to ma sens tylko w mgle i dobicie do 200% delirium. Wtedy divajny sypią się jak cukierki ale też trzeba mieć dobrą postać. Ogólnie to najtrudnijeszy kontent a sypie "najgorzej". Warto wchodzić w te lustro i ruszować bossa by mieć szanse na grand mirrora (wcześniej wspomniana mgła) i tyle.

Dla mnie to jest zabugowane, to powinno sypać lootem jak poe1 na koniec no ale nie
  • Odpowiedz
@acidd: wchodze bo robie ta p----------a misje na 5 boss kili w mgle.

Aczkolwiek z relacji wbudowanego perka 'zero drop' to moj char srednio sie do tego nadaje, wiec procent faili spory ( )
  • Odpowiedz
Okej, ta gra ma chyba wbudowany jakiś system utrzymywania graczy. Nie grałem od ponad tygodnia bo po kampanii byłem już lekko mówiąc przejedzony natomiast teraz wróciłem i od buta na szarym t1 w odstępie 20 sekund dostałem 2 divine. Wiadome na tym etapie c---a nie waluta natomiast na etapie kampanii mój ekwipunek nie uświadczył niczego rzadkiego, więc zawsze miły gest na powrót.
#pathofexile2 #poe2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy istnieje jakaś opcja, która pozwala na zmianę zachowania klawisza alt przy przeglądaniu itemow? Chodzi mi o to, że jak przeglądam staty jednego przedmiotu z wciśniętym altem i przesunę kursor nad inny to muszę też wcisnąć alt jeszcze raz, bo inaczej cały czas mi wiszą dane z pierwszego itema. W poe1 domyślnie zmiany są dynamiczne
#pathofexile2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szmichal: tez widzialem te analizy. Chyba nawet pisali cos o 1/10 xd Z tego co pamietam to jak mi dropnela to tez bylem na jakiejs gowno mapce bez boostow
  • Odpowiedz
#pathofexile2

Umie ktoś w templa?

Biegałem sobie prostego templa od paru dni czyli prosta ścieżka do Atziri i jedna boczna droga do architekta i tak w kółko. Coś się zbugowało i nagle nie mogłem stawiać ścieżek tam gdzie miałem otwarte drogi i zacząłem stawiac tam pokoje i sobie poblokowałem atziri bo nawet do architekta nie moge dojść, żeby zresetować to g---o. Jak jakiś Mirek zna się na templu to czy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Inkwizycja: sprawdź czy czasem coś co nie zaburza balansu. Jak będziesz zawsze miał jeden żywioł z największymi obrażenie, to będzie Ci generował tylko 2 pozostałe. Na 99% zadajesz obrażenia z jednego żywiołu największe,cały czas i dlatego.
  • Odpowiedz
@saib75: już wiem co i jak. Okazało się, że codex umie czytać pob.in i mi wytłumaczył co i jak musiałem obciąć flat fire żeby wyrównać w miarę i już jest git.
  • Odpowiedz
  • 1
@Elec: jak krecisz po profit to armor lepszy - ludzie filtruja po ilosci armora. Z life jest takim problem ze musisz miec kogos kto chce life choc to tez dobry mod
  • Odpowiedz
Czyżby połączenie tych k---i spiritów ze strongboxami to jedyne na co mogą się przydać? Tutaj nie wypadło nic szałowego, ale to moje pierwsze połączenie i jestem ciekawy czy można coś ciekawego z tego wyciągnąć.
#pathofexile2 #poe2
acidd - Czyżby połączenie tych k---i spiritów ze strongboxami to jedyne na co mogą si...

źródło: 20260608213325_1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby ktoś się zastanawiał jak wyglądają zarobki z 74 map T15 Corrupt + Abyss tablet + 2x Ritual tablet. Jestem mocno średnim graczem, mapy robiłem wolno bo build nie jest pełny, dodatkowo kilka afk w mapie i te głupie ekspedycje na mapach na które traci się najwięcej czasu. Tabela po prawej jeszcze do poprawy więc nie ma się co nią sugerować. Ceny przedmiotów jak i katalog brany z poe2scout, cena div i
Inkwizycja - Jakby ktoś się zastanawiał jak wyglądają zarobki z 74 map T15 Corrupt + ...

źródło: MapyPoE

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wbiłem 8/8 w sobotę to powiem kilka słów do mikrofonu

Napaliłem się jak szczerbaty na suchary jak zobaczyłem filmik, że w PoE2 można grać totemami, było to jakiś tydzień czy dwa przed startem. Ostatni raz grałem w 0.1. Zobaczyłem guide'a to Bone Cage Totemów ale później streamerzy się przerzucili na Spark/Pillars totemy i musiałem sam kombinować.

Kampania: 15h, biegałem tak żeby zrobić każdy znaczek na mapie. Build/gear trochę kulał, męczyłem się z bossem w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pathofexile2 dobra jeszcze 2x mechaniki mi został do zrobienia - Rytuał i Ekspedycja do challenge'u i koniec na razie z poe2... Już mnie męczy i lece na białych mapach by jak najszybciej do bossa dojść, który i tak szybko pada i nie doświadczam wszystkich mechanik xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@samael4018: moim chalangem jest dojscie do mirrora bez kupowania currency z zewnatrz.

to jest zadanie mistrzowskie i wymaga duzych skilli do craftingu

na chwile obecna znalazlem ok 15d a mam ok 120d takze jeszcze daleko, polowe czasu sobie craftuje a polowe robie mapki
dzieki temu gra sie wydaje znacznie przyjemniejsza, cala wiedza na temat craftowania jest przeogromna
  • Odpowiedz
#pathofexile2 @szmichal co sadzisz o wersji 0.5 ?
- end game wedlug mnie super w porownaniu do tego co bylo
- koniec kopalni divow i rynek sie w miare stabilizuje
- oglosili jeszcze ze omeny beda dropic od 79 wiec ceny spadna i latwiej bedzie zrobic lepsze itemy

rynek amuletow jest trupem w porowaniu do tego co bylo, w 0.4 wiekszosc ludzi grala pod CoC wiec kazdy szukal amuletu do
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach