Gorzej jak przegrać z rakiem #pathofexile2
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
Okej, ta gra ma chyba wbudowany jakiś system utrzymywania graczy. Nie grałem od ponad tygodnia bo po kampanii byłem już lekko mówiąc przejedzony natomiast teraz wróciłem i od buta na szarym t1 w odstępie 20 sekund dostałem 2 divine. Wiadome na tym etapie c---a nie waluta natomiast na etapie kampanii mój ekwipunek nie uświadczył niczego rzadkiego, więc zawsze miły gest na powrót.
#pathofexile2 #poe2
#pathofexile2 #poe2
- 0
Czy istnieje jakaś opcja, która pozwala na zmianę zachowania klawisza alt przy przeglądaniu itemow? Chodzi mi o to, że jak przeglądam staty jednego przedmiotu z wciśniętym altem i przesunę kursor nad inny to muszę też wcisnąć alt jeszcze raz, bo inaczej cały czas mi wiszą dane z pierwszego itema. W poe1 domyślnie zmiany są dynamiczne
#pathofexile2
#pathofexile2
@szmichal: tez widzialem te analizy. Chyba nawet pisali cos o 1/10 xd Z tego co pamietam to jak mi dropnela to tez bylem na jakiejs gowno mapce bez boostow
@Kiedys_Mialem_Fejm: ja zrobiłem w 0.4 z 20 razy te mape na różne sposoby I nigdy nie spadła z kolei ten Uuls lineage supports z xsheshta z 5 razy wiec tu nie ma reguly a czyste rng
- 4
źródło: 20260609194044_1
Pobierz- 0
#pathofexile2 chyba moje najlepsze rekawiczki w karierze
źródło: obraz
Pobierz@travq: ee tam jak nie ma do energy shield nic to lipa
#pathofexile2
Umie ktoś w templa?
Biegałem sobie prostego templa od paru dni czyli prosta ścieżka do Atziri i jedna boczna droga do architekta i tak w kółko. Coś się zbugowało i nagle nie mogłem stawiać ścieżek tam gdzie miałem otwarte drogi i zacząłem stawiac tam pokoje i sobie poblokowałem atziri bo nawet do architekta nie moge dojść, żeby zresetować to g---o. Jak jakiś Mirek zna się na templu to czy
Umie ktoś w templa?
Biegałem sobie prostego templa od paru dni czyli prosta ścieżka do Atziri i jedna boczna droga do architekta i tak w kółko. Coś się zbugowało i nagle nie mogłem stawiać ścieżek tam gdzie miałem otwarte drogi i zacząłem stawiac tam pokoje i sobie poblokowałem atziri bo nawet do architekta nie moge dojść, żeby zresetować to g---o. Jak jakiś Mirek zna się na templu to czy
@Kiedys_Mialem_Fejm: wystarczy ze pare razy odpalisz templa po 6 punktach , dodasz po jednym kafelku drogi i on za kazdym razem bedzie czyscil wiecej niz dodajesz, troche to zajmie ale w koncu sie uda
- 0
@szmichal: No ja tak robiłem tylko mi popsuło templa i nie mam jak dojść do architekta, żeby mi zrespił kluczyk na bossa
#pathofexile2 ktos chyba o czyms zapomnial :D
źródło: image
Pobierz- 0
@saib75: ale ten amulet jest wyjątkowy bo ma zablokowany mod który kompletnie nic a nic nie daje.
@KrowkaAtomowka: no właśnie, jest WYJĄTKOWY.
Jak działa to j----e trinity jak to policzyć bo generuje tylko dwa żywioły mimo tego, że flat Ele dmg mam podzielony. #pathofexile2
@Inkwizycja: sprawdź czy czasem coś co nie zaburza balansu. Jak będziesz zawsze miał jeden żywioł z największymi obrażenie, to będzie Ci generował tylko 2 pozostałe. Na 99% zadajesz obrażenia z jednego żywiołu największe,cały czas i dlatego.
- 0
@saib75: już wiem co i jak. Okazało się, że codex umie czytać pob.in i mi wytłumaczył co i jak musiałem obciąć flat fire żeby wyrównać w miarę i już jest git.
- 5
Obczajcie tego s--------a #pathofexile2
źródło: image
Pobierz#pathofexile2 hej co to sa marksman mody ? nie moge znalezc w necie
źródło: image
Pobierz@KrowkaAtomowka: nie wiem, ale ladne te rekawiczki. Podpytaj na reddit, pewnie ktos odpowie
- 0
Czyżby połączenie tych k---i spiritów ze strongboxami to jedyne na co mogą się przydać? Tutaj nie wypadło nic szałowego, ale to moje pierwsze połączenie i jestem ciekawy czy można coś ciekawego z tego wyciągnąć.
#pathofexile2 #poe2
#pathofexile2 #poe2
źródło: 20260608213325_1
PobierzJakby ktoś się zastanawiał jak wyglądają zarobki z 74 map T15 Corrupt + Abyss tablet + 2x Ritual tablet. Jestem mocno średnim graczem, mapy robiłem wolno bo build nie jest pełny, dodatkowo kilka afk w mapie i te głupie ekspedycje na mapach na które traci się najwięcej czasu. Tabela po prawej jeszcze do poprawy więc nie ma się co nią sugerować. Ceny przedmiotów jak i katalog brany z poe2scout, cena div i
źródło: MapyPoE
Pobierz@KolegaPatryk: mapy z biome „city“ można robić na 4 tablety. Są wokół tych bardzo silnych bossów, co dropia fragmenty na arbitra.
@KrowkaAtomowka: nie wiem czy to optymalne ale dla mnie najważniejsze żeby miały abbysal modifier mod. Można jeszcze dorzucić additional rare from abyss, ale to już kilka divine kosztuje.
- 6
źródło: 20260608171243_1
Pobierz@acidd: to i tak nie jest full, maks możesz mieć tam 6 xd nie mam zielonego pojęcia jak udało mi się to przeżyć z chaos resistem 30% xd
- 3
Wbiłem 8/8 w sobotę to powiem kilka słów do mikrofonu
Napaliłem się jak szczerbaty na suchary jak zobaczyłem filmik, że w PoE2 można grać totemami, było to jakiś tydzień czy dwa przed startem. Ostatni raz grałem w 0.1. Zobaczyłem guide'a to Bone Cage Totemów ale później streamerzy się przerzucili na Spark/Pillars totemy i musiałem sam kombinować.
Kampania: 15h, biegałem tak żeby zrobić każdy znaczek na mapie. Build/gear trochę kulał, męczyłem się z bossem w
Napaliłem się jak szczerbaty na suchary jak zobaczyłem filmik, że w PoE2 można grać totemami, było to jakiś tydzień czy dwa przed startem. Ostatni raz grałem w 0.1. Zobaczyłem guide'a to Bone Cage Totemów ale później streamerzy się przerzucili na Spark/Pillars totemy i musiałem sam kombinować.
Kampania: 15h, biegałem tak żeby zrobić każdy znaczek na mapie. Build/gear trochę kulał, męczyłem się z bossem w
- 1
@KrowkaAtomowka: Mam 0 rarity na gearze. Głownie chesty, musisz mieć Ulamana czy jak on tam ma na drzewku zaznaczonego. W Abyss depths też ładnie leci omenów i currency. t15/16 corrupted 6 modowe z Doryanim pod irradiated.
Tablety mogą być drogie bo fubgun zrobił guide ale takie głownie używałem.
Tablety mogą być drogie bo fubgun zrobił guide ale takie głownie używałem.
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-08 160625
Pobierzendgame, latanie tych randomowych c-------h map pomiędzy jednym z drugim punktem mnie po prostu męczy
@Erlade:
źródło: the-best-hideout-ive-seen-so-far-v0-k48751qym5cf1
Pobierz- 0
Co dokładnie robi ta notka w abyssie?
#pathofexile2
#pathofexile2
źródło: obraz_2026-06-08_142720181
Pobierz@Nyarp: Daje więcej abyssów na mapie przynajmniej ja tak to rozumiem
- 2
#pathofexile2 oczywiscie spadl jak juz main skille zasocketowalem vaal orbem
źródło: obraz
Pobierz#pathofexile2 dobra jeszcze 2x mechaniki mi został do zrobienia - Rytuał i Ekspedycja do challenge'u i koniec na razie z poe2... Już mnie męczy i lece na białych mapach by jak najszybciej do bossa dojść, który i tak szybko pada i nie doświadczam wszystkich mechanik xD
@samael4018: moim chalangem jest dojscie do mirrora bez kupowania currency z zewnatrz.
to jest zadanie mistrzowskie i wymaga duzych skilli do craftingu
na chwile obecna znalazlem ok 15d a mam ok 120d takze jeszcze daleko, polowe czasu sobie craftuje a polowe robie mapki
dzieki temu gra sie wydaje znacznie przyjemniejsza, cala wiedza na temat craftowania jest przeogromna
to jest zadanie mistrzowskie i wymaga duzych skilli do craftingu
na chwile obecna znalazlem ok 15d a mam ok 120d takze jeszcze daleko, polowe czasu sobie craftuje a polowe robie mapki
dzieki temu gra sie wydaje znacznie przyjemniejsza, cala wiedza na temat craftowania jest przeogromna
#pathofexile2 @szmichal co sadzisz o wersji 0.5 ?
- end game wedlug mnie super w porownaniu do tego co bylo
- koniec kopalni divow i rynek sie w miare stabilizuje
- oglosili jeszcze ze omeny beda dropic od 79 wiec ceny spadna i latwiej bedzie zrobic lepsze itemy
rynek amuletow jest trupem w porowaniu do tego co bylo, w 0.4 wiekszosc ludzi grala pod CoC wiec kazdy szukal amuletu do
- end game wedlug mnie super w porownaniu do tego co bylo
- koniec kopalni divow i rynek sie w miare stabilizuje
- oglosili jeszcze ze omeny beda dropic od 79 wiec ceny spadna i latwiej bedzie zrobic lepsze itemy
rynek amuletow jest trupem w porowaniu do tego co bylo, w 0.4 wiekszosc ludzi grala pod CoC wiec kazdy szukal amuletu do













#pathofexile2 #poe2 #ankieta
źródło: 20260610081356_1
Pobierzłat du ju du?
Dla mnie to jest zabugowane, to powinno sypać lootem jak poe1 na koniec no ale nie
Aczkolwiek z relacji wbudowanego perka 'zero drop' to moj char srednio sie do tego nadaje, wiec procent faili spory (✌ ゚ ∀ ゚)☞