Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
- 0
Szukam jakiegoś discorda pod granie w overwatcha, ktoś coś?
#overwatch
#overwatch
- 2
źródło: Happy-Sad-happy-meme-2
PobierzPierwsza gra gdzie wolę grać z crossplayem włączonym na PlayStation. Z wyłączonym to z łączy mnie z samymi jakimis kozakami xd
#overwatch
#overwatch
- 0
@konto_testowe12: dopiero 1 rankeda zagrałem, ale ogólnie to nic specjalnego xd
@Rkschuwdu: wieczorami gram, wołaj na szybkie
źródło: 2357570_22
Pobierz@CosyGrave: dobra bawi +1
To dziś ta aktualizacja ogromna co usuwa dwójkę? #overwatch
- 0
@konto_testowe12: czyli ta duża aktualizacja z nowymi postaciami już była?
konto usunięte via Android
- 0
@NoKappaSoldier73: dziś
źródło: obraz_2026-02-04_200424043
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@stary_grat: ja miałem nadzieje na bardziej "prawdziwą" wersję kuźni tj. sci-fi
- 0
gram sobie w overwatch 2, zmieniłem sobie ostatnio wygląd karty (ta co przy avatarze głównym jest) na taką z flagą Polski (POL), czy jestem najlepszy, mam zagranie MVP 3 razy pod rząd to nie ma znaczenia, NIKT mi nie daje tak zwanego "podziękowania" za mecz, na początku myślałem że to może jakiś przypadek (wcześniej dostawałem praktycznie z każdego meczu przynajmniej 1 a były ich dziesiątki), zmieniłem na inną kartę, dostałem od razu
- 2
@Mamiser: trafiłem w czuły punkt? napisałem ten wpis do ludzi którzy grają w tą grę nie do jakiegoś dzbana, który odpisuje randomowe rzeczy myśląc że jest śmieszny
@mozis: eh, już chyba wiem - grasz pewnie stadion i dlatego masz ten mvp w meczach - w normalnym ow nie ma mvp od czasu gdy wywalili karty po skończonym meczu
źródło: Zrzut ekranu z 2026-01-15 22-45-05
Pobierz
źródło: image_2025-12-31_193503581
Pobierz@grand_khavatari: to taki jak ja mam - 50Mb/s, znam ten ból ¯\(ツ)/¯
@grand_khavatari: Czasami pomaga zmiana regionu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#overwatch ktoś wieczorami gra szybkie na ps4/ps5?
- 3
Wróciłam do #overwatch po roku przerwy i trafiłam akurat na event z OW1 2020
Mógłby po prostu zostać (╯︵╰,)
Mógłby po prostu zostać (╯︵╰,)
- 2
konto usunięte via Wykop
- 0
@ejenes: zarya xd wstyd
- 8
@Moky: Marvel Rivals narobił im dużo smrodu. W sumie i dobrze, bo granie w gry Blizza w 2025 roku to jakieś nieporozumienie.

























Okej co jak co, ale nowa postać i ten cinematic wygląda mega zajebiście
https://www.youtube.com/watch?v=UKJL7JfIvNg
Aż nie mogę się doczekać, aż zobaczę ją na rul... ehem w grze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
źródło: HKZTz3dbUAAowuE
Pobierz