Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 2
@SpiderFYM: wczoraj był drop
Mi zmienił się status na przesyłka skompletowana (ʘ‿ʘ)
Ta oferta jest okej?
Na zadupiu w którym mieszkam wchodzi w grę tylko internet mobilny, nic ciekawszego od tej oferty nie znalazłem. Ogólnie te 250 GB + nieskończony internet w nocy mi wystarczy spokojnie no ale boli trochę ta aktywacja - mam zapłacić za kartę sim 50 złotych? pierwszy miesiąc to opłata 110 złotych - gdy inni operatorzy mają zniżki na start...
#orange #internet #internetmobilny #
Na zadupiu w którym mieszkam wchodzi w grę tylko internet mobilny, nic ciekawszego od tej oferty nie znalazłem. Ogólnie te 250 GB + nieskończony internet w nocy mi wystarczy spokojnie no ale boli trochę ta aktywacja - mam zapłacić za kartę sim 50 złotych? pierwszy miesiąc to opłata 110 złotych - gdy inni operatorzy mają zniżki na start...
#orange #internet #internetmobilny #
źródło: comment_1612992219TbdHyH8EOzLIKx84oImzrU.jpg
Pobierz@ghostrider no to każ monterom obniżyć prędkość
- 0
@prezes_internetu: obniżyli na 17 z 24 Mb/s. Co prawda synchronizacji nie zrywa ale prędkość widać na załączonym obrazku.
- 0
@hrumque: Zależy mi glownie na dostepie zdalnym. W sklepie siedzi kobieta i nie mam nad tym kontroli jestem tam raz na kilka dni pare minut. Na moje nagrania raczej hakerzy tez sie nie czają ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupile Xaomi 360 . Wiesz może ile to internetu ciągnie na godzine.
@tuwolnopalic: jak nie oglądasz to nic (prawie)
- 5
Do rozdania 5 paczek po 20GB w Orange Flex! Kto pierwszy ten lepszy. Proszę zgłaszać się na PW. Osoby, które odebrały pakiet proszę o komentarz by wiedzieli ile osób już odebrało i zbędnego spamu nie było. ;:)
#flex #orangeflex #orange #rozdajo
#flex #orangeflex #orange #rozdajo
@Pietr oddaj na las
- 3
@Chybatyxd: Nie, nie działa.
@paranoid18: Dzięki! Poszło 30GB w dobrej sprawie na 1m2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W takim razie pozostało już tylko 30GB. Po 15 dla 2 osób.
@paranoid18: Dzięki! Poszło 30GB w dobrej sprawie na 1m2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W takim razie pozostało już tylko 30GB. Po 15 dla 2 osób.
Siema da się jakoś przyspieszyć budowę światłowodu u siebie ?
Wszędzie w okolicy jest tylko nie u mnie
A chciałbym się przenieść z #upc do #orange ale nie ma światłowodu
#swiatlowody #internet #komputery #kiciochpyta
Wszędzie w okolicy jest tylko nie u mnie
A chciałbym się przenieść z #upc do #orange ale nie ma światłowodu
#swiatlowody #internet #komputery #kiciochpyta
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Czy w #orange idzie coś urwać na stałym adresie IP na internecie mobilnym? 20 ziko to drogo. Szczególnie, że mam w p---u usług u nich i jestem stałym klientem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ewentualnie jak ktoś pracuje jako sprzedawca to może się odezwać. #pytaniedoeksperta #pytanie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@GratisLPG: rezygnuj
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@prezes_internetu: przejdzie do innego operatora żeby zapłacić 50 zł aktywacji, ale będzie miał taniej o 5 zł. 300 IQ
Odstąpiliśmy od umowy z #neostrada #orange , odesłaliśmy wszystko co było do odesłania i byliśmy nawet w punkcie, pani powiedziała że wszystko się zgadza. Dokładnie nie pamiętam ale że trzeba czekać 1 miesiąc aż to zatrybi czy coś w tym stylu, jakiś okres xxxx, nie wiem jak sie to nazywa.
No ale rachunki dalej przychodzą, może ktoś na to spojrzeć i powiedzieć o co chodzi? Tzn to 78zł
No ale rachunki dalej przychodzą, może ktoś na to spojrzeć i powiedzieć o co chodzi? Tzn to 78zł
źródło: comment_1612911694N36wQR1fbuR4VImalLiMZ4.jpg
Pobierz@Fskrufskru: Siemanko, podeślij mi numer Neo na priv. to się sprawdzi :) #orangeteam
- 1
Miruny z #krakow
Rozglądam się na internetem do nowego mieszkania. Potrzebuję prędkości ok 500-600 mbit, upload jak największy, ale generalnie jest to ok 50-60mbit. Dodatkowo potrzebuję otwartych portów, zarówno niskich (głównie 1433 do bazy Azurowej) jak i wysokich ok 6-8k. Mile widziany router w ofercie, który nie jest ostatnim złomem. No i jak najstabilniejszy, bo internet jest jednym z głównych narzędzi do pracy.
Swój research robiłem, ale mirków i mirabelek
Rozglądam się na internetem do nowego mieszkania. Potrzebuję prędkości ok 500-600 mbit, upload jak największy, ale generalnie jest to ok 50-60mbit. Dodatkowo potrzebuję otwartych portów, zarówno niskich (głównie 1433 do bazy Azurowej) jak i wysokich ok 6-8k. Mile widziany router w ofercie, który nie jest ostatnim złomem. No i jak najstabilniejszy, bo internet jest jednym z głównych narzędzi do pracy.
Swój research robiłem, ale mirków i mirabelek
- 0
@krzywy_kanister: @roqitt: oznaczyłem w tagach dostępnych operatorów obecnie. Osiedle jest nowe, więc tyle jest dostepnych póki co.
- 1
oznaczyłem w tagach dostępnych operatorów obecnie. Osiedle jest nowe, więc tyle jest dostepnych póki co.
@rzuf22: ale jakość może się też różnić w zależności od lokalizacji. Np. u mnie w okolicy UPC przez 2 miesiące miało problemy i nie potrafiło znaleźć przyczyny zakłóceń sygnału / awarii. Teraz już znowu jest ok ale w różnych miejscach może być różna infrastruktura.
- 1
- 1
@White_Magpie: brawo!
@Liamdot: To nie jedyna akacja w której Orange pokazuje, że wspiera proekologiczne rozwiązania i działa na rzecz ochrony środowiska. Orange wprowadził mniejszy format startera karty SIM, teraz mieszczą się na nim dwie karty. W tym roku zostaną wybudowane dwie farmy wiatrowe, które dostarczą 50 GWh rocznie. To prawie 10% rocznego zapotrzebowania firmy na energię. I wiele innych proekologicznych akcji. Dlatego #orangegoesgreen :) https://biuroprasowe.orange.pl/blog/kilka-prostych-rozwiazan-w-trosce-o-planete/
#orangeteam #orange
#orangeteam #orange
oplaca sie prąd od #orange?
@SPRAWDZANIE_IP to zależy
Ej bo mam taki problem, od niedawna mam internet w #orange wcześniej miałem w #netia, i od niedawna występuje bardzo dziwna i w---------a mnie już trochę sytuacja. Internet raz czasem 2x dziennie się rozłącza, tak porostu jakby ktoś wyjął kabel i włożył z tym że zanim wróci to mija z 2-3min, występuje to raczej o stałych godzinach w okolicach 2 w nocy i jakoś pod wieczór coś
@ZMMN: zgłosić to do orange? ¯\_(ツ)_/¯
@ZMMN: Siemanko, zgłoś to do Orange - https://www.orange.pl/view/kontakt - sprawdzą i będziesz wiedział co jest. Czasem jest tak, że o tej cyklicznej porze jakieś urządzenie się uruchamia i powoduje utratę synchronizacji oczywiście jest to tylko przypuszczenie bo przyczyn może być więcej. Konsultanci sprawdzą po logach kiedy to występuje i czy jest problem na linii. Trzymaj się :) #orangeteam
#orange Nie no rozumiem, 2mb 3mb ale żeby było 0 XD
źródło: comment_1612877674htgAsYaANHxRygLiWhFKT8.jpg
Pobierz@silentguy: ciekawe jak się ta strona załadowała
- 0
@AlekGames: przechodzisz z dnia na dzień do nowej sieci. tylko pamiętaj ze to zeruje konto, najpiew wygadaj kasę
konto usunięte via Android
- 1
@AlekGames Dlaczego wolisz abonament?
@LubieKiedy: poprawka do mojego komentarza bo coś zamroczony jestem :D sprobować można za darmo przez miesiąc, bo oddaja po miesiącu 30 złotych i zostaje 5 złotych w kieszeni, kiedyś oddawali 50 zł ;)
@Laska1988: za 10 złotych można wykupić Video Pass, czyli nielimitowany transfer w: Netflix, Youtube, HBO GO, Canal+, Youtube Music, Orange TV GO, VOD.pl, WP Pilot, TVP VOD, TVP Sport, Player, CDA Premium, Ipla, TVP Stream, TVP info oraz Poland in.
Oprócz tego za 5 złotych mozesz mieć nielimitowany transfer w ramach Music Pass: Music Pass: Spotify, Tidal, Apple Music, Deezer, Amazon Music, Open FM i Polskie Radio
jest też Game Pass, który
- 0
Działa wam aplikacja czy strona moj Orange?
Czy przy internecie biurowym dla firm trzeba ustawiać strefę domową?
#orange
Czy przy internecie biurowym dla firm trzeba ustawiać strefę domową?
#orange
- 0
Dlaczego nie mogę zalogować się w aplikacji
źródło: comment_1612811860nj9KXryqGGEUUrxyphXqeF.jpg
Pobierz- 0
@OrangeEkspert: u góry jeszcze jeden problem
@krzyhu112233: Cześć, z jakiej konkretnie korzystasz promocji? Wtedy będę wiedział czy da się pomóc, ewentualnie numer podesłać możesz na priv to to sprawdzę. Trzymaj się :) #orangeteam
- 0
- 0
@prezes_internetu:
patrząc na mapkę to połowa mojej chałupy jest w zasięgu A druga już nie , ale to chyba nie będzie niczym się różnic xD
patrząc na mapkę to połowa mojej chałupy jest w zasięgu A druga już nie , ale to chyba nie będzie niczym się różnic xD
@grekuu pewnie tak




















Nie chce mi się połączyć z LTE+ (80/20 MBs), tylko zwykłe LTE leci (14/10 MBs).
Mam odpalone APN`y na ipv6, do tej pory nie było problemów #internetmobilny, a mam kurczę do pobierania ponad 100 GB.