Ostatnio dla beki sprzedaje tak z 30-60min po otwarciu 0DTE SPX spready średnio 2-3% OTM, zwrot na kapitale ~10% dziennie XDDD
od 2 tygodni nie miałem straty tj. wszystkie spready były bez wartości pod koniec dnia
oczywiście urwie mi rączki wcześniej czy później, ale eksperyment ciekawy( ͡° ͜ʖ ͡°)
kapitał początkowy 10k obecnie mam 24k
edit: dodałem screena jak to wygląda
#gielda #opcje
od 2 tygodni nie miałem straty tj. wszystkie spready były bez wartości pod koniec dnia
oczywiście urwie mi rączki wcześniej czy później, ale eksperyment ciekawy( ͡° ͜ʖ ͡°)
kapitał początkowy 10k obecnie mam 24k
edit: dodałem screena jak to wygląda
#gielda #opcje
























USA zainwestują z budżetu ok. 100mld dolarów w rozbudowę fabryk chipów a Intel oprócz produkowania swoich chipów chce być producentem dla innych i będzie z tej subsydii korzystać.