Jak ćwiczyć z powodu #skinnyfat - duży ciężar,mało powtórzeń czy odwrotnie? Chcę spróbować rekompozycji, jeśli nie będzie efektów to wracam do spalania tkanki tłuszczowej i dopiero później masa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#silownia #odchudzanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Czy istnieje możliwość zrobienia liposukcji (odsysania tłuszczu) na NFZ? W skrócie, chodzi o moją żonę, z insulinoopornoscią, pcos, ogólnymi problemami natury hormonalnej i ginekologicznej, teraz jeszcze do tego cukrzyca i zupełnym braku reakcji organizmu na diety, ćwiczenia itd. Przez nadwagę zaczynają jej siadać stawy i stąd decyzja, że może warto spróbować odsysania? Zresztą nawet jeśli by trzeba było za nie zapłacić pełną kwotę. Nie chodzi też, żeby to zrobić od czapy u
pogop - Czy istnieje możliwość zrobienia liposukcji (odsysania tłuszczu) na NFZ? W sk...

źródło: comment_1624186341z1fHdwTNpcFJMyKl5kmsof.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

insulinoopornoscią, pcos, ogólnymi problemami natury hormonalnej i ginekologicznej, teraz jeszcze do tego cukrzyca i zupełnym braku reakcji organizmu na diety, ćwiczenia itd.


@pogop: lekarz koordynujący powinien odpowiedzieć na wasze pytania, ewentualnie turnus 2 tygodniowy odchudzający by upewnić się że to nie przez podjadanie jak nie widzisz.
  • Odpowiedz
zupełnym braku reakcji organizmu na diety,


@pogop: A czy to nie jest przypadkiem tak, że jeśli organizm ma zapotrzebowanie na energię 1x, a zostanie mu dostarczone 0.5x, to pobierze resztę z magazynu glikogenu lub tłuszczu, bo nie ma innej możliwości?
  • Odpowiedz
Macie jakąś dobrą i tanią stronę do generowania posiłków na redukcję tkanki tłuszczowej? Ale tak, żeby nie kazali np. kupić ogórka i będzie w kolejnym posiłku dopiero za tydzień? Chciałbym uzyskać jeszcze lepsze efekty, bo wszystko aktualnie jest "na oko"...( ͡° ʖ̯ ͡°)
#odchudzanie #dieta #silownia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@pawel0707 ja ważę 110 kg przy 191 cm. Jednak waga to pojęcie względne. Ja ważę pewnie tyle, że od lat ćwiczę, biegam i pływam i większość wagi to pewnie mięśnie.
Znam ludzi, którzy ważą mniej ale widać, że są komputerowymi pączusiami. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 42
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hejtel: w tydzień może być ciężko, ale trzymam kciuki. Mi od początku kwietnia udało się zejść ze 103 na 96. Można powiedzieć, że dzięki Tobie, bo zainspirowałeś mnie do pilnowania kalorii, liczenia kroków i treningów. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Unter gratki mirku, małymi krokami do przodu, mialam tak samo jak Ty, wyjść z domu, biegać, isc chociaż na spacer? Absurd.. ale od 2 mc ze swoim niebieskim codziennie robimy godzinne spacery i jazdę rowerem, w ciągu godziny przejdziemy ok 8km a rowerem ok 20km, wiem ze to nie dużo ale dla kogoś co nigdy nic nie robił tylko praca- dom-tapczan to dużo :) i jak by nie patrzeć 8kg mniej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: gratki i trzymam kciuki, żebyś wytrwał.
Oprócz mniej żreć, zwracaj uwagę na to co jesz. Mniej potraw smażonych i odpuść sobie tłuszczyk tam gdzie się da (masło, sosy na zasmażce, frytki itd). Do nieslodzonych napojów tez się bardzo szybko można przyzwyczaić.
Przy dziecku to najlepiej małego do spacerówki i na spacer, taki szybki. Jak Ci się spodoba, to sobie wózek biegówek kup jakaś używkę i nie odpuszczaj. Moze tez
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobny styl odchudzania, zdrowsze jedzenie i w mniejszych ilościach. A przy dziecku najlepszy ruch to spacery z wózkiem, tylko takie długie. Ciepło jest to możesz korzystać. U mnie takie spacery zaczynają działać cuda :)
  • Odpowiedz
Pierwszy tydzień uszczuplania mojej sylwetki. Narazie bez rowerków, ćwiczeń. Sama dieta coby się przyzwyczaić. Dopiero dzisiaj pierwsze ruchy.
7.06 - 157 kg
14.06 - 153.8 kg

I to by było na tyle w tym tygodniu :)
#chudnijzwykopem #odchudzanie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedzielny Obiados

-250g filet z indyka (namoczony wczesniej w mleku, cebuli i przyprawach - pierwszy raz robilem takie cuda, ale wyszlo bardzoo smaczne)
-500g ziemnior (pociety w lodeczki, obgotowany wstepnie przez 10min, 10ml oliwy, przyprawy)
-ogorek z jogurtem naturalnym
-smola zero standardowo :D
Luasek - Niedzielny Obiados

-250g filet z indyka (namoczony wczesniej w mleku, cebul...

źródło: comment_1623595538kmRP9Sl37qhEBfi4GmreTl.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@runnerrunner:

Taka sylwetka to chyba obecny standard w branży odzieżowej,
to raczej #mikrokoksy są dyskryminowane.
Producenci koszul zapomnieli że normalny facet ma większy obwód klatki niż pasa.
tak samo spodnie, albo są za ciasne w udzie albo za luźne w pasie.
  • Odpowiedz
tak samo spodnie, albo są za ciasne w udzie albo za luźne w pasie.


@eeemil: Ojj tak bardzo to. Mam wielkie uda (pół zycia byłem bramkarzem, potem siłka) i znaleźć spodnie które przechodzą przez uda, a jednocześnie nie mają dodatkowych 20 cm w pasie to dramat. Jak już jakieś znajdę to od razu kupuję X sztuk.
  • Odpowiedz
Mam problem z rozpisaniem diety 2400/2500 kcal w której białko stanowi 190 gram. Mógłby mi ktoś podrzucić taką przykładową dietę? Ogólnie ważę 110 kg i mam 183 cm wzrostu. Chcialbym zrzucić kilkanaście kilogramów i poprawić sylwetkę. kilogram #mirkokoksy #mikrokoksy #dieta #odchudzanie #silownia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hejtel U mnie odwrotnie, jak gorąco, to jeść się w ogóle nie chce. Zimna woda, cola zero, mrożona kawa i deficyt cały czas utrzymany w ryzach, choć już niewielki (-500 kcal) bo siłownia idzie ostro.
  • Odpowiedz