Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@mikorys: oczywiście, że się da. przecież przy treningu siłowym budujesz mięśnie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@mikorys: przy takim magazynie energii w tłuszczu plus będąc noobem zyskasz trochę mięśni. Trzymaj michę i ćwicz siłowo i będzie git
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy istnieje możliwość zrobienia liposukcji (odsysania tłuszczu) na NFZ? W skrócie, chodzi o moją żonę, z insulinoopornoscią, pcos, ogólnymi problemami natury hormonalnej i ginekologicznej, teraz jeszcze do tego cukrzyca i zupełnym braku reakcji organizmu na diety, ćwiczenia itd. Przez nadwagę zaczynają jej siadać stawy i stąd decyzja, że może warto spróbować odsysania? Zresztą nawet jeśli by trzeba było za nie zapłacić pełną kwotę. Nie chodzi też, żeby to zrobić od czapy u
źródło: comment_1624186341z1fHdwTNpcFJMyKl5kmsof.jpg
Pobierz- 41
insulinoopornoscią, pcos, ogólnymi problemami natury hormonalnej i ginekologicznej, teraz jeszcze do tego cukrzyca i zupełnym braku reakcji organizmu na diety, ćwiczenia itd.
@pogop: lekarz koordynujący powinien odpowiedzieć na wasze pytania, ewentualnie turnus 2 tygodniowy odchudzający by upewnić się że to nie przez podjadanie jak nie widzisz.
zupełnym braku reakcji organizmu na diety,
@pogop: A czy to nie jest przypadkiem tak, że jeśli organizm ma zapotrzebowanie na energię 1x, a zostanie mu dostarczone 0.5x, to pobierze resztę z magazynu glikogenu lub tłuszczu, bo nie ma innej możliwości?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Macie jakąś dobrą i tanią stronę do generowania posiłków na redukcję tkanki tłuszczowej? Ale tak, żeby nie kazali np. kupić ogórka i będzie w kolejnym posiłku dopiero za tydzień? Chciałbym uzyskać jeszcze lepsze efekty, bo wszystko aktualnie jest "na oko"...( ͡° ʖ̯ ͡°)
#odchudzanie #dieta #silownia
#odchudzanie #dieta #silownia
Czuję się dziwnie gdy ważę 103kg i nie czuję się gruby. Bez kompleksów chodzę na plażę itp a tu ludzie piszą że wyglądają jak swinie ważąc 90.
#odchudzanie #mirkokoksy
#odchudzanie #mirkokoksy
@pawel0707 ja ważę 110 kg przy 191 cm. Jednak waga to pojęcie względne. Ja ważę pewnie tyle, że od lat ćwiczę, biegam i pływam i większość wagi to pewnie mięśnie.
Znam ludzi, którzy ważą mniej ale widać, że są komputerowymi pączusiami. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Znam ludzi, którzy ważą mniej ale widać, że są komputerowymi pączusiami. ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Android
- 9
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Hejtel: w tydzień może być ciężko, ale trzymam kciuki. Mi od początku kwietnia udało się zejść ze 103 na 96. Można powiedzieć, że dzięki Tobie, bo zainspirowałeś mnie do pilnowania kalorii, liczenia kroków i treningów. Trzymaj się!
@Hejtel pięknie Mireczku, jesteś jedn amoich tegorocznych inspiracji żeby się wziąć. Sukcesami się podzielę jak skończę :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Unter: Miło się czyta takie wpisy
@Unter gratki mirku, małymi krokami do przodu, mialam tak samo jak Ty, wyjść z domu, biegać, isc chociaż na spacer? Absurd.. ale od 2 mc ze swoim niebieskim codziennie robimy godzinne spacery i jazdę rowerem, w ciągu godziny przejdziemy ok 8km a rowerem ok 20km, wiem ze to nie dużo ale dla kogoś co nigdy nic nie robił tylko praca- dom-tapczan to dużo :) i jak by nie patrzeć 8kg mniej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Czlowiek_i_ludz_zarazem: jak odwrócisz zdjęcia to będzie że schudłeś
- 103
@Czlowiek_i_ludz_zarazem: jak nie schudniesz to dopiero zobaczysz co to bol w zyciu
- 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: gratki i trzymam kciuki, żebyś wytrwał.
Oprócz mniej żreć, zwracaj uwagę na to co jesz. Mniej potraw smażonych i odpuść sobie tłuszczyk tam gdzie się da (masło, sosy na zasmażce, frytki itd). Do nieslodzonych napojów tez się bardzo szybko można przyzwyczaić.
Przy dziecku to najlepiej małego do spacerówki i na spacer, taki szybki. Jak Ci się spodoba, to sobie wózek biegówek kup jakaś używkę i nie odpuszczaj. Moze tez
Oprócz mniej żreć, zwracaj uwagę na to co jesz. Mniej potraw smażonych i odpuść sobie tłuszczyk tam gdzie się da (masło, sosy na zasmażce, frytki itd). Do nieslodzonych napojów tez się bardzo szybko można przyzwyczaić.
Przy dziecku to najlepiej małego do spacerówki i na spacer, taki szybki. Jak Ci się spodoba, to sobie wózek biegówek kup jakaś używkę i nie odpuszczaj. Moze tez
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobny styl odchudzania, zdrowsze jedzenie i w mniejszych ilościach. A przy dziecku najlepszy ruch to spacery z wózkiem, tylko takie długie. Ciepło jest to możesz korzystać. U mnie takie spacery zaczynają działać cuda :)
Pierwszy tydzień uszczuplania mojej sylwetki. Narazie bez rowerków, ćwiczeń. Sama dieta coby się przyzwyczaić. Dopiero dzisiaj pierwsze ruchy.
7.06 - 157 kg
14.06 - 153.8 kg
I to by było na tyle w tym tygodniu :)
#chudnijzwykopem #odchudzanie
7.06 - 157 kg
14.06 - 153.8 kg
I to by było na tyle w tym tygodniu :)
#chudnijzwykopem #odchudzanie
@Tylko_Seweryn: luju wsciekniety, 150 kg :D
@Tylko_Seweryn: czyli już się dobrze wysrales, elegancko
Niedzielny Obiados
-250g filet z indyka (namoczony wczesniej w mleku, cebuli i przyprawach - pierwszy raz robilem takie cuda, ale wyszlo bardzoo smaczne)
-500g ziemnior (pociety w lodeczki, obgotowany wstepnie przez 10min, 10ml oliwy, przyprawy)
-ogorek z jogurtem naturalnym
-smola zero standardowo :D
-250g filet z indyka (namoczony wczesniej w mleku, cebuli i przyprawach - pierwszy raz robilem takie cuda, ale wyszlo bardzoo smaczne)
-500g ziemnior (pociety w lodeczki, obgotowany wstepnie przez 10min, 10ml oliwy, przyprawy)
-ogorek z jogurtem naturalnym
-smola zero standardowo :D
źródło: comment_1623595538kmRP9Sl37qhEBfi4GmreTl.jpg
Pobierz@Luasek: a ten indyk i pyry to pieczonye czy smażone?
- 1
@cutecatboy: w piekarniku pieczone, slodka papryka, czosnek, przyprawa do ziemniakow, oregano, troche soli
Pochwale się - od grudnia zruciłem ponad 8kg. Z 95 do 86 z kawałkiem i cały czas leci w dół. Mam nadzieję, że spadnie jeszcze niżej, do <80. Wzrost 175 cm.
#odchudzanie #chwalesie
#odchudzanie #chwalesie
12
Bardzo skuteczny lek na otyłość i nadwagę. Przełom? Zmniejsza...

Ciekawe czy tym razem? Z doniesień wynika, że to może być przełom w leczeniu otyłości. Wyniki czterech niezależnych badań klinicznych potwierdziły, że preparat Wegovy, skuteczny dotąd w leczeniu
z- 29
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 46
Koniec dyskryminacji grubasów! #odchudzanie #chudnijzwykopem #mikrokoksy #heheszki #z---------------a
źródło: comment_1623577577mgpoOrcUpjNO08LjG4prA1.jpg
Pobierz- 28
@runnerrunner:
Taka sylwetka to chyba obecny standard w branży odzieżowej,
to raczej #mikrokoksy są dyskryminowane.
Producenci koszul zapomnieli że normalny facet ma większy obwód klatki niż pasa.
tak samo spodnie, albo są za ciasne w udzie albo za luźne w pasie.
Taka sylwetka to chyba obecny standard w branży odzieżowej,
to raczej #mikrokoksy są dyskryminowane.
Producenci koszul zapomnieli że normalny facet ma większy obwód klatki niż pasa.
tak samo spodnie, albo są za ciasne w udzie albo za luźne w pasie.
- 15
tak samo spodnie, albo są za ciasne w udzie albo za luźne w pasie.
@eeemil: Ojj tak bardzo to. Mam wielkie uda (pół zycia byłem bramkarzem, potem siłka) i znaleźć spodnie które przechodzą przez uda, a jednocześnie nie mają dodatkowych 20 cm w pasie to dramat. Jak już jakieś znajdę to od razu kupuję X sztuk.
Dziwne śniadanie, ale podeszło :D
Skyr z bialkiem do tego symboliczne 4 wafle bo wincy nie mialem i arbuz. Szczerze pokrojenie arbuza w kostke i wrzucenie do tego skyra zrobilo mega robote :D
492kcal | 58gB | 5.5gT | 53gW
#zagrubo2021 #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
Skyr z bialkiem do tego symboliczne 4 wafle bo wincy nie mialem i arbuz. Szczerze pokrojenie arbuza w kostke i wrzucenie do tego skyra zrobilo mega robote :D
492kcal | 58gB | 5.5gT | 53gW
#zagrubo2021 #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
źródło: comment_1623577261JpNBsUppedJtj1W71hrc0G.jpg
PobierzMam problem z rozpisaniem diety 2400/2500 kcal w której białko stanowi 190 gram. Mógłby mi ktoś podrzucić taką przykładową dietę? Ogólnie ważę 110 kg i mam 183 cm wzrostu. Chcialbym zrzucić kilkanaście kilogramów i poprawić sylwetkę. kilogram #mirkokoksy #mikrokoksy #dieta #odchudzanie #silownia
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




























#silownia #odchudzanie