Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
#steamvr
Da się w grach typu fallout4 i nms poruszać inaczej niż za pomocą tego teleportera?
Aktualnie jak gram i chcę ruszyć, to "rzucam" teleportem i postać się po prostu tam teleportuje zamiast iść sobie normalnie
Tak samo kamera obracana jest co jakieś 45stopni zamiast płynnie
#steam #pcmasterrace #virtualreality #oculus
Da się w grach typu fallout4 i nms poruszać inaczej niż za pomocą tego teleportera?
Aktualnie jak gram i chcę ruszyć, to "rzucam" teleportem i postać się po prostu tam teleportuje zamiast iść sobie normalnie
Tak samo kamera obracana jest co jakieś 45stopni zamiast płynnie
#steam #pcmasterrace #virtualreality #oculus
- 0
Oraz jak nadawać obraz z tego?
Najlepiej przez discorda, żeby znajomy co siedzi u siebie mógł widzieć to co ja widzę, a nie to co wyświetla się na monitorze
Najlepiej przez discorda, żeby znajomy co siedzi u siebie mógł widzieć to co ja widzę, a nie to co wyświetla się na monitorze
@MePix: Szukaj w grach ustawień typu smooth. Wiem że w no mans sky w controlach powinno być. Co do streamowania to pewnie jakoś obs z podglądu na kompie. Z tego co kojarze gry normalnie na pc się odpalają więc możesz użyć obsa
- 1
Nowy film z cyklu #biedayoutuber wleciał na kanał. Tym razem nisza w niszy, czyli recenzja #gry o lataniu kosmicznym wózkiem widłowym i rozstawianiu kontenerów. Space Docker VR się to nazywa. Ogrywałem na #oculus Quest 3 (działa i na dwójce) ale jest też PC oraz na tym słynnym #playstation VR 2, który podobno nie ma gier. Przyjemna rzecz, ale wymaga małpiej precyzji. Granie daje podobny

#vr #quest2 #oculus witam mam problem z dostawą quest 2 od oficjalnej strony meta. Zamówiłem 11 czerwca quest 2 i na stronie pisze że miały być w piątek 14 czerwca pisałem do suportu mety i napisali że wysłali już questa ale na stronie ups pisze że nadawca utworzył etykietę ale nie wysłał towaru czy ktoś ma aktualnie taki sam problem?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@I-____-I: a miałeś je kiedykolwiek na twarzy czy gadasz byle tylko gadać? Wpisz sobie na google dlaczego vr jest zajebisty i sobie poczytaj.
108
Najśmieszniejsza kompilacja wpadek w grach VR

Zobacz, jak ludzie ośmieszają się grając w gry VR! Nasza kompilacja zabawnych wpadek z gier wirtualnej rzeczywistości to pełna dawka śmiechu i absurdów. Przeżyj z nami najbardziej komiczne momenty, kiedy rzeczywistość wirtualna pokazuje swoje najdziwniejsze oblicze.
z- 28
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Siemka,
Chce kupic MQ3 i mam pare pytan:
1. Z jakiej prawilnej stronki najtaniej? MediaExpert drogo jakos sie wydaje porownujac do bezposrednio Meta, allegro itd.
Z Meta czytalem pare historii z zagubionymi paczkami i troche mnie to odrzuca
2. 128gb styknie?
3. Jak nazywa sie apka do piracenia tytulow?
Chce kupic MQ3 i mam pare pytan:
1. Z jakiej prawilnej stronki najtaniej? MediaExpert drogo jakos sie wydaje porownujac do bezposrednio Meta, allegro itd.
Z Meta czytalem pare historii z zagubionymi paczkami i troche mnie to odrzuca
2. 128gb styknie?
3. Jak nazywa sie apka do piracenia tytulow?
@scripter001: 128 styknie. vrpirates (apka rookie)
@scripter001 ad. 3 Rookie Sideloader
- 3
- 0
Dlaczego w sklepie Meta Quest i Meta Applab, kiedy wejdę w przeglądaj wszystkie gry i aplikacje, to nie pokazuje mi wszystkich aplikacji? Np. nie ma na liście gry Strayed VR, aby znaleźć tą grę muszę wyszukać ją bezpośrednio w wyszukiwarce. Jak zatem przejrzeć wszystkie gry na Meta VR w kolejności od daty wydania?
#oculus #vr
#oculus #vr
@Hakunamatata57 meta w wielu miejscach ma niedorobione elementy
#warthunder #vr #oculus da się kupić jakieś budżetowe google, bez cudów nie widów (nawet bez tych kontrolerów jeżeli są takie możliwości), żeby polatać w WT albo innego szturmowika?
Nie musi być wow ultra nie wiadomo co, wystarczy żeby było fajnie. Używka też wchodzi w grę
Do tego gdzieś na YT śmignęła mi reklama serwisu co za stówkę wynajmuje taki sprzęt na miesiąc - to żaden scam,
Nie musi być wow ultra nie wiadomo co, wystarczy żeby było fajnie. Używka też wchodzi w grę
Do tego gdzieś na YT śmignęła mi reklama serwisu co za stówkę wynajmuje taki sprzęt na miesiąc - to żaden scam,
@slawek887: mam questa 2 i ledwo co widać, taka pixeloza jest. Imo nie nadaje się kompletnie do grania.
@slawek887 przekłamuje, bo to nagranie z softu a nie z tego co fizycznie widać na okularach. Miałem problem żeby na treningowej mapie dojrzeć naziemne w symulacji. Bardzo się zawiodłem, a questa puszczałem zarówno po kablu i po wifi6. Fajna zabawka ale imo nie do Warthundera.
Jak się rozglądałem w temacie to niektórzy polecali trackery na głowę do grania przy monitorze.
Jak się rozglądałem w temacie to niektórzy polecali trackery na głowę do grania przy monitorze.
konto usunięte via Wykop
- 1
@PanzerWaffel: Nie wiem, może się nie znam ale wydaje mi się że konto możesz odpiąć od okularów i użyć konta na innych okularach np. oculus 3 z tymi grami co na oculus 2.
https://www.reddit.com/r/oculus/comments/14pa0uu/will_i_keep_my_games_i_bought_on_my_quest_2_if_i/
https://www.reddit.com/r/oculus/comments/14pa0uu/will_i_keep_my_games_i_bought_on_my_quest_2_if_i/
@PanzerWaffel: Musisz przekazać w pełni konto meta kupującemu. Wystarczy przepiąć konto na jakiś założony mail i sprzedać dostęp do niego choć nie wiem na jakim poziomie jest to legalne czy nie.
W Contractors Showdown jest już dostępny beta tryb solo?
#oculus
#oculus
@Hakunamatata57: Była 17-19 maj
konto usunięte via Wykop
- 0
@Hakunamatata57: to by było dobre
Witam, mam quest 3 z bobovr m3 pro i grałem w red matter z quest Game optimizerem na tych ustawieniach co są tam domyślne dla tej gry, po 20/30 minutach na powerbanku 1 kropka się świeci z czterech, czy to normalny wynik? Nie za szybko bateria leci? We wszystkich grach tak mi szybko leci.. jak to poprawić, bo czytałem, że bateria z bobovr powinna działać przeszło 1 godzinę..
#quest3
#
#quest3
#
- 0
@airflame: zasilanie z gniazdka?
konto usunięte via Wykop
- 0
polecicie jakies gry imprezowe w ktore mozna zagrac ze znajomymi, ktorzy wpadna na kwadrat? OCULUS 3
#oculus
#vr
#oculusquest
#quest3
#oculus
#vr
#oculusquest
#quest3
- 2
@Qwertyasdf123: Keep Talking and Nobidy Explodes - jedna osoba w VR rozbraja bombe na czas, a reszta czyta instrukcje (specjalnie zagmatwane) i przekazuje je osobie w VR
Ritchie planks experience - dobre na start w VR dla osób nie znających. Jedziesz windą na najwyższe piętro wieżowca i wychodzisz na „deseczkę” (coś jak na statku pirackim). Oprócz tego tryby dowolnego latania po mieście jak Superman
Ritchie planks experience - dobre na start w VR dla osób nie znających. Jedziesz windą na najwyższe piętro wieżowca i wychodzisz na „deseczkę” (coś jak na statku pirackim). Oprócz tego tryby dowolnego latania po mieście jak Superman
#pytanie #oculus #oculusquest3 #meta #oculusquest2
Czy jak kupię na #meta grę blade and sorcery nomad albo battle talent czy będzie to tylko ta kupo grafika na oculusie czy na pc wersję też mogę odpalić. Z lepszą grafiką?
Czy jak kupię na #meta grę blade and sorcery nomad albo battle talent czy będzie to tylko ta kupo grafika na oculusie czy na pc wersję też mogę odpalić. Z lepszą grafiką?
- 0
QuestGamesOptimizer
@luqero: Dzięki zobaczę, ale bardziej chodzi mi o tekstury niż o ostrość obrazu :)
@airflame: Przeważnie największą bolączką jest właśnie grając standalone ostrość obrazu czyli rozdzielczość co możę QGO naprawić. Drugą rzeczą na której oszczędza się moc to posprocessing i wszelakie efekty specjalne. Dla porównania można odpalić sobie Until You Fall i porównać ją z wersją PC to wygląda jak całkiem inna gra bez tych efektów na quest.
- 0
@fishery teraz to już nie. Do gier na Unreal engine używa się UEVR który jest dużo lepszy.
@fishery to masz listę działających z UEVR (lepiej lub gorzej) gier https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1ZcjCQwzPOltaRZnpYU5_HPihEDareZq_0Ww1DZQ4USw/htmlview#
















#vr #quest3 #oculus