Wpis z mikrobloga

Siemka,
Chce kupic MQ3 i mam pare pytan:
1. Z jakiej prawilnej stronki najtaniej? MediaExpert drogo jakos sie wydaje porownujac do bezposrednio Meta, allegro itd.
Z Meta czytalem pare historii z zagubionymi paczkami i troche mnie to odrzuca
2. 128gb styknie?
3. Jak nazywa sie apka do piracenia tytulow?

#oculus #quest3 #vr
  • 6
  • Odpowiedz
1. Sklep Meta IMO najlepiej.
2. Tak, dla mnie styka, mam parę sporych gier zainstalowanych i mam 60gb zajęte. Gry standalone są małe. Duże gry są na PCVR
3. Nie wiem bo nie pirace ale sprawdź na reddicie /r/QuestPiracy

Jak już kupisz i będziesz zakładał konto to możesz. użyć mojego linka polecającego https://www.meta.com/referrals/link/BigosTrismegistos

Wtedy obaj dostaniemy po 30$ na zakupy w sklepie mety
  • Odpowiedz
@scripter001: Tylko meta store. Zgubione paczki to jakieś legendy, normalnie kurier przywozi, ludzie składają reklamacje, wiadomo jeden na milion coś się nie uda. Niedawno mieli promocje -100 USD
Nie ma u nich problemu ze zwrotami (ja zamówiłem 2 sztuki - jedne odesłałem, po 3 dniach kasa na koncie). Z czekaniem jest różnie, oni wysyłają "paczkami" - jak masz pecha pojawi się termin za 10 dni, a jak szczęście - za 3-4 dni (miałem oba przypadki, ale gogle doszły jednocześnie).
Moim zdaniem 512 GB nie opłaca się zupełnie. Mam 128 i grają u mnie 4 osoby (cała rodzina). Wiadomo, każdy coś innego. Mam kilkanaście gier i jeszcze jakieś 20 GB wolnego, ale z grami jest tak że szybko zobaczysz co Ci się podoba a co nie. Większość tytułów zajmuje po kilka GB. A te naprawdę duże przejdziesz i odinstalujesz. Poza tym kilka dużych gier gram w PCVR, mam dużo lepszą grafikę no i nie zajmują miejsca. Niestety do tego trzeba mieć niezły sprzęt (u mnie ryzen7, rtx3070 i daje radę zwykle na wysokich detalach) oraz router przynajmniej wifi5 w miarę blisko miejsca, gdzie będziesz grać.
Ja się napaliłem na strzelanki fps - kupiłem 3 a tak naprawdę 2 odinstalowałem. Oczywiście wolałbym 512, ale różnica w cenie mnie zniechęciła. Teraz głównie virtual table tanis, ta nowa polska gra (medieval dynasty) i jedna strzelanka.
Apka nazywa się rookie i są 2 wersje, jedna instaluje gry bezpośrednio na goglach, druga służy do gier PCVR. Trzeba włączyć tryb developera do tego. Jest też apka Sideloader, która jest sklepem ale takim nieoficjalnym (nie do piracenia).
Ja akurat wszystko na legalu, praktycznie każdą możesz kupić 25% taniej z kodu innej osoby. Na gry są często kody 30%, promocje a można kupować "prezenty" od ludzi dosłownie za pół ceny (od ludzi, którzy zarobili na kodach) więc średnio gra kosztuje kilkadziesiąt złotych bez kombinowania. Jak zainstalujesz coś nieoficjalnego, to trzeba później szukać bo nie pojawia się na
  • Odpowiedz