Wpis z mikrobloga

Nie mogę się doczekać nowo zapowiedzianej Assetto Corsa EVO, która jest zbudowana od podstaw z myślą o wsparciu VR i wielu monitorów. Tory nie wyglądają jakoś super, wnioskując po screenach, ale jeżeli ma być płynnie, ostro i bez aliasingu, to wodotryski nie są istotne.
Premiera w tym roku
  • Odpowiedz
  • 0
@CygaroZwasem: właściwie mam lapka gigabyte g5 z geforce RTX 4060, powinno pójść?
@scriptkitty obczaiłem tego dirta i właśnie czegoś takiego szukam, tylko tak jak wyżej, na tym lapku pójdzie?
@PieceOfShit wygląda przepięknie jak dla mnie, aczkolwiek domyślam się, że potrzebny będzie mocny PC, raczej mój lapek odpada?
  • Odpowiedz
@Psajkoman: lapki średnio rekomendowane są do pcvr. Ogólnie dla mnie to jest bezsensowna zabawa(jeśli już nie posiadasz dobrego peceta), bo musisz mieć jeszcze router tylko pod questa, komputer spięty kablem z routerem, nie po wifi. Pogooglaj sobie, czy Ci sie chce w to bawić. Sam Quest jest spoko zabawką i ma wiele fajnych gier "niewyścigowych"
  • Odpowiedz
@Psajkoman: rtx 4060 powinien dać radę, najwyżej zmniejszysz detale. Tylko jak będziesz łączył się do laptopa/komputera to pamiętaj żeby był on podłączony do routera kablem bo inaczej będą duże lagi. I najlepiej żeby router obsługiwał wifi 5g.
  • Odpowiedz