Czy Kozloskyi nowy szef AARO zeznawał już przed urzędnikami? #uap #nhi #ufonapowaznie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Aguirre_gniew_brzozy
- 0
#uap #nhi #ufonapowaznie #ufo
Lista obecności na dsisiejszym hearingu
Idzie live: https://www.youtube.com/live/kT2iWKZr0qA
Lista obecności na dsisiejszym hearingu
Idzie live: https://www.youtube.com/live/kT2iWKZr0qA
#uap #nhi #ufonapowaznie #ufo
Przypominam, że 13/11/2024 w kongresie odbywa się kolejny hearing i najprawdopodobniej z nowym łysylblowerem
Przypominam, że 13/11/2024 w kongresie odbywa się kolejny hearing i najprawdopodobniej z nowym łysylblowerem
konto usunięte via Wykop
- 4
@Aguirre_gniew_brzozy: NIE MOGE O TYM MÓWIĆ PUBLICZNIE

- 0
- 0




13
[ENG] Zeznania świadków opisujących spotkanie Eisenhowera z kosmitami.
![[ENG] Zeznania świadków opisujących spotkanie Eisenhowera z kosmitami.](https://wykop.pl/cdn/c3397993/df8b63b665af891e28f98aa659a9f1bb317110536b0a8ea69f2113d4312e3369,w220h142.png)
TL; DR: W 1955 Eisenhower przyleciał do bazy wojskowej na pokładzie Air Force One, po czym odbył spotkanie wewnątrz spodka, który również tam wylądował. Podejrzewa się, że spotkanie miało związek z rozwojem broni nuklearnej.
z- 5
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@Usunelem_Konto: Ej czekaj, a ty wierzysz wszystkim tak na gębę, bez żadnych dowodów?
Wiesz co, weź mi może przelej 300zł to ja spełnię twoje jedno życzenie.
Wiesz co, weź mi może przelej 300zł to ja spełnię twoje jedno życzenie.
- 2
@mango2018 oczywiście, że wierzę.
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/1cyu18n/reptim_burchett_asks_department_of_energy/
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/1cyu18n/reptim_burchett_asks_department_of_energy/
Nawiązując do wpisu
https://wykop.pl/wpis/76378167/wpis
Kim jest Karl Nell
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/1cxpsvj/a_reminder_of_who_colonel_karl_nell_is_who_his/
Taka osoba nie może kłamać. To jest naprawdę coś niesamowitego jaka cisza jest na ten temat.
#ufo #nhi #ufonapowaznie
https://wykop.pl/wpis/76378167/wpis
Kim jest Karl Nell
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/1cxpsvj/a_reminder_of_who_colonel_karl_nell_is_who_his/
Taka osoba nie może kłamać. To jest naprawdę coś niesamowitego jaka cisza jest na ten temat.
#ufo #nhi #ufonapowaznie
#ufo #ufonapowaznie Karl Nell podczas konferencji SALT potwierdza istnienie NHI jak i inżynierię wsteczną obiektów NHI.
@nilmerg: Raczej nie chodziło tu o przedstawienie dowodów i zamknięcie tematu. Wyraźnie mówił do jakich konsekwencji mogłoby to doprowadzić (wymieniał kilka przykładów o upadku cywilizacji etc). Naprawdę pierwszorzędnie trzeba się mocno zastanowić jaką skalę zmian mogłoby doprowadzić ujwanienie NHI.
@Heekate: jak dla mnie to raczej dalej odpowiadał na to pytanie, nawet jeśli je trochę zmienił, coś w stylu
- jaki argument pana przekonał?
- może lepszym pytaniem jest, jak każdy na widowni może zrozumieć ten fenomen, a może to zrobić patrząc na ten temat w oparciu o zasady (jakimi kieruje się wszechświat, argument skali kosmosu), jak i patrząc na dane (i tu podaje przykłady ważnych postaci które o tym
- jaki argument pana przekonał?
- może lepszym pytaniem jest, jak każdy na widowni może zrozumieć ten fenomen, a może to zrobić patrząc na ten temat w oparciu o zasady (jakimi kieruje się wszechświat, argument skali kosmosu), jak i patrząc na dane (i tu podaje przykłady ważnych postaci które o tym
@mecenassrenas bo kosmos jest ogromny i najprostsza bariera może być czas/prędkość
@mecenassrenas: pytanie czy istnieje afterlife lub reinkarnacja. Wtedy wszystko nabiera jakiegoś sensu.
Oświadczenie Sygnalisty Davida Grusha na temat ostatnich dokumentów z the Black valut.
Pięknie pokazuje to jak taka osoba jak Greenwald jest wykorzystywana do dezinformacji :)
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/1cjs4mq/new_statement_from_whistleblower_david_grusch_in/
#ufonapowaznie #ufo #nhi #uap
Pięknie pokazuje to jak taka osoba jak Greenwald jest wykorzystywana do dezinformacji :)
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/1cjs4mq/new_statement_from_whistleblower_david_grusch_in/
#ufonapowaznie #ufo #nhi #uap
@mecenassrenas: no właśnie nie mogę znaleźć, jak masz to podlinkuj
@nilmerg: jeszcze taki filmik jest https://youtu.be/-gagRB8Vegk?si=O0AsRVSVyofVW_NC
Według mnie prawdopodobieństwo, że kosmici istnieją jest równe prawdopodobieństwu istnienia Boga. W Boga nie wierzę, jestem ateistą. ( ͡º ͜ʖ͡º) #bog #ateizm #gimboateizm #ufo #uap #nhi #kosmos #oswiadczenie
- 1
@kubako prawdopodobieństwo istnienia Boga jest na równi Z istnieniem Kosmitów, Kosmici też się niby pojawiają w różnych anomaliach, tak samo jak Bóg się objawiał za pośrednictwem swoich wysłańców, bądź sam - głos Boży etc.
- 1
@kubako po prostu o Bogu myślano o wiele wcześniej, a kosmici jako kosmici są dość nowym tworem, który wciąż ewoluuje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Usunelem_Konto:
Gość uważa, że ujęcia to F18 (takie, jak te z pilotem). Zupełnie mi to nie gra.
"Film kręcony z wojskowego F-18 specjalną kamerą" wygląda jak kręcony telefonem średniej klasy z tamtego okresu. Nawet przez szybę samolotu (zniszczoną jak cholera, taka byłaby polerowana i czyszczona by zdjęcia były dobre - loty tanie nie są).
Gość uważa, że ujęcia to F18 (takie, jak te z pilotem). Zupełnie mi to nie gra.
"Film kręcony z wojskowego F-18 specjalną kamerą" wygląda jak kręcony telefonem średniej klasy z tamtego okresu. Nawet przez szybę samolotu (zniszczoną jak cholera, taka byłaby polerowana i czyszczona by zdjęcia były dobre - loty tanie nie są).
źródło: ww
Pobierz@bialy100k: dobra musisz najpierw wglebic sie w temat. video jest nagrane z monitora ktore wyswietlalo calosc nagrania, nagrania z kokpitu odrzutowca i podobno bylo dluzsze. i to sie zgadza akurat bo mozna to wyniuchac z dzwieku. ktos pisal jeszcze na redicie ze calosc (oryginal) pochodzi z 2001 roku a dopiero zostalo nagrane z telefonu w 2006/08 .
3
Incydent Zeta Reticuli

Była to noc 19 września 1961 r. Betty i Barney Hillowie w promieniu wielu mil nie widzieli żadnego samochodu. Wracali właśnie chevroletem bel air do Portsmouth z krótkich wakacji w Niagara Falls i Montrealu. W pobliżu Lancaster, w stanie New Hampshire, Betty stwierdziła, że zaobserwowała jasny punkt
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#uap #nhi #ufonapowaznie
Nie zostało jeszcze pogrzebane. Wszystko przesuwa się powoli we właściwym kierunku.
Kolejne przesluchania (publiczne?) przed kongresem wkrótce.
Nie zostało jeszcze pogrzebane. Wszystko przesuwa się powoli we właściwym kierunku.
Kolejne przesluchania (publiczne?) przed kongresem wkrótce.

#uap #us #nhi #ufonapowaznie
Jeszcze w temacie obiektu "???? jellyfish" aka Latającego potwora spaghetti.
Czy są już jakieś informacje o prędkości przelotu?
Czy wyjaśniono kwestie rotacji obiektu - czy to może wynik zmiany położenia względem obiektu urządzenia rejestrującego ?
Poniżej obiekt po stabilizacji obrazu (lepiej wyłączyć dźwięk).
Jeszcze w temacie obiektu "???? jellyfish" aka Latającego potwora spaghetti.
Czy są już jakieś informacje o prędkości przelotu?
Czy wyjaśniono kwestie rotacji obiektu - czy to może wynik zmiany położenia względem obiektu urządzenia rejestrującego ?
Poniżej obiekt po stabilizacji obrazu (lepiej wyłączyć dźwięk).

@Aguirre_gniew_brzozy: Najgorzej, że ciekawe materiały są albo nagraniem z monitora zrobionym telefonem w ciemnym pokoju lub przeszły tyle kompresji (kodek mp4, yt, inne cuda), ze nawet używając technik wydobywania szczegółów z obrazu uwydatni sie glownie artefakty kompresji. Do tego FLIR ze zmiennym balansem 'bieli' i rozdzielczoscia zmiemniaka. Chciałem sie z tym nagraniem pobawic, ale wszystko co znalazłem przeszło przez co najmniej 2 kodeki, wiec nie ma to wiekszego sensu :(
- 2
@BassGru: te nagrania z kamer ekranów monitora można tłumaczyć tym , że w jakiś sposób te nagrania muszą "wyciekać" skoro sam DOD nie chce się tym dzielić. Pewnie obsługa bazy wymienia się tymi nagraniami wewnątrz i stąd lądują czasem w ręce osób z zewnątrz.
Mnie natomiast interesuje prędkość tego obiektu.
Mnie natomiast interesuje prędkość tego obiektu.










Są też inne streamy - patrzę naraz na na (identyczne treściowo, ale na pierwszym jakość jakby lepsza)
https://www.youtube.com/watch?v=MFgXUXeGh6g
https://www.youtube.com/watch?v=4zT_cQoBdwk