#seriale #netflix #norsemen
Pod jedną z wielu dyskusji na mirko o serialu "1670" jakiś mirek napisał, że podobny vibe ma serial komediowy Norsemen. Zacząłem oglądać parę dni temu i muszę się zgodzić. Jestem w połowie drugiego sezonu i produkcja naprawdę mi się podoba. Jest zabawnie i nie dłuży się. Co prawda w mojej subiektywnej ocenie serial ten nie jest tak zabawny jak 1670, ale daje radę.
Pod jedną z wielu dyskusji na mirko o serialu "1670" jakiś mirek napisał, że podobny vibe ma serial komediowy Norsemen. Zacząłem oglądać parę dni temu i muszę się zgodzić. Jestem w połowie drugiego sezonu i produkcja naprawdę mi się podoba. Jest zabawnie i nie dłuży się. Co prawda w mojej subiektywnej ocenie serial ten nie jest tak zabawny jak 1670, ale daje radę.




















![Serial "Informacja Zwrotna" - miejska odyseja alkoholika [RECENZJA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/fc9f93256380757a4409ec2a9395e3a80dd2e3f1ebb0364845181315c0100e76,w220h142.jpg)

![„Już mnie nie oszukasz” – Harlan Coben znów na Netfliksie [RECENZJA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/5c86e2a4d557544858c17f9d55fa8463f582f290b31405a7a20ad5635b0c04d1,w220h142.png)







#netflix