Mam za zadanie stworzyć dwóch klientów, raz przy pomocy konstruktora bezparametrowego i raz za pomocą parametrowego. Jeśli dobrze rozumiem, parametrowy to ten, gdzie przypisałem w nawiasie pola, a ten bezparametrowy, to bez przypisanych w nawiasach parametrów. Tylko w jaki sposób mam to wywołać?
Pierwszy sposób parametrowy rozumiem, że Client Emil("Emil", "Andrzejewski","9125151515");
A bez parametrowo jak mam stworzyć drugiego?
#naukaprogramowania #programowanie






























**typedef std::shared_ptr AddressPtr;**
#cpp #studia #informatyka #naukaprogramowania #programowanie
A jeśli się pytasz o to co to jest shared_ptr to jest to inteligentny wskaźnik czyli taki
https://cpp-polska.pl/post/kompendium-wiedzy-o-smart-pointerach