W zeszłym roku premierę miał film "Life on the Line" i do tej pory nie ma żadnych napisów (tylko brazylijskie, duńskie i francuskie), za wiele się o nim nie pisze a na filmwebie nawet strona nie jest gotowa. Wyjaśni mi ktoś?

#filmweb #film #napisy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hataki jak coś robią to jednak porządnie.
Napisy do gota pasują do różnych wersji.
Szkoda że inni tłumacze nie robią tak z anime.
Mam anime Danganronpa Kibo no Gakuen to Zetsubo no Kokosei The Animation
Z Angielskim Dubbingiem w 720p
I nawet obejrzałem w tym języku.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach