Mireczek @dziobnij to solidna marka, voucher na #multikino, który wygrałem w #rozdajo wykorzystałem na most szpiegow. Gdyby nie to, to bym w zyciu nie poszedl, od kiedy bilety sa takie drogie? Normalny kosztowałby mnie 25 cbl o_O

Film absolutnie do obejrzenia, taki trochę typowo amerykański, taki trochę mało realny patos. Fabularnie jest po prostu "dobry", bez polotu i bez tragedii. Za to technicznie bardzo dobrze, więc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy , chyba wlasnie stalem sie #januszebiznesu

Moj rozowy wyjechal do matki na kilka dni z #warszawa a ja dzien woly. Co by sie nie nudzic z rana polecialem do #multikino .

10:30 Igrzyska Smierci Kosoglos cz. 2
Nie tak fajny jak jedynka ale 6,3/10 niech ma. Wychodzadz z sali po zakonczonym filmie patrze wokolo sale otwarte
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przypominam, że zostało 420 biletów jeszcze do rozdania z airwaves.pl - kupujesz 2x paczka gumy Winterfresh albo Airwaves XXL (36szt za 4,5zł) i wpisujesz te kody na stronce, smsem przychodzi Ci kod ważny do 30.06.16
spoko promocja, gumy i tak każdy żuje, więc bileciki wychodzą gratis
#multikino #cebuladeals
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie Mirki.

Czy bilety z promocji blik do kina #helios i #multikino, które mają podobno ważność do 13 grudnia tego roku mogę wykorzystać na rezerwację biletów np. na gwiezdne wojny, które zaczynają grać w Heliosie od 18 grudnia?

Wołam #cebuladeals , bo dzięki temu tagowi się o tym dowiedziałem, więc raczej ludzie stąd będą wiedzieć, nie bijcie (,)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#multikino #orange #sroda
Orientuję się ktoś czy z promocji środa z orange (2 bilety w cenie 1) można dodatkowo korzystać z ulgi studenckiej na bilet czy trzeba normalny bilet kupić?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki będzie przypał jak zarezerwowałem miejsce w Multikinie i nie wykupiłem biletów?
W sensie wiem że mi karnie nic nie grozi ale może mnie ich system umieścić na czarnej liście?


#pytanie #multikino
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znacie to Mireczki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystartowała kolejna atrakcyjna promocja usługi płatniczej Blink. Tym razem we współpracy z sieciami kinowymi Multikino i Helios. Wystarczy dokonać zakupu (stacjonarnie lub on-line) za minimum 20 złotych w wymienionych punktach aby otrzymać darmowy bilet do kina. Opis promocji

#cebuladeals #kino #helios #multikino #blink
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ono jakoś jest mniej śmiecące ?


@amb97: Tak, ponieważ ma taką marżę że jpkm i mało kto to kupuje. Poza tym do kina chodzi się na film, a nie po to żeby się nażreć.

Idź do kina z klasą i narzekaj że nie możesz żreć swoich zapasów.
#
  • Odpowiedz