Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5
Najstarsze Multikino w Warszawie zostanie wyburzone. Co powstanie w jego miejsce

Kolejny multipleks w Polsce zostanie wyburzony. Tym razem w Warszawie. Multikino sprzedało niedawno działkę na warszawsk
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
@Mega_Smieszek: Mam tak samo, żona ma jakieś zniżki na 50% za bilety i też mi się nie chce iść.
- 4
W piątek 17 maja o godz. 22:00 w Multikinie odbędzie się nocny maraton filmowy z filmami ze studia #ghibli.
Wyświetlane będą 3 klasyki Ghibli:
- Księżniczka Mononoke
- Spirited Away w Krainie Bogów
- Ruchomy zamek Hauru
Bilety do kupienia online na stronie wydarzenia
Wyświetlane będą 3 klasyki Ghibli:
- Księżniczka Mononoke
- Spirited Away w Krainie Bogów
- Ruchomy zamek Hauru
Bilety do kupienia online na stronie wydarzenia
- 0
- 0
Cześć, wybieram się na #diuna do #multikino.
Chciałbym poprosić o pomoc, zawsze w multikinie wybierałem miejsca w ofercie standard lub VIP, ale jak spojrzałem na aktualne ceny to złapałem się za głowę. Czy miejsca promo lub super promo znacznie odbiegają pod względem wygody? Zdaję sobie sprawę, że są bliżej ekranu, ale moim zdaniem aż tak nie utrudni to seansu. Pytam głównie o jakość i wygodę siedzenia na
Chciałbym poprosić o pomoc, zawsze w multikinie wybierałem miejsca w ofercie standard lub VIP, ale jak spojrzałem na aktualne ceny to złapałem się za głowę. Czy miejsca promo lub super promo znacznie odbiegają pod względem wygody? Zdaję sobie sprawę, że są bliżej ekranu, ale moim zdaniem aż tak nie utrudni to seansu. Pytam głównie o jakość i wygodę siedzenia na
konto usunięte via Wykop
- 1
@UKASZ13: No tak. Zobacz czasem, jakie fotele są pozajmowane na max godzinę przed seansem w dzień premiery jakiegoś blockbustera to zobaczysz czemu Multikino zawyżyło cenę tych, które są dalej. Opłaca im się i tyle xd
konto usunięte via Wykop
- 1
@Pandillero: a i oprócz tego to zauważyłem, że kanapy to wcale nie są takie wygodne, to są zwykłe siedzenia tylko złączone (nie ma podłokietnika w środku). Może są nawet jeszcze bardziej wyprostowane niż zwykłe siedzenia bliżej ekranu żeby zbliżyć je do tylnej ściany. Generalnie raz usiadłem na wycieczce szkolnej X lat temu na kanapie z tyłu i to było TOP rozczarowań xd
- 0
Działa wam strona Multikina? Chciałem kupić bilet na LM, ale od kilku dni nie da rady kupić przez błąd na stronie...
#realmadryt #multikino #ligamistrzow #lm #mecz
#realmadryt #multikino #ligamistrzow #lm #mecz
@damienbudzik:
Może mylę z CC ale wydaje mi się, że jakoś we wtorki wieczorem się aktualizował repertuar na kolejny tydzień. Może mają jakąś obsuwę.
Z większym wyprzedzeniem to podawali jakieś topowe premiery przyciągające największą publiczność.
Może mylę z CC ale wydaje mi się, że jakoś we wtorki wieczorem się aktualizował repertuar na kolejny tydzień. Może mają jakąś obsuwę.
Z większym wyprzedzeniem to podawali jakieś topowe premiery przyciągające największą publiczność.
Nie wiem jak w Multikinie, ale w CC repertuar na nowy tydzień publikują w środe rano. Taki "tydzień repertuarowy" jest zawsze od piątku do czwartku ustalany, bo w piątki są premiery filmów.
#krakow #kino #cinemacity #multikino zastanawiam sie ktore kino w Krakowie ma najwiekszy rozmiar ekranu w tych najliczniejszych salach. Chodzi mi o multikino, cinemacity czy kijow i inne, wiem ze imax ma chyba najwieksze.
- 0
@karokrakow: no wiem, bardziej sie zastanawiam kto w starciu cinemacity a multikino wygrywa
konto usunięte via Wykop
- 0
@Lardor: deweloperzy zawineli
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 3
- 0
Hej, moze sa tu jacys kinomaniacy? Jako ze teraz duzo premier oscarowych i nawet niezlych filmow to chcialem kupic sobie cos w stylu cinema city unlimited na pare miesiecy, pytanie czy jakiekolwiek inne kina jak na przyklad helios czy multikino maja swoje odpowiedniki? Bo na stronach nie znalazlem takich informacji co mnie troche zdziwilo.
Jakby ktos byl ciekaw to w cinema city minimalny okres to 3 miesiace i w moim miescie byloby
Jakby ktos byl ciekaw to w cinema city minimalny okres to 3 miesiace i w moim miescie byloby
Jako ze teraz duzo premier oscarowych i
@ProfesorWilczurOfficial: wymień proszę kilka, bo ja żyję w przeświadczeniu że mamy porę posuchy
@ProfesorWilczurOfficial: ja osobiście uważam, że cały rok jest co oglądać, wiadomo - jak myślimy stricte o 'oscarowych' filmach, to pewnie teraz jest najbardziej gorący okres, no ale nie samymi Oscarami człowiek żyje :-)
Co do wstawki z Peppera - faktycznie wróciła (zauważyłem to po przeczytaniu Twojej odpowiedzi), ale miesiąc temu taka sama była za 200zł, więc ja odpadam, dopóki nie wróci w tamtej cenie (wtedy nie zdążyłem kupić).
Dla mnie każde kino
Co do wstawki z Peppera - faktycznie wróciła (zauważyłem to po przeczytaniu Twojej odpowiedzi), ale miesiąc temu taka sama była za 200zł, więc ja odpadam, dopóki nie wróci w tamtej cenie (wtedy nie zdążyłem kupić).
Dla mnie każde kino
- 0
- 0
elo
- 0
@mirekjanuszandrzejcebulak: wysłałem na pw
cowybrac?
- Aquaman 31.9% (30)
- Igrzyska Śmierci 68.1% (64)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@GraveDigger: no to chyba mam odpowiedź czemu rzadko chodzę do kina, idę na film w------m się i tracę na długie miesiące chęć na ponowną wizytę w kinie
@repiv: też mnie to w-----a... place za film, a nie reklamy. Jeśli kino byłoby darmowe to jeszcze bym zrozumiał...



























W niektórych kinach również 21, 22 i 23 czerwca.
Ja miałem się wybrać do Heliosa w #opole, ale będę na wyjeździe, więc będę szukał innego kina w