Wpis z mikrobloga

Cześć, wybieram się na #diuna do #multikino.
Chciałbym poprosić o pomoc, zawsze w multikinie wybierałem miejsca w ofercie standard lub VIP, ale jak spojrzałem na aktualne ceny to złapałem się za głowę. Czy miejsca promo lub super promo znacznie odbiegają pod względem wygody? Zdaję sobie sprawę, że są bliżej ekranu, ale moim zdaniem aż tak nie utrudni to seansu. Pytam głównie o jakość i wygodę siedzenia na fotelu w standard, promo, super promo. Ktoś ma może jakieś przemyślenia i pomoże, co wybieracie? :D Oczywiście kupuję z #groupon.

#kino #pytanie #filmy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UKASZ13: w multikinie są 3 rodzaje siedzeń:
1. premium (więcej miejsca na nogi, troche inne oparcie)
2. kanapa (duh),
3. wszystkie inne xD
Ten podział jest tylko marketingowy bo zajętość siedzeń kumuluje się mniej więcej od 3/4 sali i trzeba było to rozszerzyć ale nie nazywać więcej rzędów premiumem bo ludzie przestaliby wybierać ten premium. Te całe super promo to takie mini premium.
  • Odpowiedz
@UKASZ13: No tak. Zobacz czasem, jakie fotele są pozajmowane na max godzinę przed seansem w dzień premiery jakiegoś blockbustera to zobaczysz czemu Multikino zawyżyło cenę tych, które są dalej. Opłaca im się i tyle xd
  • Odpowiedz
@UKASZ13: imo jeszcze rząd albo dwa bliżej od premium do ekranu jeszcze się nadają, ale niebieskiego bym już nie kupował, bo już za mocno trzeba głowę zadzierać do góry.
  • Odpowiedz
@Pandillero: a i oprócz tego to zauważyłem, że kanapy to wcale nie są takie wygodne, to są zwykłe siedzenia tylko złączone (nie ma podłokietnika w środku). Może są nawet jeszcze bardziej wyprostowane niż zwykłe siedzenia bliżej ekranu żeby zbliżyć je do tylnej ściany. Generalnie raz usiadłem na wycieczce szkolnej X lat temu na kanapie z tyłu i to było TOP rozczarowań xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Pandillero: Ja większość filmów właśnie na miejscach VIP w multikinie, ale jak jest opcja pójść dwa razy do kina w cenie 1 VIP to myślę, że warto przetestować :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Keitashin Całkiem wporzo. W jakimś minimalnym stopniu trzeba było patrzeć w górę ale generalnie poszedłbym znów w super promo. Ale zdecydowanie tylko wtedy, gdy "najwyższy" rząd jest wolny. Te niższe super promo już zdecydowanie bym odpuścił.
  • Odpowiedz