Wpis z mikrobloga

Hej, moze sa tu jacys kinomaniacy? Jako ze teraz duzo premier oscarowych i nawet niezlych filmow to chcialem kupic sobie cos w stylu cinema city unlimited na pare miesiecy, pytanie czy jakiekolwiek inne kina jak na przyklad helios czy multikino maja swoje odpowiedniki? Bo na stronach nie znalazlem takich informacji co mnie troche zdziwilo.

Jakby ktos byl ciekaw to w cinema city minimalny okres to 3 miesiace i w moim miescie byloby 43 zl za miesiac.

Albo jesli slyszeliscie obecnie o jakichs promocjach typu bilet do kina za opakowania kinder bueno itd to tez mozecie sie podzielic :)

#kino #film #multikino #helios #cinemacity #filmnawieczor
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rad-X: Jak to w styczniu, wszystko powoli rusza: ) Jesli chodzi o moja watchliste to z tych które mają niemałe szanse na nominację to jeszcze w styczniu premiery będą miały między innymi "Przesilenie zimowe", "Biedne istoty", "Chłopiec i czapla", meksykański "Totem". W lutym wchodzą "Anatomia upadku", "Opadające liście", "Dobrzy nieznajomi", w marcu "Diuna", "Strefa interesów", "Cztery córki". Do tego obecnie lecą "Igrzyska śmierci" i "Ferrari", no i ja osobiscie chce
  • Odpowiedz
@ProfesorWilczurOfficial: na Chłopów bym się na Twoim miejscu wybrał jak najszybciej, bo już z 3 miesiące ich grzeją, zaraz pewnie wyleci z ramówki. Z Dream Scenario może być podobnie, bo co prawda jest w ramówce od niedawna, ale mam wrażenie, że trochę po macoszemu traktują ten film - 1-2 seanse dziennie od momentu wejścia do ramówki filmu z potężnym Nicolasem Cagem to trochę dziwna sprawa. Obydwa obrazy świetne, warto się
  • Odpowiedz
@gaevicisti: jeszcze dopisać coś teraz chciałem, a już czas na edycję minął.
Ferrari spoko, choćby dla samej Penelope warto. Dla fanów F1 czy też ogólnie wyścigów motoryzacyjnych wszelakiej maści pewnie większa gratka, dla mnie takie solidne 6/10. Na Igrzyskach nie byłem.
A, no i ostatnio byłem na przedpremierowym pokazie "Biednych istot". Wizualne cudeńko, znakomici Emma Stone i Mark Ruffalo, no i zawsze świetny Dafoe. WARTO. Tu na luzie, dopiero wchodzi,
  • Odpowiedz
@gaevicisti: Dzieki za odpowiedz :) wlasnie ta opcja cc unlimited na 3 miesiace kusi bo wlasnie teraz to chyba idealny czas - do konca kwietnia powinno byc co ogladac. A pojscie raz na tydzien sprawia, ze bilet kosztuje nieco ponad 10zl. Na multikino znalazlem jedynie jakas promke na pepperze 20 voucherow za 250zl - to wychodzi 12,50 czyli nie tak zle ale jeszcze chyba niecale 2zl trzeba doliczyc za zarezerwowanie
  • Odpowiedz
@ProfesorWilczurOfficial: ja osobiście uważam, że cały rok jest co oglądać, wiadomo - jak myślimy stricte o 'oscarowych' filmach, to pewnie teraz jest najbardziej gorący okres, no ale nie samymi Oscarami człowiek żyje :-)
Co do wstawki z Peppera - faktycznie wróciła (zauważyłem to po przeczytaniu Twojej odpowiedzi), ale miesiąc temu taka sama była za 200zł, więc ja odpadam, dopóki nie wróci w tamtej cenie (wtedy nie zdążyłem kupić).
Dla mnie każde kino ma swoje plusy - w Multikinie to są przede wszystkim pokazy dokumentów/koncerty/wystawy/wydarzenia (e)sportowe, więc na to bym miał z dziewczyną 10 takich biletów (a 10 byśmy odpalili znajomej i jej facetowi) - średnio jedno wspólne wyjście miesięcznie, bo ich ważność to 30.06. Myślę, że idealnie się to kalkuluje, bo raczej częściej nie mam potrzeby do Multikina jechać - akurat ja mam tam najdalej :-)
W CC natomiast mam:
- pokazy przedpremierowe i pokazy sekretne (oba tylko dla posiadaczy karty, dzisiaj przedpremierowo Priscilla, za tydzień Obsesja, w najbliższy wtorek sekretny pokaz (mówi się o Diunie lub Przesileniu));
- zniżki na pokazy 3D, 4DX, IMAX (przy 3D jest tylko opłata za wypożyczenie okularów 2zł, za 4DX płaciłem 15zł - byłem w zeszłym roku na Suzume,
  • Odpowiedz
@gaevicisti: fajnie ze sie wypowiedziales tak obszernie :D wychodzi na to ze jesli chodzi o reperturar to CC wypada lepiej, nawet jak tak patrze na poszczegolne dni to niektorych filmow w multikinie nawet nie ma a w CC sa, do tego wiecej seansow w ciagu dnia juz od wczesniejszych godzin. Tym bardziej mam metlik w glowie bo na mambonie cena za te 20 biletow do multikina spadla do 230 ale
  • Odpowiedz