via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@Ar_0 Podobno będą organiozwane pielgrzymki i przy jednym ze śmietników w centrum Moskwy powstanie punkt obserwacyjny. Bilet wstępu tylko 1mld rubli czyli na nasze jakieś 10 groszy.
  • Odpowiedz
Niestety. Rosjanie na pewno nie mają dość sił żeby zając całą Ukrainę, ale wschód zajmą. Najśmieszniejsze jest to, że jakby zrobili to od razu to nikt by palcem nie kiwnął.
  • Odpowiedz
@Przemasu: To Piotr Kamianin, rosyjski fotograf, ma 25 lat i mieszka w Moskwie.
"Kamianin regularnie zamieszcza serie zdjęć zrobionych na ulicach rosyjskiej stolicy. Od 3 marca, gdy zrobił to po raz pierwszy, publikuje swoje zdjęcia z regularnością – co tydzień seria zdjęć, niekiedy częściej. Niemal wszystkie są czarno-białe. Łączy je to, że nie ma w nich radości, klimat jest ponury, ciężki, gęsty."

Tutaj o nim więcej, w kontekście rosyjskiej agresji
  • Odpowiedz