Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czytajcie i uczcie się, jak pod pozorem troski o bezpieczeństwo #pis #morawiecki wyciągają od #wykop #was kasę! Robią kolejny skok na portfel.

"Morawiecki w expose: Wprowadzimy pierwszeństwo pieszych przed przejściem"


To oznacza konieczność hamowania, więcej konieczności hamowania, więcej i wìęcej, ergo większe zużycie paliwa, bo potem strata energii na rozpędzenie pojazdu - więc to jest dorzucenie nowego podatku = większe wpływy do budżetu.

Pod
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tell_me_more: no ale i co dalej on stoi i ma w poważaniu przejście a ja musze stac bo obok jest pieszy lol? I przestań koloryzowac bo w uk tak ustaea bezsensownie nie jest skonstruowana a u nas jest doslownie napisana na kolanie tak jak ja przedstawilem
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak dla mnie problemem jest w istocie brak możliwości kupna bezgotówkowego anoninmowo. To jest clue problemu. Nie ma łatwych i dostępnych mechanizmów do tego z oczywistych wymienionych tu powodów. Gdyby takie były to na pewno nie używałbym w ogóle gotówki.
  • Odpowiedz
tak się zastanawiam mirki, czytając, że nie jesteście zadowoleni ze sukcesu dyplomatycznego premiera Morawieckiego, jakim jest zwolnienie Polski z udziału w intensywnym programie ekologicznym ze względu na zacofanie gospodarcze względem zachodu. Dla Niemców to nie będzie taki ciężar, jak byłby dla przeciętnego Polaka. Czy zgodzilibyście się na obcięcie swojej pensji o powiedzmy o 1/4 w zamian za przejście na czystą energię?
#ekologia #morawiecki #uniaeuropejska #klimat

czy zgodziłbyś się na jeszcze biedniejsze życie dla neutralności ekologicznej Polski?

  • tak, chętnie będę biedniejszy, dajmy przykład Azji 36.8% (7)
  • nie, nie stać nas na taki gest 63.2% (12)

Oddanych głosów: 19

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach