Zauważył ktoś że Monte zott zmieniło skład?
Zawsze cena oscylowała ok 3zl, nagle poszybowała pod 3.6, teraz nagle jest 2.99, ale jeść się tego nie da.
Teraz kupuje bondi z Biedronki, chociaż kiedyś do Monte startu nie miał. Chyba przez inflację mocno pogorszyli skład, mam takie odczucia

#monte #biedronka #inflacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Radoslav_a: ja mam odczucia, że dużo produktów smakuje coraz gorzej, może to złudne uczucie. Zmniejszyli opakowania ile się dało to idą po jakości zanim podniosą ceny o 50%
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zbuczyn: Monte to jest ciota. Masz Aldi w okolicy? Idź tam i kup "deser mleczny czekoladowo orzechowy" w wiaderku 1kg. To jest nadmonte i sprzedają to cudo za 8pln.
  • Odpowiedz
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jason_Stafford: czyli idea wykresów taka sama. Najistotniejsze jest źródło cen, zapisując jedynie własne zakupy długo zjedzie. Oraz nie wszystkie produkty warto mieć osobno np. takie pod etykietą sklepu. Stosując uproszczenia, lista wykresów jest dalej długa, jak widać na stronie.
  • Odpowiedz
@wkto według mnie powinieneś do każdego wpisu dodawać jakaś krótką informację czego ten tag w ogóle dotyczy. Myślę też, że fajną opcją byłoby podanie o ile np. %? coś jest tańsze od średniej ostatnich cen, żeby łatwiej ocenić czy rzeczywiście promocja jest duża. Ale nie wiem czy to wszystko masz jakoś zautomatyzowane i dodanie takiej informacji byłoby trudne
  • Odpowiedz
* (ewentualne reklamy nie moje, serwer darmowy)

@UwagaWykopy: początkowo było krótkie info, tag stał się wystarczająco popularny, więc obecnie pdk. Procenty byłyby ciekawe, jednak bez pełnej historii cen, tutaj są tylko niskie, wszystkie procenty byłyby zbliżone. Można by się najwyżej zastanowić czy nie dodać różnicy od poprzedniej ceny z listy, choć mogłoby to obniżyć czytelność. Obecnie można obejrzeć wykres.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Nie wiem od kiedy to weszło ale to zajebiste rozwiązanie i cieszę sie że to wprowadzili. Nie trzeba już bulić 5zł żeby kupić jakieś 4 małe kubeczki dla dzieci tylko za 2.19 masz normalną porcję tego zajebiście słodkiego budyniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam #monte #jedzenie #jedzzwykopem
MrFisherman - Nie wiem od kiedy to weszło ale to zajebiste rozwiązanie i cieszę sie ż...

źródło: comment_1616691561vrZ1idGivExiYa661vWbXV.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 61
@Unik4t Monte white jest okropne, pamiętam te radość jak się pojawiło w sklepach i ten zawód, że nie smakuje tak jak w zwykłym Monte :(
  • Odpowiedz
@Unik4t: Bardzo dobry test. Ja osobiście wolę białą część ze zwykłego Monte, White dla mnie ma jakby "sztuczny" posmak. Rzeczywiście być może brązowa część przenika do białej zmieniając aromat.
  • Odpowiedz