galeria zrobiła wystawę fantów z PRL - skąd się to tutaj wzięło? - zapytał człowiek który codziennie bywa w galerii, może stąd, że galeria postanowiła zrobić wystawę i zgłosili się chętni z fantami? Marcinku nic na strychu z PRL nie masz? dumnie prezentowałeś Marianowi, że miałeś to i tamto ale jednak piekło trochę, że odgrodzone fanty i nie można było zmacać

paczka sama przekierowała się do innego paczkomatu i Marcin nie miał
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Solidny refluks wjechał na kanał po wyjściu z elektronicznego. Tyle cudów tam było że aż soki trawienne nie wytrzymały ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale go piecze, że przy 30% baterii do końca jest niepewny czy dojdzie do ładowarki bo kurnia góry, doliny, wzniesienia i baterii z takim balastem szybciej ubywa

#mocnyvlog
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co do tego jego strzelania, to on czasem tylko raz nie pokazał jak on strzelał? A potem tylko gdzie to on nie trafił? Ciekawostka widzowie nie dajcie się manipulować widać ludźmi łatwo można manipulować #mocnyvlog
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunsen: Opowieść realna, ale Marcin po przygodzie z Łysą wszystko ma na swoją firmę, więc Kaśka jeśli pan i władca łaskawie nie da kluczyków do Prusaka czy Leafa, musi się mocno starać, to znaczy jeść z nim jego kochane śmieciowe jedzenie, śmiać się z jego żartów, mówić mu, że jest piękny, bogaty i mądry, a także od czasu do czasu zrobić dla niego ,,paris night", kto wyłapał pewien szczegół z
  • Odpowiedz
Będę w sobotę w Kielcach i potrzebuje porad gdzie najlepiej zjeść, z góry dzięki za cynę
#mocnyvlog

Gdzie najlepiej zjeść

  • W Del Favero 41.0% (34)
  • U Pana Miyagi 19.3% (16)
  • W John Burgu 12.0% (10)
  • W KFC 25.3% (21)
  • W Pizza Hut 2.4% (2)

Oddanych głosów: 83

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach