@czarodziejkazksiezyca: przecież on oceniał sytuacje geopolityczną i wolność danego narodu po tym czyna stacji benzynowej można kupić coca-cole, hainekena czy chipsy chetos albo lays

robił minutowe dywagacje: "no jak ludzie gadają że tutaj jest źle przecież można normalnie cocacole kupic na stacji" było to chyba w iranie albo gdzieś nie pamiętam teraz w każdym razie to nie jest nawiązane do sankcji np. cocacola się wycofuje z rosji a już wiele
  • Odpowiedz
@darth_invader: aby wprowadzić koloryt w sagę #mocnyklan
Przecież takie Kartofliska, eksperymentowało z brodami i fryzurami xD
Marcina widziano nieogolonego,
z wąsem za którym niejedna panna się obejrzała xD
Może taka broda doda naszemu podróżnikowi +10 pkt za granico,
czekam na jakiś wyjazd, sezon wakacyjny
  • Odpowiedz
A Wy czym rozcieńczacie mięso na burgery? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po dzisiejszym gniocie można wywnioskować, że prezes będzie robić picce na nowej mecie. Z racji bliskiej znajomości z #mocnyvlog możemy spodziewać się legendarnej piccy z bigosem albo paprykarzem? Czy owa picca sprosta wysublimowanym kubkom smakowym khmerów?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#raportzpanstwasrodka
B12477 - A Wy czym rozcieńczacie mięso na burgery? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Po dzisiejszym gnioc...

źródło: comment_1656182486odRrJIKkfHY5nHHuKbjwnV.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętajcie umawialiśmy się ze jak vlogaska nie ma to szafuncio maluje ale żołądek kolorowymi płynami wyskokowymi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na strongmenów chyba mawiało się ciężarowcy a na Marcinka można z czystym sumieniem mówić tankowiec
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

związek ewoluował, niemka jak się wprowadzi to będzie beka, dostanie osobny "dom" z łazienką, pokojem i kuchnią - jedno wielkie WTF mi się nasuwa, co to w ogóle za związek, ludzie jak się decydują zamieszkać razem to zazwyczaj śpią w jednym łóżku, robią jedzenie w jednej kuchni, korzystają z tej samej łazienki

nie sądzę aby przyjął jakiegoś uchodźcę, ten skąpy człowiek który wołał ostatnio obudowę za 5 zł do baterii i szkoda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@astri: na najnowszego gejfona ma hajs, znajomi mają Trabana na prund, to też Marcin Musiał mieć. Nissana Patola też posiada, do patrolowania Copper Mountain, najlepiej nocą wtedy jest filing.
z dystansem
  • Odpowiedz
Widzę po wpisach, że blachara wprowadza się na salony po ŚTP Mamie?
Czyli teraz to będzie miało nareszcie ręce i nogi i wszystko będzie tak jak w umowie. Ulaniec będzie mógł przywołać służącą, by mu ugotowała, posprzątała i zrobiła laskę. Następnie odesłać do lochu. Potem zadzwoni i nakaże wizytę w celu nagrania fragmentów odcinka wysrywu. Potem koledzy przychodzom i trzeba zimnom smacznom wódeczkę w ciapulkach pić, więc podręczna zrobi zagrychę, stodołę ogarnie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wspólnie ustalmy kto wprowadza się do Ulańca #mocnyvlog

Kto kurwa kto

  • Niemka 36.8% (46)
  • Pies Cytryna 12.8% (16)
  • Pinat bater gerl 12.8% (16)
  • Somsiadka 4.8% (6)
  • Marian 32.8% (41)

Oddanych głosów: 125

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Martin, człowiek, który nawet węża do podlewania ogródka ma podłączonego do hołmkita, zatroskany o losy świata,podczas przełaczania kanałow na swym smart eldżi, stwierdza,że inni ludzie sobie nie poradzą w przypadku wojny.
#mocnyvlog
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ogladam odcinek ze snajperką, kurna ale ten grubas jest irytujący pyta a potem przeywa gdy mu odpowiadają xD
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
Hitem ostatniego wysrywu Szafy jest gdy rekomenduje kolesiowi biegaczowi - buty do biegania #mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach