Dzisiaj raczej z bingo będzie słabo:
- Przyszedł SMSik na temat paszportu, czekał 3 tygodnie
- W nowym firmware dodali linię odzyskiwania energii, czeka na wersję 20, gdzie przy staniu na zielonym świetle będzie go powiadamiać, bo smyra sobie w spodniach.
- Jeździ na procentach, a nie na zasięgu kilometrowym
- W liściu nic się nie zmieniło przez 2-3 lata, w Tesli tak
- Paszport już udebrany, dawajcie sugestie na wycieczki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viollu: On! ON, SAMOTNY GRUBAS!!! Który całe dnie siedzi na dupie przed monitorem i wystawia lewe faktury, nie ma czasu wyjąć naczyń ze zmywarki. On zaczyna przechodzić samego siebie. Myślę, że jeszcze zjeżdżalnię powinien zrobić prosto z krzesła w pokoju do Tesli i kupić jakąś działkę obok i postawić kompleks mcd, KFC, burger King, northfish i dżon burg, a wszystkim zarządzać będzie Pan "u-----y stół" Mijagi. Człowiek mem.

Gruby idioto,
  • Odpowiedz
@dracar: Jakim Przemie? Przema wymyśliliście sobie wy! Druszlaki!
A tak poważnie, to wszelkie wzmianki w komentarzach o przemie są (lub nie) kasowane przez tłustą łapę cenzury.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pisałem tutaj kiedyś, że Marcin i jego koledzy muszą prowadzić jakieś nielegalne biznesy żeby żyć tak jak oni żyją. Głupi przykład: Jadą na ten ich offroad, wchodzą do sklepu i robią zakupy kompletnie nie patrząc na ceny, tankują do pełna, po prostu kompletnie nie patrzą na pieniądze. Niestety to tak nie działa. Mam dużo znajomych, którzy coś osiągnęli np mają kilkanaście sklepów spożywczych + wynajmują kilka nieruchomości i zanim cokolwiek kupią przemyślą
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Streszczenie odcinka:
- Apdejt do Tesli, podobno będzie nawigacja po polsku. Wgrywa v20, a jeszcze nie zdążył v16
- Tesla coś wysyła do Elona, ale niewiadomo co. Nowy ficzer i kluczowy temat dnia: przewidywanie zużycia energii na podstawie kierunku wiatru
- "Nie mam pojęcia co bym dzisiaj zjadł". North Fish wygląda zachęcająco, w Burger Kingu jest mniej ludzi, więc wkroczył Burgerek wegański i niewegański, fryty + Cola Zero (żeby było dietetycznie)
- MAO soli w burgerku
-
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcin nosi już tyle czasu okulary ale dopiero ostatnio odkrył, że na zausznikach od wewnętrznej strony podawane są rozmiary, wymiary aby było wygodniej dobrać nowe oprawki chociaż wiadomo twarz się zmienia trochę wiekiem (lub wagą)

#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobrze rozumiem że sam gubernator nakręcił temat barona offroadowego swoimi ciętymi żarcikami o chińskim murze, żeby teraz shadowbanować ludzi za wypytywanie o kolegę, który pierdzi w pasiaki?
#mocnyvlog
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach