Dzisiaj raczej z bingo będzie słabo:
- Przyszedł SMSik na temat paszportu, czekał 3 tygodnie
- W nowym firmware dodali linię odzyskiwania energii, czeka na wersję 20, gdzie przy staniu na zielonym świetle będzie go powiadamiać, bo smyra sobie w spodniach.
- Jeździ na procentach, a nie na zasięgu kilometrowym
- W liściu nic się nie zmieniło przez 2-3 lata, w Tesli tak
- Paszport już udebrany, dawajcie sugestie na wycieczki
- Przyszedł SMSik na temat paszportu, czekał 3 tygodnie
- W nowym firmware dodali linię odzyskiwania energii, czeka na wersję 20, gdzie przy staniu na zielonym świetle będzie go powiadamiać, bo smyra sobie w spodniach.
- Jeździ na procentach, a nie na zasięgu kilometrowym
- W liściu nic się nie zmieniło przez 2-3 lata, w Tesli tak
- Paszport już udebrany, dawajcie sugestie na wycieczki





















#mocnyvlog