Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Słuchajcie włączyłem na chwilę tryb znikających wiadomości i pojawiło się "Ty i Małgorzata używacie trybu znikających wiadomości". To znaczy , że ona też ma to włączone?
#messenger
#messenger
bo facebook chce wymusić na tobie włączenie śledzenia czytaj będą zbierać o tobie w uj danych i sprzedawać je a Apple bo masz iPhone pozwala to zablokować no i facebook sra bo śledzenie to ich główne źródło dochodu i straszą ale tego nie zrobią, zignoruj ten komunikat i nie włączaj śledzenia chyba że chcesz
- 0
@dropper: ok dziękuję
Podpowiedzcie mi Mirki, planuje zmieniać telefon na nowy ale na starym mam messengera bez Facebooka. I pytanie teraz brzmi, jest jakaś możliwość żeby nie utracić tego konta i mieć go na nowym?Nie mam ochoty specjalnie zakładać nowego konta na fb a teraz utracilbym wszystkie wiadomości...
#messenger #kiciochpyta #facebook
#messenger #kiciochpyta #facebook
@CrawlOuttaLove: Ja mam od kilku lat samego messengera i loguję się przez numer telefonu. Nawet zmieniłem numer, stary jest nieaktywny, ale i tak loguję się starym numerem, bo nie da się zmienić na inny xd
@CrawlOuttaLove tak, ja od kilku lat tak się loguję i na tel i na lapku - numerem telefonu + hasło
#rozowypasek szuka nowego#smartfon zależy jej na dużej pojemności baterii, dobrych jakościowo zdjęciach, filmach, wydajności w aplikacjach #messenger itp. Cena do 1500 zł. Czy realme 8 Pro to dobry wybór? Jakie jeszcze #telefony polecacie?
@Robson86pn: realme 7i ma baterie 6k
nie macie teraz problemu z wysyłaniem zdjęć?
#messenger
#messenger
@Bromatologia: ja mam problemy z wysyłaniem wiadomości xD
Witam mam problem ze zajęciami na messengerze. Nie mam w ogóle opcji zobaczenia zdjęć które zostały wysłane wcześniej. Tak jak kiedyś te funkcje wyłączyli, tak ja mam do teraz. Mogę to zrobić jeśli odinstaluje i zainstaluje aplikacje od nowa, ale wystarczy ze wyjdę z aplikacji, i znowu ta opcja znika. Miał tak ktoś? Da się to jakoś naprawić? Telefon IPhone 11
#messenger
#messenger
- 215
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 462
- 246
- 0
@Decode: to zajebiście że komentujesz skoro nie wiesz
konto usunięte via Android
- 0
- 0
#facebook #messenger #pytanie Jeśli z kimś gadam przez dzwonienia na messengrze, a ktoś inny dzwoni to ta osoba dostaje komunikat ze linia zajęta czy po porostu automatycznie nie łączy? Niekiedy jak z kimś gadam to słyszę takie pipanie jakby i zastanawia mnie co to może być, czy to ktoś do mnie chcę dzwonić czy do tej drugiej osoby.
@Hejtel kojarzy mi się, że jak rozmawiałam przez messenger, a ktoś zadzwonił na telefon, to rozłączało rozmowę na messengerze
Koledzy, mój ajfą spadł i sobie głupi ryj rozwalił i musiałem kupić nowego. Wszystko spoko ale jak loguje się na Messengera przez nr telefonu (nie mam konta na FB, tylko Messenger) przychodzi mi 8 cyfrowy kod a miejsc do wpisania jest 6. Probowalem bez dwóch pierwszych, bez dwóch ostatnich - nie działa. Miał ktoś taki problem i sobie z nim poradził?
#iphone #apple #pytanie #facebook
#iphone #apple #pytanie #facebook
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@woleratler: pobierz sobie najpierw MIUI 12.5 https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/surya/stable/V12.5.1.0.RJGMIXM/
- 1

















Co aktualizacja to gorzej. Ostatnio popsuli powiadomienia co w ogóle chyba zabija sens jej posiadania.
#messenger