via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jak ja gardzę ta aplikacją... Dlaczego większość ludzi na niej siedzi zamiast używać czego lepszego ()
Co aktualizacja to gorzej. Ostatnio popsuli powiadomienia co w ogóle chyba zabija sens jej posiadania.
#messenger
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziwna sprawa, od paru dni po aktualizacji MIUI na Note 9 Pro pojawiły się kwadratowe dymki czatu, które dodatkowo źle się wyświetlają, nie działa tam klawiatura. Ktoś miał podobny problem? Próbowałem instalować na nowo i to samo.
#messenger #xiaomi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzwonię do osoby na messengerze, pokazuje mi że jest aktywna, ale od razu po połączeniu rozłącza. O co chodzi? Jak osoba jest nieaktywna to tak się dzieje?
#messenger #facebook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie włączyłem na chwilę tryb znikających wiadomości i pojawiło się "Ty i Małgorzata używacie trybu znikających wiadomości". To znaczy , że ona też ma to włączone?
#messenger
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da się ustawić żeby oglądać zdjęcia i filmy w rozmowie ustawione od najstarszego do najnowszego? Chciałbym znaleźć coś sprzed paru lat, a skrollowanie mi się nie widzi. #messenger #facebook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#facebook #messenger #oplaty Kiedy pobierałam aplikację facebook i messenger, i przez numer telefonu pobierałam kod do zalogowania się, pojawił mi się dymek że usługi mogą być płatne i w ustawieniach mam coś pozmieniać. Ktoś może mi napisać o co dokładnie chodzi?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo facebook chce wymusić na tobie włączenie śledzenia czytaj będą zbierać o tobie w uj danych i sprzedawać je a Apple bo masz iPhone pozwala to zablokować no i facebook sra bo śledzenie to ich główne źródło dochodu i straszą ale tego nie zrobią, zignoruj ten komunikat i nie włączaj śledzenia chyba że chcesz
  • Odpowiedz
Podpowiedzcie mi Mirki, planuje zmieniać telefon na nowy ale na starym mam messengera bez Facebooka. I pytanie teraz brzmi, jest jakaś możliwość żeby nie utracić tego konta i mieć go na nowym?Nie mam ochoty specjalnie zakładać nowego konta na fb a teraz utracilbym wszystkie wiadomości...
#messenger #kiciochpyta #facebook
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozowypasek szuka nowego#smartfon zależy jej na dużej pojemności baterii, dobrych jakościowo zdjęciach, filmach, wydajności w aplikacjach #messenger itp. Cena do 1500 zł. Czy realme 8 Pro to dobry wybór? Jakie jeszcze #telefony polecacie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest teraz jakikolwiek sposób, by używać #facebook #messenger na #android bez aplikacji? Kiedyś można było przez mobilną Operę wejść i się strona konwersacji ładowała. Przez jakiś czas w aplikacji Frost z fDroid też działało.

Pozostaje już rzeczywiście tylko komputer lub aplikacja?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam mam problem ze zajęciami na messengerze. Nie mam w ogóle opcji zobaczenia zdjęć które zostały wysłane wcześniej. Tak jak kiedyś te funkcje wyłączyli, tak ja mam do teraz. Mogę to zrobić jeśli odinstaluje i zainstaluje aplikacje od nowa, ale wystarczy ze wyjdę z aplikacji, i znowu ta opcja znika. Miał tak ktoś? Da się to jakoś naprawić? Telefon IPhone 11
#messenger
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#facebook #messenger #pytanie Jeśli z kimś gadam przez dzwonienia na messengrze, a ktoś inny dzwoni to ta osoba dostaje komunikat ze linia zajęta czy po porostu automatycznie nie łączy? Niekiedy jak z kimś gadam to słyszę takie pipanie jakby i zastanawia mnie co to może być, czy to ktoś do mnie chcę dzwonić czy do tej drugiej osoby.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koledzy, mój ajfą spadł i sobie głupi ryj rozwalił i musiałem kupić nowego. Wszystko spoko ale jak loguje się na Messengera przez nr telefonu (nie mam konta na FB, tylko Messenger) przychodzi mi 8 cyfrowy kod a miejsc do wpisania jest 6. Probowalem bez dwóch pierwszych, bez dwóch ostatnich - nie działa. Miał ktoś taki problem i sobie z nim poradził?
#iphone #apple #pytanie #facebook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach