Używałem sobie szczęśliwie starej wersji messegera który nie ma tych wszystkich zbędnych wodotrysków, ale od jakiegoś czasu nie wiadomo dlaczego nie dostaje powiadomień. Sprawdziłem wszystkie możliwe opcje i na sam koniec spróbowałem zaktualizować apke. Po aktualizacji powiadomienia działają jak należy, ale nie wiem czy zdzierżę to jak wygląda i działa teraz ta aplikacja. Tutaj moje pytanie, jest jakaś inna apka która obsługuje fb i ma opcję dymków (to koniecznie, bo kilka już
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@souriss: Ja wczoraj odkryłem sposób, a raczej rozwiązanie. Oczywiście dymki czatu w messengerze włączone. Wchodzisz w ustawienia-> uprawnienia-> inne uprawnienia-> zjeżdżasz do Messengera i musisz włączyć Wyświetl wyskakujące okna, bo jest normalnie wyłączone. I teraz działa jak ta lala:) Jak włączasz w messengerze dymki czatu to przechodzi do jakichś innych uprawnień o rysowaniu nad innymi oknami i tamto się kasuje właśnie. Mam nadzieję, że pomoże:)
  • Odpowiedz
Co to znaczy, jak wiadomość na Messengerze jest wysłana, ale niedostarczona, mimo, że osoba do której ją wysłałam jest aktywna?

#facebook #messenger
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Jak efektywnie przeglądać wiadomości na grupie? Mój przyjaciel ma urodziny i chciałbym na grupie, na której jestem razem z innym przyjacielem znaleźć rozmowę sprzed 6-8 miesięcy. Jest jakaś apka? Najlepiej na PC

Po wiadomościach które są starsze niż 3-4msc cała strona chodzi jak pokaz slajdów, to samo na telefonie..

#messenger #telefony #komputery #programy #aplikacje #pytanie #facebook
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Jimp Jakkolwiek takie połączenie appek nie byłoby wygodne, jakoś klauzula sumienia nie pozwala mi dać Messengerowi uprawnień do kontaktów i SMS-ów
  • Odpowiedz
  • 2
Mirki, jeśli używam w Messengerze głosowego pisania Google to jaką komendą wysłać wiadomość Bez klikania w ekran?
#fb #messenger #android
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie, jak telefon leży przez chwile nieużywany i go włączę i wchodzę w messenger to za każdym razem u góry jest ta belka "oczekiwanie na sieć" "połączono" trwa to 1sek, ale w poprzednich androidach tego nie miałem, ktoś też takie coś zauważył u siebie?

#facebook #messenger #android #samsung #s8 #galaxys8
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #pytanie #messenger
Gdzie w mesendżerze można wyłączyć autokorekty, jakieś podpowiedzi i automatyczne wstawianie innego słowa niż to które wstawiłem? Nie widzę niczego takiego w opcjach (?)
To się robi z pozycji systemu lub klawiatury?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@worldmaster: Jeżeli masz Google Klawiaturę to możesz wejść w ustawienia klawiatury i wejść w opcję korekty tekstu. :)Domyślnie opcja "ustawienia klawiatury" jest widoczna po naścinięciu strzałki koło podpowiedzi.
  • Odpowiedz
W jaki sposób można podejrzeć dokładną godzinę poszczególnych wiadomości w Messengerze Facebooka na Androidzie? Bo teraz to mi tylko co kilkanaście minut wstawia czas pomiędzy wiadomościami, na PC pokazuje normalnie jak najadę myszką na daną wiadomość, na iOSie wystarczy dotknąć wybranej wiadomości i też pojawi się dokładny czas, a na Androidzie coś nie mogę znaleźć takiej opcji.

#facebook #messenger #android
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grzegorz-m: @polaq: Zacząłem aktualizować z tej wersji 90 do nowszych, tak przeskakiwałem co kilka/kilkanaście numerów, do 124.0.0.43.69 wszystko działało u mnie OK, potem zainstalowałem 128.0.0.21.88 i tu też jeszcze mogę sprawdzić godzinę, ale z problemami, bo tak jakby laguje, trzeba czasem po kilka razy nacisnąć na dymek. A od wersji 129.0.0.17.91 już nie mogę sprawdzić tej godziny w żaden sposób.
  • Odpowiedz
Witajcie, przedwczoraj Facebook zablokował mi konto, ponieważ stwierdził, że nie mam uprawnień do korzystania z serwisu, powód: Zablokowany - nieuprawniony. Z konta korzystałem tylko ja, dane na portalu były w 100% prawdziwe. Wypełniłem formularz kontaktowy w którym wysłałem zdjęcie swojego swojego dowodu osobistego, otrzymałem wiadomość zwrotną: Ustaliliśmy, że nie spełniasz warunków korzystania z serwisu Facebook. Zapoznaj się z Oświadczeniem dotyczącym praw i obowiązków na Facebooku, aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach:
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Azurusek: ja przy weryfikacji danych za bana, wysłałem dowód przerobiony w jakims "paincie" bo konto mam na wymyslone dane i dostałem odpowiedz ze maja podejrzenia ze dokument nie jest prawdziwy, odpisałem ze jest prawdziwy i odblokowali :)
  • Odpowiedz