Wpis z mikrobloga

@EndriuK89: Jak widać kazdy lubi mitomanić i nie przyznawać sie do błedów. W tym wywiadzie najlepsze było jak zaczął opowiadać o haryzmie roli lidera i nie baniu sie mówic głośno co się myśli. Nie dziwie sie ze błaszczykowski, fabianski, piszczek nie przepadaja za robertem. Chłop tyle lat jest kapitanem w reprezentacji a jak przychodzi kryzys lub coś nie tak idzie zawsze unika konferencji, wywiadów i zawsze mówi jakieś półsówka jak 10
@HHokuss: ja jestem zdania, że on ogólnie lubiany nie jest w szatni, mimo że piłkarsko dał jej bardzo dużo.

Samo takie gadanie, że on jest zmęczony wszystkim pokazuje, że nie nadaje się na lidera. On jeszcze w tej reprezentacji gra, a tu już składa broń. Jak Robercik został sam to tęskni za osobowościami, bo wszystko wychodzi, że kapitan nie ma jaj.
@Matpiotr: Lewy stwierdził, że rozmawiał z Santosem. Ten pewnie podsunął mu pomysł, że w kadrze nie ma osobowości, co na pewno jest prawda. Dlatego mamy w kadrze i Grosika i Krychowiaka. Nie wydaje mi się żeby sam Santos na to wpadł. Chłop widzi, że mu nie idzie i to nie musi być wcale zły pomysł. Nie muszą oni nawet wychodzić w podstawowym składzie.