Ciekawe, #disneyplus wykupuje prawa do #ligaeuropy i #ligakonferencji na Szwecję i Danię.
U nas w tej chwili w momencie wycofywania się #viaplay na rynku zostaje jedynie #polsat z #elevensports i #canalplus no i #tvpo
Japko ma #mls ale tego i tak nikt nie ogląda.
Na zachodzie nawet #amazon ma jakieś prawa.
Ciekawe czy ktoś wejdzie na
U nas w tej chwili w momencie wycofywania się #viaplay na rynku zostaje jedynie #polsat z #elevensports i #canalplus no i #tvpo
Japko ma #mls ale tego i tak nikt nie ogląda.
Na zachodzie nawet #amazon ma jakieś prawa.
Ciekawe czy ktoś wejdzie na





























Jakość nie musi być najwyższa ważne żeby obejrzeć na telefonie.
#meczyki #nba