#mecz nie no, w porównaniu do tego czegoś to wczoraj było MECZYCHO
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bihu: na meczach reprezentacji zawsze był spokój nawet troglodyci zawiązywali pakt na czas gdy grała reprezentacja. Zaraz będziesz szukać wyjątków, ale one tylko potwierdzają regułę że mecze reprezentacji to kiedyś było widowisko bo nawet gdy piłkarze nie dojezdzali z forma to ultrasi robili robotę i nawet kibic piknikowy mógł podziwiać zabawę na trybunach
  • Odpowiedz
@Wojciech_Skupien: ale ja mam takie samo zdanie. Gdyby nie to, co wydarzyło się na meczu z Holandią to dzisiaj mykoły z żabek i magazynów nie przekrzykiwaliby reszty stadionu. Jak wtedy faktycznie było to pewnie nie dowiemy się nigdy, ale pomimo wszystko rzucenie wtedy tych rac to był moim zdaniem strzał w kolano w kontekście powrotu normalnej atmosfery na stadionie. A już było w miarę dobrze.
  • Odpowiedz
Jprd, ukraina, kraj wstanie wojny wygrywa z nami w piłkę nożną, a po meczu dostaniemy jeszcze łomot na ulicach naszego miasta Wrocław xd jprd, co za patałachy. Polszczyna.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież to zasługuje na szeroko zakrojone badania.
Bierzesz kilkunastu obiektywnie dobrych piłkarzy. Facetów grających w dobrych europejskich klubach.
I jak tylko zakładają koszulkę z orzełkiem to odbiera im rozum oraz umiejętności.
Ludziom którzy od 5 roku życia zajmują się tylko ta jedną rzeczą.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach